AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Najwięcej fanatyków ma POPiS, który ma stały elektorat. Np. w Warszawie po na prezydenta może wystawić taboret i wygra. CPK będzie kontynuowane, bo ludzie wyśmiali pomysł z trój portem lotniczym xd, a i tak będzie inaczej niż miało być.
0
@MichuZ44 Problem z imigrantami jest, destabilizują oni kraje, do których trafiają, a ty piszesz, że w sumie w Polsce też możesz dostać xd Sorry ale to jest takie pier*****ile jak "Polacy też gwałcą".
0
@arasz1819 Nic nie jest uwalone xd Czyli projekt, który już można było zaczynać obrzucono 6ścioma audytami, których nikt nie chciał przeprowadzić, a jako głównego odpowiedzialnego za ten projekt wyznaczono osobę, która wielokrotnie wypowiadała się, że jest przeciw... Później wymyślono, że w sumie po co CPK, jak może być troj-lotnisko xD I ty tego nie nazywasz uwaleniem projektu... Fajnie tam macie. Będą na was pluć, a wy będziecie mówić, że dreszcz pada.
0
@MichuZ44 Spoko, jak ciebie nikt nie napadł, to nikogo nie napadają :)
0
@MichuZ44 Jaki farmazon. Czyli skok ilości gwałtów i innych przestępstw w krajach, które przyjęły imigrantów to tylko przypadek...
0
@arasz1819 Oni przynajmniej chcieliby logiczne dla Polski inwestycje jak CPK, czy atom. Nie tak jak po, które chce to uwalić. Już o unijnych dziwactwach nie wspomnę.
0
@Comentateiro @arasz1819 antypolskie to było oddanie głosu na POPIS w wyborach przez co premierem został rudy złodziej, który bardziej dba o dobro Niemiec niż Polski.
0
Komentarz usunięty
0
@Sulimo Chłop chorych na głowę transów i nielegalnych imigrantów stawia na równi z najwybitniejszymi filozofiami jak Arystoteles, czy Pitagoras xD Kiedy lewica wejdzie za mocno xD
0
Zaś jacyś inżynierowie do Francji przypłynęli xD
0
@Culer9002 Vinicius w masce tlenowej? W kieszeni Ronaldzika tak duszno? ;)
0
@Dari0G hahaha złoto.
0
@El Plutoninho Oczywiście, że fani Kriszczanu i madrycioki.
0
@bartas97 Aha, czyli wchodzisz jak akurat ktoś odpisze na twój komentarz :D
30
@bartas97 Na fioletowej nikt nie odpisuje xd?
3
@Sulimo Bez przesady. Guiu akurat mógłby dostawać szansy.
14
@PatrychoO Na tym zdjęciu to Leo podaje rękę piłkarzowi lepszemu od siebie.
7
Majstersztyk. Sprowadziliśmy Roque-> Guiu odszedł, bo uważa, że nie dostanie szans przez to, że jest Roque -> Barca w sumie chce sprzedać Roque-> Nie będziemy mieć ani Roque, ani Guiu xD
0
@macio_944 ehh nwm jak wyraźniej napisać, że to był żart. Widocznie minka z mrugnięciem i zwrot "a tak na poważnie" nie jest wystarczające...
1
@FcPortoFan1999 Widać nauki od Lewego nie idą w las ;) A tak na poważnie, jeśli to prawda to tragedia.
1
@RosjaninBut Inżynierowie sprawdzali wytrzymałość samochodu i człowieka... Nic nadzwyczajnego.
1
@Dejvo Mam tak samo. Pociąg powinien odjechać. To się tyczy każdego piłkarza.
1
@Dari0G Mem z Spidermanami by tu pasował idealnie xD
0
@TheNekro94 Wyjść spod grzyba?
2
@tristan87 Dokładnie. Śpisz pod samą wierzą Eiffla bliżej niż ci, którzy za to płacą w hotelach wokół xd
0
@Arden Oczywiście, przecież negocjacje zaczynasz od maxa jaki możesz dać. To nie jest tak, że próbujesz wynegocjować jak najmniejszą kwotę na jak najlepszych dla siebie warunkach.
2
@Kgorecki2500 Kanapka z pomidorem, cebulą, pieprzem i solą - mniam.
0
@Hasszz Skompromitowali się nieźle to fakt.
0
@Szklaner No tak, bo oni by z dnia na dzień wywalili wszystkie podatki... Ehh szkoda słów. Lepiej dalej głosować na opcje, która już nas ruchała także mniejszy ból emocjonalny, albo syndrom Sztokholmski?
2
@clyde Postęp. Do inżyniera, czy lekarza trzeba mieć szacunek. Brawo Francuzi... Nie to co ten Polski zaścianek...