AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Śmieszny jesteś. Jak gra Lewandowskiego w tym sezonie.
4
@tomek8756 Hahaha postęp proszę państwa xd
1
@Rust_Cohle Ulala co odwaliłeś, że teraz się podlizujesz? ;D
13
@macio_944 Mhm, ty za to możesz prowokować mając argumenty z tyłka. Piszesz o otwartości. Ludzie mają być otwarci na choroby psychiczne niektórych jednostek, dopuszczenia, by ich szaleństwo wpływało na życie innych? Inna to wpuszczanie jak leci nie sprawdzonych osób, które nie bez powodu chcą dostać się do innego państwa nielegalnymi kanałami.
1
@macio_944 I komentarz znikł. Jak widać obrażać mogą tylko ci "tolerancyjni".
1
Komentarz usunięty
1
@damianex10 Te kamienie za mało ekologiczne są.
6
Komentarz usunięty
4
@Comentateiro Przecież już dostajesz dodatkowe emerytury. Ile ty byś jeszcze chciał? ;)
0
@NeKenI Rodzynki są dobre. Ohydna to jest lukrecja.
4
@NeKenI sernik z rodzynkami TOP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Weghorst wejście smoka.
0
Prawie jak Ronaldinho xD
0
@Faro Ta na pewno xd
0
@Lucerfi Jak to turyści byli. XD
2
@tristan87 Ciekawe czy to jakiś inżynier?
0
@Bagsik88 No nie ma go często w polu karnym, a jak strzela to dobitkę, 1-2 wyjątkami na 19 goli xd Raz mu wolny wszedł na 2 lata gry i ty to już jako standard u niego traktujesz xd
0
@Bagsik88 Roque ma 19 lat, a Torres jak miał formę to został w nagrodę posadzony, żeby słaba gwiazdeczka się nie obraziła.
0
@mmaciass Tak, wszyscy winni tylko nie Vini.
0
@ObiektywnyKibic121 Zaraz cię zjedzą ( już takie próby widać). Do kontry to się nadają Roque, czy Torres, którzy atakują wolną przestrzeń i urywają się obrońcom. Już nie wspomniam o mistrzach w tym takimi jak Haaland, czy Mbappe.
0
@ObiektywnyKibic121 Nick adekwatny, w końcu ktoś inny poza mną i garstką użytkowników widzi jak jest.
0
@macio_944 Śmiechu warte. Jak można porównać Messiego , czyli gościa, który sam potrafi wygrać mecz do Lewego, który bez podania na piąty metr nie istnieje w meczu.
87
@ikar34 Lepiej wysłać kogoś, kto będzie potakiwać na zielone łady, zakazy i inne durne pomysły jak usunięcie gotówki.
2
@Roobo By tańczył Bachatę to byłby gibki jak Hiszpanie ;)
0
@DonAndrzejos Prawy wahadłowy, bardzo ofensywny PO.
6
@Bagsik88 Zwrócił uwagę na zły układ. Babka sama wyniosła flagę zamiast ją ułożyć w prawidłowy sposób. Tyle.
0
@Bagsik88 Dalej nie widzę życzenia kontuzji.
0
@doc Wtedy przydałby się dobry w obronie LO. Jak kiedyś Abidal.
0
@HypeR Tak. Gdzie kiedykolwiek życzyłem Lewemu kontuzji? Wskaż jeden taki komentarz, w przeciwnym wypadku utkaj wafla.