0

Czyli wedlug ciebie odpada Athletic wchodzi Napoli, wiec Wlochy tez maja 3 :)

1

Nie trzeba byc hakerem zeby edytowac wikipedie.

0

Wg wikipedii pisze tez ze Douglas jest pilkarzem Dolcan Zabki...

6

Nie wiem co tam robi Robben i Neuer, skoro nie grali w finale LM ani nie wyroznili sie jakos szczegolnie indywidualnymi statyskami
Top 5 powinni byc takie : Ronaldo, Di Maria, Ramos, Suarez, Koke
Nie wiem czym sie kierowali glosujacy.

4

1. Ronaldo
Za 16 goli i zwycięstwo w LM
2. Suarez
Za 31 goli w BPL
3. Di Maria
Glowny motor napedowy Realu w najwazniejszych meczach.

0

Krychowiak jaki sławny się zrobił.

0

no i oto chyba wszystkim oto chodzi

0

Mam nadzieje ze trafimy znowu na CELTIC w grupie

0

Lineker na Twitterze napisał ze Celtic i tak jest druzyną lepszą

6

PSG i City łamią finansowe Fair Play i UEFA nic z tym nie robi. Widać ze zależy im tylko na kasie a nie sprawidliwie działającej organizacji piłkarskiej. Tam musi się wszystko opłacać

0

Wątpie ze odwołają ale zawsze trzeba próbować.

5

Wyobrazcie sobie sytuacje gdy Legia w LE trafia do tej samej grupy co Celtic. NIe wiem co by się działo na trybunach....

0

na LO Grimaldo , na LN Deulofeu na PN Ibi

0

skład na 2 połowe ; Bravo - Patric, Bartra, Edgar, Grimaldo - Hali, Rakitic, Afellay -
Deulofeu, Munir, Rafinha

0

Pewnie Lucho znowu dzisiaj zaskoczy składem

0

Ok, dzięki
Też to już widziałem :)

0

Myslisz ze nie szukałem? Szukałem wszędzie, nie ma nawet na oficjalnej stronie TdP.

0

Myśle, ze Montoya za Patrica.

0

Sorry, że nie na temat ale może ktoś wie o której jest jutro start tour de pologne przy stoczni w Gdanśku?

0

w Ajaccio grał

0

Może Rafinha?

0

Być może Barca pod nieobecnosc Neya i Suareza będzie grała systemem 1-5-3-2
Podczas gdy rywal atakuje to Bartra, Pique i Mathieu grają na srodku obrony. Przed nimi Masche a po bokach obrony Pedro i Alba. Iniesta z Ivanem w pomocy a Messi z Deulofeu na ataku. W przypadku ataku pozycyjnego Mathieu idzie na prawa strone obrony (grywał tam chyba w Valencii, Pedro na prawe skrzydło a Deulofeu na lewe.

Myśle że jak na poczatku sezonu nie bedziemy mieli az takiej jakosci w ataku to mozna ustawic skład w taki sposob

16

Niech Tyton sie przygotuje ze bedzie czesto wyjmowal pilke z siatki w pierwszej kolejce.

1

Może w zarządzie kierowali sie tym że strzelił gola Realowi?

1

Tylko żeby za rok całej Barcy nie wykupili.

3

Oblak - Juanfran, Godin (chociaż może odejdzie), Gimenez, Insua - Tiago, Koke, Raul Garcia - Arda, Mandzukić, Rodrigo

Troche słabiej ich skład wygląda niż w tamtym sezonie ale z Simeone wszystko jest możliwe

0

Nie zdziwie się jak kupią jeszcze Godina

0

Chelsea złożyła oferte 25 milionów euro za Mirande. Szkoda bo mógłby do nas iść

1

Według mnie powinno być tak
- Diego Costa
- Koke
- Di Maria
- Messi
- Yaya Toure
- Neuer
- Robben
- Ibrahimovic
- Ronaldo
- Suarez

0

Wenezuela jest w Ameryce Płd wiec nie trzeba ich zapraszac a na CA w 2015 zaprosili Jamajke i Meksyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?