AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TVP 1 też
0
Cos bylo mowione ze ktos nie wyrazil zgody.
0
Bedzie mecz Brazylia - Anglia???
0
Byli po 1 kolejce Ostatni
0
Czyli zwycięzca LE to Valencia , Tottenham , ktos z CL (moze Napoli, RSSS, Ajax
0
A Boski go nie powołał
0
to nie*
0
Jak trafia na Lyon albo PSV to są szanse, ale jak na Kanonierow Schalke czy Milan to.
0
Tylko ze taki Everton zawsze miał lepsze osiagi od RSSS. Ich to trzeba porownywac do jakiegos Wolverhampton albo Reading.
0
Czemu bez trenera¿
0
Agirretxe i Manucho
0
Jak zaprezentowali się gracze z Barcy B?
0
Moim zdaniem w przyszłym sezonie powinien grać jak Morata w Realu. Czasami w pierwszej drużynie czasami w B a dopiero po w 14-15 powinien zostać na stałe właczony do składu Blaugrany
Visca el Barca
Visca el GD27
0
Jakie numerki mają Rafa, Patri; Gerard, Balliu,i Sergi
0
Jaki jest skład Espanyolu???
0
omg
0
gramy w 10????
0
kto bedzie RB
0
Omg! Co wy chcecie od tego składu? Tello, Thiago, Montoya, Muniesa i Bartra są na zgrupowaniu kadry u-21, Trzeba było czytać wcześniejsze newsy.
0
10 to ma Messi
0
co?
0
to moźna nie w okienku??
0
Jak Włocha to lepiej Mattię Perina.
0
jupp heynckes - najbardziej antypatyczny trener świata
0
Ja też
0
Oficjalnie: Robert Lewandowski najlepszym zawodnikiem LM w tym sezonie
0
Dzisiaj niestety już mi nic humoru nie poprawi
0
*super
0
to byłoby supet
0
No i jeszcze Gomeza nie lubi . Oni są wszyscy jacyś tacy antypatyczni