AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej to niemożliwe.
0
Pewnie Jackson albo Bony i
0
Claudio Ranieri wyśmiał transfer Radamela
0
Monaco ma szanse chociaż na LE a pozniej cos wiecej
Tylko jest kłopot z tymi podatkamk
0
W przyszłym sezonie chciałbym dokopać tym
szwabom z Bayernu 5-0. K.rwa jak można lubić Muellera
0
Nowy Admin.
0
Znowu dobrze gadasz Miki
0
Fernando Torres
Zazdrościsz?
Nie przypadkowo 85% zawodników, trenerów i expertów piłkarskich w stwierdziło by że Barca to najlepszy klub na świecie (w tym też FT9).I tych ostatnich 5 co wymieniłeś jest na równym, albo i na słabszym poziomie niż: Xavi, Iniesta, Overmars, Kluivert ..itd itp. Obecni zawodnicy Hiszpańscy są najlepszymi reprezentantami w historii. Czemu Del Bosque nie osiągnał aż takich sukcesów z Realem z Zidanem i Carlosem w składzie a z Iniesta i Xavim wygrał 2 ME i 1 MŚ.
0
Zbanujcie ch..
0
Off-top: Czemu jak CR7 strzelał rzut wolny pośredni to zawodnicy Malagi nie wykonali żadnego ruchu. Jedynie Willy chciał przykryć ich jajka i sie rzucił przed nich. Ostatnio oglądałem mecz derbowy Ślask-Zaglębie i Mila wykonywał podobny stały fragment ale z drugiej strony niż "kompletny" Portugalczyk. Obrońcy z Lubina tak zamurowali bramkę że chyba nikt nie trafił by do siatki
0
Xavi6
Pewnie z kimś Serie A
może Lazio może Fiora może Atalanta.....itd itp
0
Dobrze gadasz Miki
0
Jest też taki Hondurański piłkarz Oscar "Boniek" Garcia.
0
Może za Eusebio niech idzie do Barcy B
0
StarVew
Raczej Marc Bartra będzie kapitanem. Thiago co najwyzej w tej honorowej "czwórce"
0
Dobra riposta
0
Weż nawet w reprze nie gra.
0
Vice-mistrzowie zaczynają!!!
0
Do boju Chelsea!
0
Ale bramy na Stamford
0
Jakby Bruma i Betinho dołączyli do Barcy B to miazga. Deulofeu - Betinho - Bruma . Marzenie . I jeszcze środkowy i prawy obrońca oraz pomocnik i miejsce w pierwszej trojce SD
0
Może Bruma
0
Może Giggs będzie trenerem , hehe
0
Super. Ciekawe w jakich kinach
0
Blacking
Ale Dzagoyev ma przyjść
0
Po co im. Przecież Salomona kupili
0
Blacking
Nani pewnie odejdzie z MU
0
Białydinho
I weźmie Ronaldo.
0
Najlepiej to Canizares
0
No i Tito jest cienkim trenerem?