0

Ciekawe jak pachnie Douglas.

0

Martin Montoya, Giovani dos Santos i Luiz Adriano mają być głownymi celami FC Porto w letnim okienku transferowym. Czyżby Porto nie chciałoby zrobić z nami wymiane Montoya - Danilo, oczywiście bysmy musieli dopłacić, ale to jest dobra opcja na przyszłośc.

1

Ale jaja, Toure nie wygrał

1

"Również w reprezentacji Niemiec jest kilku zawodników, którzy zasługiwali by na to wyróżnienie". Jestem ciekaw o kogo mu chodzi w tym zdaniu. Znowu pokazuję, że uważa się za nadczłowieka, lecz nie dorasta Leo i Cristiano do pięt. Fakt, strzelił więcej goli od nich na mundialach, ale nie jest w stanie sam wypracować sobie okazji. Gdy ma konkurencję w ataku jak teraz w Bayernie strzelanie goli przychodzi mu bardzo trudno. Nienawidzę jego twarzy po strzelonym golu, widok jej powoduje u mnie odruchy wymiotne. Leo w jego wieku (2 lata temu) miał na swoim koncie tyle osiągnięc o których Thomas może tylko pomarzyć. Niech teraz pomyśli o tym, że szybko możemy stracić miejsce w ataku Bayernu na rzecz kwartetu Ribery - Robben - Gotze - Lewandowski. Fajne ma imię, ale mimo to jego zachowanie mnie bardzo odraża i denerwuję.

0

Fanem Realu i antyfanem Barcy. Szkoda ze Jacek Laskowski nie ma prawa wyboru.

1

Co zrobił Neuer czego nie zrobił Messiego i Ronaldo oprócz zwycięstwa na mundialu? Dlaczego oni go tak faworyzują? Z mojego punktu widzenia od Manuel lepszy jest Courtouis. Szkoda że Angel nie został nominowany, bo jest mniej medialny od Neuera. Z Bayernu tez jest duzo lepszych zawodnikow np. Robben. Ciekawe czy jakby jakikolwiekok obronca stwarzal by wrazenie ze gra na pozycji pomocnika bo ma 15 asyst w sezonie tez zostalby tak skrupulatnie wybierany przez trenerow, kapitanow czy dziennikarzy jak Neuer.

0

Nawałka podobno zagłosował na Neuera, Ronaldo i Messiego, Lewy tak samo a Iwanski na Ronaldo, Neuera i Bale.

6

Del Bosque : 1,Xavi 2.Iniesta 3. Puyol

26

Ciekawe komu kibicowalbym gdyby nie wspanialy pomysl tego pana

1

Ciekawe komu kibicowal gdyby nie wspanialy pomysl tego pana

0

Strzelilismy a dokladnie Suarez

0

Busi kocham cie

1

Gra Rodrigo strasznie mi się podoba. Hiszpania będzie miała z niego pożytek.

0

juvenil b chyba

3

Nie mamy czasami prawa pierwokupu do Javiego Manquillo? On jest wypozyczony czy sprzedany do The Reds? W zwiazku problemami na PO widzialbym jego albo Danilo z Porto.

0

San Jose byłbu super ale na ŚO a na PO Coke albo Carlos Martinez

0

Złota pilka:
-L.Messi
-C.Ronaldo
-A.Di Maria

Trener roku :
-Joachim Loew
-Carlo Ancelotti
-Diego Simeone



0

Hiszpanski skład się zmenia , mam nadzieje że zdąża cos stworzyc do Euro 2016. Szkoda zmarnować taki potencjał jaki teraz mają.

2

Lio gdzie jest twoja skuteczność?

0

poprzeczka.....

0

Real w takich sytuacjach dostaje karnego

0

Busi out Xavi in

0

Wow Suarez jakby to wpadlo...

0

Myślalem juz ze karny...

0

jak mozna bylo tego nie trafic...

0

Munir mogl po dlugim slupku ajj..

0

Porto, AJax, Benfica ewentualnie Celta Vigo to dla niego najlepsze opcje teraz.

1

Dzisiaj wreszcie mamy dość dobrą ławke rezerwowych. :)

1

Wszyscy zachwycają się dobrymi zagraniami Robbena które sa 2-3 razy na mecz a Messiego słabymi które tez sa 2-3 razy na mecz, a za to dobre zagrania Leo zdarzają się czasami po 10 razy w meczu

0

Najlepszy bramkarz; Thibaut Courtouis
Najlepszy obrońca : Diego Godin
Najlepszy pomocnik ; Koke
Najlepszy ofensywny pomocnik: Andres Iniesta
Najlepszy napastnik ; CR7
MVP : CR7
Odkrycie : Rafinha/Paco Alcacer
Najlepszy trener : Diego Simeone
Najlepszy z Afryki ; Yacinne Brahimi
Najlepszy z Ameryki : Lionel Messi (chociaż wiemy, że Messi przyjął by tą nagrodę jako porażke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?