AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli wedlug ciebie odpada Athletic wchodzi Napoli, wiec Wlochy tez maja 3 :)
1
Nie trzeba byc hakerem zeby edytowac wikipedie.
0
Wg wikipedii pisze tez ze Douglas jest pilkarzem Dolcan Zabki...
6
Nie wiem co tam robi Robben i Neuer, skoro nie grali w finale LM ani nie wyroznili sie jakos szczegolnie indywidualnymi statyskami
Top 5 powinni byc takie : Ronaldo, Di Maria, Ramos, Suarez, Koke
Nie wiem czym sie kierowali glosujacy.
4
1. Ronaldo
Za 16 goli i zwycięstwo w LM
2. Suarez
Za 31 goli w BPL
3. Di Maria
Glowny motor napedowy Realu w najwazniejszych meczach.
0
Krychowiak jaki sławny się zrobił.
0
no i oto chyba wszystkim oto chodzi
0
Mam nadzieje ze trafimy znowu na CELTIC w grupie
0
Lineker na Twitterze napisał ze Celtic i tak jest druzyną lepszą
6
PSG i City łamią finansowe Fair Play i UEFA nic z tym nie robi. Widać ze zależy im tylko na kasie a nie sprawidliwie działającej organizacji piłkarskiej. Tam musi się wszystko opłacać
0
Wątpie ze odwołają ale zawsze trzeba próbować.
5
Wyobrazcie sobie sytuacje gdy Legia w LE trafia do tej samej grupy co Celtic. NIe wiem co by się działo na trybunach....
0
na LO Grimaldo , na LN Deulofeu na PN Ibi
0
skład na 2 połowe ; Bravo - Patric, Bartra, Edgar, Grimaldo - Hali, Rakitic, Afellay -
Deulofeu, Munir, Rafinha
0
Pewnie Lucho znowu dzisiaj zaskoczy składem
0
Ok, dzięki
Też to już widziałem :)
0
Myslisz ze nie szukałem? Szukałem wszędzie, nie ma nawet na oficjalnej stronie TdP.
0
Myśle, ze Montoya za Patrica.
0
Sorry, że nie na temat ale może ktoś wie o której jest jutro start tour de pologne przy stoczni w Gdanśku?
0
w Ajaccio grał
0
Może Rafinha?
0
Być może Barca pod nieobecnosc Neya i Suareza będzie grała systemem 1-5-3-2
Podczas gdy rywal atakuje to Bartra, Pique i Mathieu grają na srodku obrony. Przed nimi Masche a po bokach obrony Pedro i Alba. Iniesta z Ivanem w pomocy a Messi z Deulofeu na ataku. W przypadku ataku pozycyjnego Mathieu idzie na prawa strone obrony (grywał tam chyba w Valencii, Pedro na prawe skrzydło a Deulofeu na lewe.
Myśle że jak na poczatku sezonu nie bedziemy mieli az takiej jakosci w ataku to mozna ustawic skład w taki sposob
16
Niech Tyton sie przygotuje ze bedzie czesto wyjmowal pilke z siatki w pierwszej kolejce.
1
Może w zarządzie kierowali sie tym że strzelił gola Realowi?
1
Tylko żeby za rok całej Barcy nie wykupili.
3
Oblak - Juanfran, Godin (chociaż może odejdzie), Gimenez, Insua - Tiago, Koke, Raul Garcia - Arda, Mandzukić, Rodrigo
Troche słabiej ich skład wygląda niż w tamtym sezonie ale z Simeone wszystko jest możliwe
0
Nie zdziwie się jak kupią jeszcze Godina
0
Chelsea złożyła oferte 25 milionów euro za Mirande. Szkoda bo mógłby do nas iść
1
Według mnie powinno być tak
- Diego Costa
- Koke
- Di Maria
- Messi
- Yaya Toure
- Neuer
- Robben
- Ibrahimovic
- Ronaldo
- Suarez
0
Wenezuela jest w Ameryce Płd wiec nie trzeba ich zapraszac a na CA w 2015 zaprosili Jamajke i Meksyk.