0

Raczej to niemożliwe.

0

Pewnie Jackson albo Bony i

0

Claudio Ranieri wyśmiał transfer Radamela

0

Monaco ma szanse chociaż na LE a pozniej cos wiecej
Tylko jest kłopot z tymi podatkamk

0

W przyszłym sezonie chciałbym dokopać tym
szwabom z Bayernu 5-0. K.rwa jak można lubić Muellera


0

Nowy Admin.

0

Znowu dobrze gadasz Miki

0

Fernando Torres
Zazdrościsz?
Nie przypadkowo 85% zawodników, trenerów i expertów piłkarskich w stwierdziło by że Barca to najlepszy klub na świecie (w tym też FT9).I tych ostatnich 5 co wymieniłeś jest na równym, albo i na słabszym poziomie niż: Xavi, Iniesta, Overmars, Kluivert ..itd itp. Obecni zawodnicy Hiszpańscy są najlepszymi reprezentantami w historii. Czemu Del Bosque nie osiągnał aż takich sukcesów z Realem z Zidanem i Carlosem w składzie a z Iniesta i Xavim wygrał 2 ME i 1 MŚ.

0

Zbanujcie ch..

0

Off-top: Czemu jak CR7 strzelał rzut wolny pośredni to zawodnicy Malagi nie wykonali żadnego ruchu. Jedynie Willy chciał przykryć ich jajka i sie rzucił przed nich. Ostatnio oglądałem mecz derbowy Ślask-Zaglębie i Mila wykonywał podobny stały fragment ale z drugiej strony niż "kompletny" Portugalczyk. Obrońcy z Lubina tak zamurowali bramkę że chyba nikt nie trafił by do siatki

0

Xavi6
Pewnie z kimś Serie A
może Lazio może Fiora może Atalanta.....itd itp

0

Dobrze gadasz Miki

0

Jest też taki Hondurański piłkarz Oscar "Boniek" Garcia.

0

Może za Eusebio niech idzie do Barcy B

0

StarVew
Raczej Marc Bartra będzie kapitanem. Thiago co najwyzej w tej honorowej "czwórce"

0

Dobra riposta

0

Weż nawet w reprze nie gra.

0

Vice-mistrzowie zaczynają!!!

0

Do boju Chelsea!

0

Ale bramy na Stamford

0

Jakby Bruma i Betinho dołączyli do Barcy B to miazga. Deulofeu - Betinho - Bruma . Marzenie . I jeszcze środkowy i prawy obrońca oraz pomocnik i miejsce w pierwszej trojce SD

0

Może Bruma

0

Może Giggs będzie trenerem , hehe

0

Super. Ciekawe w jakich kinach

0

Blacking
Ale Dzagoyev ma przyjść

0

Po co im. Przecież Salomona kupili

0

Blacking
Nani pewnie odejdzie z MU

0

Białydinho
I weźmie Ronaldo.

0

Najlepiej to Canizares

0

No i Tito jest cienkim trenerem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?