AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dongou 5-0
0
bedzie Rafinha - Roberto :)
0
Dongou - Messi
Samper - Song
0
dos Santos wow
0
dos Santos goooooooooool
0
Hahah Alexis dwa zwody zrobil a ten obronca nawet sie nie ruszył. Widac z kim gramy
0
ajjajaj
0
pieknie Roberto
0
jakby to wpadlo Messi geniusz
0
jest na Polsat Sport?
0
Mi sie chyba wydaje ze on dostał Srebrną Piłkę za MŚ U-20
0
The best centre back in the world!!! ever
0
jest Silva i Yaya, ale Isco by sie przydal bo moze grac na lewym skrzydle i Pellegrini zapowiadał grę trójką obrońców Nastasić, Zabaleta, Kompany
Pewnie tak bedzie
---------------Hart---------------
-Zabaleta-Kompany-Nastasic
----Fernandinho--Garcia------
-Navas-----Toure----Silva-----
------Aguero---Negredo
Jakby przyszedł Isco, to Yaya Toure idzie na def. pomocnika za Garcie a Silva i Isco by sie wymieniali pozycjami tak co 15 min.
0
Ustawienie 3-6-1
----1----
-2--5--3-
---4-6---
----8----
7--10--11
----9----
0
Montoya z 2, jak to prawda
0
Nawet Podolski jak strzelał gola Polsce to sie nie usmiechał, a Thiago zdrajca przy golu Lahmaxzaciesz
0
dos Santos i Messi najlepiej
0
off top: Puchar Polski
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Lech Rypin :)
0
Ta niespodzianka to Tomasz Hajto
0
"Młodym piłkarzom Bilbao" powinno byc Atletico Madryt
0
Ronaldinho! :)
0
A miał podać dzisiaj wieczorem, powołanych
0
Gracias Tito Vilanova, animo Tito.:((((((((
0
To samo miałem, niestety
0
Za 14 milionów Liverpool go nie pusci
0
o co ci chodzi???
0
Plus transferu Thiago to to że mamy wiecej kasy na CB
0
Ale warto zapamietac nazwiska byc moze przyszłych graczy Blaugrany
0
Szkoda, że nie ma nazwisk :(
0
Mam nadzieje, że pociśniemy Bayern 3-0, a Sergi Roberto będzie grał, strzeli gola, zaliczy asyste, a Thiago wogóle nie wybiegnie na boisko, ciekawe jak sie wtedy poczuje, pewnie będzie wiedział, że jakby nie odchodził to on by mial taki wieczór jak Sergi
XD