0

TVP 1 też

0

Cos bylo mowione ze ktos nie wyrazil zgody.

0

Bedzie mecz Brazylia - Anglia???

0

Byli po 1 kolejce Ostatni

0

Czyli zwycięzca LE to Valencia , Tottenham , ktos z CL (moze Napoli, RSSS, Ajax

0

A Boski go nie powołał

0

to nie*

0

Jak trafia na Lyon albo PSV to są szanse, ale jak na Kanonierow Schalke czy Milan to.

0

Tylko ze taki Everton zawsze miał lepsze osiagi od RSSS. Ich to trzeba porownywac do jakiegos Wolverhampton albo Reading.

0

Czemu bez trenera¿

0

Agirretxe i Manucho

0

Jak zaprezentowali się gracze z Barcy B?

0

Moim zdaniem w przyszłym sezonie powinien grać jak Morata w Realu. Czasami w pierwszej drużynie czasami w B a dopiero po w 14-15 powinien zostać na stałe właczony do składu Blaugrany
Visca el Barca
Visca el GD27

0

Jakie numerki mają Rafa, Patri; Gerard, Balliu,i Sergi

0

Jaki jest skład Espanyolu???

0

omg

0

gramy w 10????

0

kto bedzie RB

0

Omg! Co wy chcecie od tego składu? Tello, Thiago, Montoya, Muniesa i Bartra są na zgrupowaniu kadry u-21, Trzeba było czytać wcześniejsze newsy.

0

10 to ma Messi

0

co?

0

to moźna nie w okienku??

0

Jak Włocha to lepiej Mattię Perina.

0

jupp heynckes - najbardziej antypatyczny trener świata

0

Ja też

0

Oficjalnie: Robert Lewandowski najlepszym zawodnikiem LM w tym sezonie

0

Dzisiaj niestety już mi nic humoru nie poprawi

0

*super

0

to byłoby supet

0

No i jeszcze Gomeza nie lubi . Oni są wszyscy jacyś tacy antypatyczni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?