AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem na nie!!!
0
juz ty sie nie martw
1
Ale trzeba miec jeszcze trzeciego a z Banuzem kontraktu nie przedluzono a Ondoa jeszcze niech sie troche ogra w B
1
ALBERTO PUIG
0
Co wy na taki sklad na nastepny sezon : ter Stegen - Cuadrado/Montoya, Pique, Martinez, Alba - Busquets, Fabregas, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar
1
Ochoa nawet dobry ale mysle ze Caballero jednak na zastepce bedzie lepszy i bedzie wywieral tez presje na ter Stegenie dzieki czemu bedzie lepiej gral, a Ochoa raczej mu nie zagrozi.
0
Mamy juz zapewniony awans do 1/8, mozna pograc rezerwami
0
Na Lewego zaglosowal pewnie
0
Gdzies w sezonie 16-17 razem z Puyolem mogliby stworzyc duet trenerski i prowadzic Barce B
0
Webo, Moukandjo do przerwy
0
Jean Makoun na 3:1
0
Kto powiedzial że Dongou albo Bagnack nie mogą zostac powolani, więc jest szansa na wiekszą liczbę naszych zawodnikow na MŚ. Jeszcze teoretycznie trener Meksyku moglby powolac Jonathana dos Santosa ale to jest raczej niemozliwe
0
Każdy glosuje jak chce i to byl jego wybór :D
0
No jezeli Ukraina awansuje na mundial to nikle są szanse na ZP dla Riberiego
0
Ibrahimovic, Messi, Ronaldo i nikt inny. Wszyscy mowicie jeszcze o Riberym, ale dla mnie ta trojka byla najlepsza. Kazdy z nich posiadal to cos ktore pozwalalo zwyciezyc druzynie.
Ibrahimović:
-krol strzelcow Ligue 1
-piekne ekwilibrystyczne gole
Messi:
-Krol strzelcow PD
-Sam wygral 30% meczow dla Barcy
Ronaldo :
- Krol strzelcow LM
- Sam wygral 20% meczów dla Realu
Ribery:
- Gole i asysty w LM
- Gole i asysty w Bundeslidze
1. Ibrahimovic
2. Messi
3. Ronaldo
4. Ribery
5. Robben
6. Neymar
7. Rooney
8. Lewandowski
9. Falcao
10. RvP
;)
0
wow wow wow wow ALEXIS wow
0
Song!!!
0
PEPE > VIDAL
0
Serwery na RM.pl zawieszone, he
0
INIESTA WOW
0
Oj sorry nie do ciebie tylko wyzej :)
0
*wolalbym *skrzydle
0
Nawet jezeli mieliby juz grac ci zawodnicy to wolal bym Inieste na szkrzydle, Cesca na pomocy i Messiego na 9
0
Szkoda ;(
0
Suarez, van Persie i McCaulay
0
Sergi Roberto niech w koncu zagra
0
Bo gra jeszcze w reprezentacji Meksyku :)
0
załozyłes sobie aska czy nie?
0
Założyłeś czy nie?
0
odpowiadasz na pytania wejdz i załoz konto