0

@arasz1819 Najwięcej fanatyków ma POPiS, który ma stały elektorat. Np. w Warszawie po na prezydenta może wystawić taboret i wygra. CPK będzie kontynuowane, bo ludzie wyśmiali pomysł z trój portem lotniczym xd, a i tak będzie inaczej niż miało być.

0

@MichuZ44 Problem z imigrantami jest, destabilizują oni kraje, do których trafiają, a ty piszesz, że w sumie w Polsce też możesz dostać xd Sorry ale to jest takie pier*****ile jak "Polacy też gwałcą".

0

@arasz1819 Nic nie jest uwalone xd Czyli projekt, który już można było zaczynać obrzucono 6ścioma audytami, których nikt nie chciał przeprowadzić, a jako głównego odpowiedzialnego za ten projekt wyznaczono osobę, która wielokrotnie wypowiadała się, że jest przeciw... Później wymyślono, że w sumie po co CPK, jak może być troj-lotnisko xD I ty tego nie nazywasz uwaleniem projektu... Fajnie tam macie. Będą na was pluć, a wy będziecie mówić, że dreszcz pada.

0

@MichuZ44 Spoko, jak ciebie nikt nie napadł, to nikogo nie napadają :)

0

@MichuZ44 Jaki farmazon. Czyli skok ilości gwałtów i innych przestępstw w krajach, które przyjęły imigrantów to tylko przypadek...

0

@arasz1819 Oni przynajmniej chcieliby logiczne dla Polski inwestycje jak CPK, czy atom. Nie tak jak po, które chce to uwalić. Już o unijnych dziwactwach nie wspomnę.

0

@Comentateiro @arasz1819 antypolskie to było oddanie głosu na POPIS w wyborach przez co premierem został rudy złodziej, który bardziej dba o dobro Niemiec niż Polski.

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo Chłop chorych na głowę transów i nielegalnych imigrantów stawia na równi z najwybitniejszymi filozofiami jak Arystoteles, czy Pitagoras xD Kiedy lewica wejdzie za mocno xD

0

Zaś jacyś inżynierowie do Francji przypłynęli xD

0

@Culer9002 Vinicius w masce tlenowej? W kieszeni Ronaldzika tak duszno? ;)

0

@Dari0G hahaha złoto.

0

@El Plutoninho Oczywiście, że fani Kriszczanu i madrycioki.

0

@bartas97 Aha, czyli wchodzisz jak akurat ktoś odpisze na twój komentarz :D

30

@bartas97 Na fioletowej nikt nie odpisuje xd?

3

@Sulimo Bez przesady. Guiu akurat mógłby dostawać szansy.

14

@PatrychoO Na tym zdjęciu to Leo podaje rękę piłkarzowi lepszemu od siebie.

7

Majstersztyk. Sprowadziliśmy Roque-> Guiu odszedł, bo uważa, że nie dostanie szans przez to, że jest Roque -> Barca w sumie chce sprzedać Roque-> Nie będziemy mieć ani Roque, ani Guiu xD

0

@macio_944 ehh nwm jak wyraźniej napisać, że to był żart. Widocznie minka z mrugnięciem i zwrot "a tak na poważnie" nie jest wystarczające...

1

@FcPortoFan1999 Widać nauki od Lewego nie idą w las ;) A tak na poważnie, jeśli to prawda to tragedia.

1

@RosjaninBut Inżynierowie sprawdzali wytrzymałość samochodu i człowieka... Nic nadzwyczajnego.

1

@Dejvo Mam tak samo. Pociąg powinien odjechać. To się tyczy każdego piłkarza.

1

@Dari0G Mem z Spidermanami by tu pasował idealnie xD

0

@TheNekro94 Wyjść spod grzyba?

2

@tristan87 Dokładnie. Śpisz pod samą wierzą Eiffla bliżej niż ci, którzy za to płacą w hotelach wokół xd

0

@Arden Oczywiście, przecież negocjacje zaczynasz od maxa jaki możesz dać. To nie jest tak, że próbujesz wynegocjować jak najmniejszą kwotę na jak najlepszych dla siebie warunkach.

2

@Kgorecki2500 Kanapka z pomidorem, cebulą, pieprzem i solą - mniam.

0

@Hasszz Skompromitowali się nieźle to fakt.

0

@Szklaner No tak, bo oni by z dnia na dzień wywalili wszystkie podatki... Ehh szkoda słów. Lepiej dalej głosować na opcje, która już nas ruchała także mniejszy ból emocjonalny, albo syndrom Sztokholmski?

2

@clyde Postęp. Do inżyniera, czy lekarza trzeba mieć szacunek. Brawo Francuzi... Nie to co ten Polski zaścianek...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?