0

Dongou 5-0

0

bedzie Rafinha - Roberto :)

0

Dongou - Messi
Samper - Song

0

dos Santos wow

0

dos Santos goooooooooool

0

Hahah Alexis dwa zwody zrobil a ten obronca nawet sie nie ruszył. Widac z kim gramy

0

ajjajaj

0

pieknie Roberto

0

jakby to wpadlo Messi geniusz

0

jest na Polsat Sport?

0

Mi sie chyba wydaje ze on dostał Srebrną Piłkę za MŚ U-20

0

The best centre back in the world!!! ever

0

jest Silva i Yaya, ale Isco by sie przydal bo moze grac na lewym skrzydle i Pellegrini zapowiadał grę trójką obrońców Nastasić, Zabaleta, Kompany
Pewnie tak bedzie
---------------Hart---------------
-Zabaleta-Kompany-Nastasic
----Fernandinho--Garcia------
-Navas-----Toure----Silva-----
------Aguero---Negredo

Jakby przyszedł Isco, to Yaya Toure idzie na def. pomocnika za Garcie a Silva i Isco by sie wymieniali pozycjami tak co 15 min.

0

Ustawienie 3-6-1
----1----
-2--5--3-
---4-6---
----8----
7--10--11
----9----

0

Montoya z 2, jak to prawda

0

Nawet Podolski jak strzelał gola Polsce to sie nie usmiechał, a Thiago zdrajca przy golu Lahmaxzaciesz

0

dos Santos i Messi najlepiej

0

off top: Puchar Polski
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Lech Rypin :)

0

Ta niespodzianka to Tomasz Hajto

0

"Młodym piłkarzom Bilbao" powinno byc Atletico Madryt

0

Ronaldinho! :)

0

A miał podać dzisiaj wieczorem, powołanych

0

Gracias Tito Vilanova, animo Tito.:((((((((

0

To samo miałem, niestety

0

Za 14 milionów Liverpool go nie pusci

0

o co ci chodzi???

0

Plus transferu Thiago to to że mamy wiecej kasy na CB

0

Ale warto zapamietac nazwiska byc moze przyszłych graczy Blaugrany

0

Szkoda, że nie ma nazwisk :(

0

Mam nadzieje, że pociśniemy Bayern 3-0, a Sergi Roberto będzie grał, strzeli gola, zaliczy asyste, a Thiago wogóle nie wybiegnie na boisko, ciekawe jak sie wtedy poczuje, pewnie będzie wiedział, że jakby nie odchodził to on by mial taki wieczór jak Sergi

XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?