1

@clyde chyba na emeryturę do Arabii xd

1

@natanvip jaki sparing? Chodzi o 4:0 w lidze.

1

@Culers No tak jest jeszcze Fati. Zobaczymy jak to się potoczy. W każdym razie Felix jest idealny dla Barcy Xaviego na pozycję LS schodzącego do środka.

0

@Bagsik88 W każdym nie, ale przynajmniej nie był najsłabszy w swojej drużynie z która musiała go ciągnąć jak Bayern Lewandowskiego.

3

To co psycholog Ferrana idzie po ZP?

1

@natanvip Od kilku sezonów? Jak dla mnie 4:0 z realem było lepsze.

3

@KrychaFCB Chłop teraz musi znaleźć pieniądze na dwóch Joao więc koniec wakacji xD

0

@Sheva77 Argumentów to ty nie używasz, skoro musisz wyzywać, poniżać, żeby wyszło na twoje. Ja mam proste argumenty, których nie podważysz- strzela to co strzeliłby każdy w takiej sytuacji, bo karnego to nawet bramkarz może wykorzystać xd

0

@mekston Gdyby xd Gdyby on dojechał z Bayernem i Interem w pierwszym meczu też byłoby dobrze. Gdybym potem dojechał z Utd. to też byłoby lepiej. Gdyby xD

1

@Culers Tylko jak nie kupimy Felixa to znów trzeba będzie kogoś szukać. Może ten Nico Williams za free? Tylko to całkiem inny zawodnik niż Joao.

1

@Foro Jeszcze przyszedł Felix 24 lata i może (co będzie ciężkie) zostanie na dłużej.

1

@sila101 Panie jaki rekin? To jest megalodon.

1

@AlwaysBlaugrana Bo to jest pomocnik.

4

@Emhyr Jeszcze jednego zniszczył siatką, a Mirandę chyba do teraz wykręcają z murawy.

0

@Sheva77 Ośmieszają to się ludzie tacy jak ty. Wystarczy, że gość dostanie podanie, które wykończy większość napastników, czy karnego, a tu mu za to ZP dają, bo Polak xd.

2

@mekston I 3 z "Cadizem" Pilzno. Weź już skończ pisać farmazony, bo Bayern go zweryfikował.

1

@Coutinho007 Dokładnie. Każda z tych drużyn ukształtowała go w jakimś aspekcie, co przełożyło się na to, że wskoczył na TOP poziom.

1

@MesQueUnClub96 Kolejny plus, bo inny zawodnik świetnie strzelił xd .

1

@Culers Oby znalazły się pieniądze na niego.

0

@Bagsik88 Ty wspomniałeś mecz sprzed 11 jak grał w Borussii przeciw realowi xd

0

@mekston Jej napastnik strzela ... niemożliwe. Szkoda, że nie przeniosło się to na wyjście z grupy w LM. No ale tam nie ma Cadizów.

0

@FcPortoFan1999 Dwóch Joao i Ferran się z tym nie zgodzą.

0

@kamiVeB Wystarczy te Lewego. Chociażby ostatnio jak strzelił po słupku Yamala.

0

@tristan87 Ty w takim razie powinieneś mieć - przed 87

0

@Worny Ten piłkarz, którego wcześniej Cancelo przedziurawił tez jest biedny.

1

@MesQueUnClub96 Chłopie dostał 100 i jeszcze prawie to spartolił xd Zacznij oglądać mecze.

2

@ObiektywnyKibic121 On po prostu profilem pasuje do nas. Inna sprawa, że u nas zaczął pracować w defensywie. Widać, że zależy mu, żeby tutaj być.

0

@mekston No jak Lewy nie jest drewniany, to żaden piłkarz nie jest w takim wypadku.

1

@FcPortoFan1999 Na MVP? Za co? Patelnię i podanie do Raphinhi, który strzelił z bardzo trudnej pozycji?

0

@MesQueUnClub96 5 goli w 9 minut padło w najbardziej farmerskiej lidze. Przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?