AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jak pachnie Douglas.
0
Martin Montoya, Giovani dos Santos i Luiz Adriano mają być głownymi celami FC Porto w letnim okienku transferowym. Czyżby Porto nie chciałoby zrobić z nami wymiane Montoya - Danilo, oczywiście bysmy musieli dopłacić, ale to jest dobra opcja na przyszłośc.
1
Ale jaja, Toure nie wygrał
1
"Również w reprezentacji Niemiec jest kilku zawodników, którzy zasługiwali by na to wyróżnienie". Jestem ciekaw o kogo mu chodzi w tym zdaniu. Znowu pokazuję, że uważa się za nadczłowieka, lecz nie dorasta Leo i Cristiano do pięt. Fakt, strzelił więcej goli od nich na mundialach, ale nie jest w stanie sam wypracować sobie okazji. Gdy ma konkurencję w ataku jak teraz w Bayernie strzelanie goli przychodzi mu bardzo trudno. Nienawidzę jego twarzy po strzelonym golu, widok jej powoduje u mnie odruchy wymiotne. Leo w jego wieku (2 lata temu) miał na swoim koncie tyle osiągnięc o których Thomas może tylko pomarzyć. Niech teraz pomyśli o tym, że szybko możemy stracić miejsce w ataku Bayernu na rzecz kwartetu Ribery - Robben - Gotze - Lewandowski. Fajne ma imię, ale mimo to jego zachowanie mnie bardzo odraża i denerwuję.
0
Fanem Realu i antyfanem Barcy. Szkoda ze Jacek Laskowski nie ma prawa wyboru.
1
Co zrobił Neuer czego nie zrobił Messiego i Ronaldo oprócz zwycięstwa na mundialu? Dlaczego oni go tak faworyzują? Z mojego punktu widzenia od Manuel lepszy jest Courtouis. Szkoda że Angel nie został nominowany, bo jest mniej medialny od Neuera. Z Bayernu tez jest duzo lepszych zawodnikow np. Robben. Ciekawe czy jakby jakikolwiekok obronca stwarzal by wrazenie ze gra na pozycji pomocnika bo ma 15 asyst w sezonie tez zostalby tak skrupulatnie wybierany przez trenerow, kapitanow czy dziennikarzy jak Neuer.
0
Nawałka podobno zagłosował na Neuera, Ronaldo i Messiego, Lewy tak samo a Iwanski na Ronaldo, Neuera i Bale.
6
Del Bosque : 1,Xavi 2.Iniesta 3. Puyol
26
Ciekawe komu kibicowalbym gdyby nie wspanialy pomysl tego pana
1
Ciekawe komu kibicowal gdyby nie wspanialy pomysl tego pana
0
Strzelilismy a dokladnie Suarez
0
Busi kocham cie
1
Gra Rodrigo strasznie mi się podoba. Hiszpania będzie miała z niego pożytek.
0
juvenil b chyba
3
Nie mamy czasami prawa pierwokupu do Javiego Manquillo? On jest wypozyczony czy sprzedany do The Reds? W zwiazku problemami na PO widzialbym jego albo Danilo z Porto.
0
San Jose byłbu super ale na ŚO a na PO Coke albo Carlos Martinez
0
Złota pilka:
-L.Messi
-C.Ronaldo
-A.Di Maria
Trener roku :
-Joachim Loew
-Carlo Ancelotti
-Diego Simeone
0
Hiszpanski skład się zmenia , mam nadzieje że zdąża cos stworzyc do Euro 2016. Szkoda zmarnować taki potencjał jaki teraz mają.
2
Lio gdzie jest twoja skuteczność?
0
poprzeczka.....
0
Real w takich sytuacjach dostaje karnego
0
Busi out Xavi in
0
Wow Suarez jakby to wpadlo...
0
Myślalem juz ze karny...
0
jak mozna bylo tego nie trafic...
0
Munir mogl po dlugim slupku ajj..
0
Porto, AJax, Benfica ewentualnie Celta Vigo to dla niego najlepsze opcje teraz.
1
Dzisiaj wreszcie mamy dość dobrą ławke rezerwowych. :)
1
Wszyscy zachwycają się dobrymi zagraniami Robbena które sa 2-3 razy na mecz a Messiego słabymi które tez sa 2-3 razy na mecz, a za to dobre zagrania Leo zdarzają się czasami po 10 razy w meczu
0
Najlepszy bramkarz; Thibaut Courtouis
Najlepszy obrońca : Diego Godin
Najlepszy pomocnik ; Koke
Najlepszy ofensywny pomocnik: Andres Iniesta
Najlepszy napastnik ; CR7
MVP : CR7
Odkrycie : Rafinha/Paco Alcacer
Najlepszy trener : Diego Simeone
Najlepszy z Afryki ; Yacinne Brahimi
Najlepszy z Ameryki : Lionel Messi (chociaż wiemy, że Messi przyjął by tą nagrodę jako porażke