0

Barca B grała 2 razy w trzecim stroju!

0

NoO ja też

0

Miki masz ASK???

0

Jestem na fonie czyli w wyszukiwarce Miki_Messi2001 napisać??

0

A jak on sie nazywa na Facebooku

0

Chcesz byc fejmem?

0

Znacie skład FRANCJI!!!

0

No i jeszcze Eliaquima Mangale trzeba obejrzeC!!!
Varane - Mangala co to będzie Euro 2016 kiedy ich forma bedzie najwieksza.

0

Źrodło??

0

No bo będzie grała z Tahiti geniuszu.Mecz towarzyski z Haiti, a turniejowy z Tahiti.

0

Japonia zapewniła już sobie awans!!!

0

haha. On nawet nie gra

0

VV - Montoya , Pique, Luiz, Alba - Song/Busi, Cesc, Iniesta - Messi, Neymar, Alexis

0

gdzie mozna zobaczyc to jeszcze raz?

0

Jak sie nazywa ta prezenterka??

0

Jestem na fonie :-)

0

U mnie jest napis "Ten film jest niedostepny"
Co mam robic??!

0

Zbanujcie goscia. Ja po meczu z Bayernem dostalem bana na tydzien za Ku*wa bez gwiazdki 10 minut po napisaniu a ten juz 3 godz. tu siedzi.

0

No właśnie
Moje zmiany
Hulk - Lucas
Fred - Damiao
Paulinho - Dante (Luiz na DM)

0

Chciałbym aby Zawisza awansowowała ale jeszcze 1 kolejka

0

Szkoda że Gieksa spada

0

Demjan krol strzelcow 14 goli

0

No i GKS teraz spada

0

Kurde Cycman strzelił

0

Bilans bramkowy
GKS: 22-36 -12
RUCH: 35-48 -13

0

Bilans bramkowy. Gks ma o 1 gola lepszy, czyli Ruch spada

0

Ruch narazie spada
Yeahh

0

Jeszcze jeden gol Gieksy i Ruch spadnie

0

Przewidywane składy Brazylia - Anglia
Brazylia: Cesar- Alves, Silva, Luiz, Marcelo- Hernanes, Paulinho, Oscar, Lucas- Neymar, Fred

Anglia: Hart- Johnson, Jones, Cahill, Baines- Lampard, Milner, Walcott, Ox- Rooney, Defoe

Sorry za Offtop

A propo wywiadu:
Bardzo fajnie że redaktorzy przeprowadzaja tak duzo wywiadow ze znanymi komentatorami i ekspertami TV.

0

Barca 31-28 HSV
Kiel 23-24 Vive

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?