AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo nie był w stanie dojść. Logika. Ja nie jestem w stanie dojść do gry w meczu z La Liga, dlatego nie można stwierdzić czy jestem lepszy od Carvajala?
Ale Carvajal się do tego wydatnie przyczynił.
Busquets jest lepszy do Casemiro, ale Casemiro miał lepszy rok. Busquets był przez jego większą część kiepski i daleki od najwyższej formy.
0
Jak to nie? Wygrał Mistrzostwo Świata, coś jeszcze ważniejszego niż LM.
0
Nie. Te mecze są najważniejsze. Reszta jest ważna, ale dobre występy w nich nie powinny gwarantować miejsca w jedenastce roku. Dlatego napisałem, że obecność Messiego jest wątpliwa.
0
W takim razie wygrywam ja bez rywali na podwórku.
0
Można, ale to nie gwarantuje miejsca w jedenastce. Nie rozumiesz mnie i futbolu. Messi ma indywidualnie świetny rok, ale piłkarze Realu (niektórzy) mają lepszy.
0
Nie umiesz czytać. Kilkunastu zawodników w sumie, z czego większość jest z Realu.
Tak, 38 dobrych występów z ogórami coś znaczy, ale nie powinno gwarantować miejsca w jedenastce roku, kiedy masz Ronaldo, który błyszczy w pięciu na siedem meczów fazy pucharowej Ligi Mistrzów.
0
Ile razy wyleciał w tym sezonie w Lidze Mistrzów? Zero. Zawsze spokój, pełna koncentracja i ogromna motywacja, którą zaszczepia w innych zawodnikach.
Ramos nie wytrzymuje w Klasykach (co będzie miało znaczenie przy rozliczeniu ogólnym, a nie rocznym) i meczach La Liga z ógórami.
0
FC Barcelonie.
0
W 2-3 meczach? Był dobry w pięciu na siedem. Te pięć dobrych występów wygrało Realowi Ligę Mistrzów i pozwoliło zapisać się w historii futbolu. A na co pozwoliło Barcelonie dwadzieścia dobrych występów Messiego przeciwko ogórom z La Liga?
0
Jest wątpliwa. Jeśli to do Ciebie nie dociera, to przeczytaj mój wpis jeszcze raz i jeszcze raz. Aż do skutku.
0
Umiesz czytać czy tylko kopiować? Napisałem o rewanżu.
0
Masz prawo tak uważać i ja mam prawo uważać, że nie znasz się na futbolu, co teraz czynię.
Czemu statystyki z obecnego sezonu miałyby być znaczącym argumentem? Przywołaj statystyki z finału Ligi Mistrzów, do którego Sergi Roberto nie jest w stanie na razie dojść.
0
No to rozliczy się go w 2018 roku, kiedy Manchester City rzeczywiście ten tytuł zdobędzie.
Jesień należy brać pod uwagę, ale wiosna jest ważniejsza, bo decyduje o najważniejszej Lidze Mistrzów.
0
Nie wiadomo. Trzeba poczekać do końca sezonu. Barcelona w 2017 roku wygrała tylko Puchar Króla i zbliżyła się do triumfu w La Liga w 2018 roku, który zostanie rozliczony w przyszłym roku.
Uważam, że w takich plebiscytach powinien być brany pod uwagę sezon, a nie rok.
0
Nie powielaj błędnego myślenia Luisa Enrique. Grimaldo jest świetny w Benfice.
0
Uważasz, że Ramos jest kiepskim kapitanem? Ramos przyczynił się bardzo wydatnie do zdobycia pięciu tytułów przez Real Madryt. I sportowo, i jako duch drużyny.
0
Nie. Marcelo nie ma słabej drugiej połowy roku. Ma gorszą niż miał, ale znacznie lepszą niż Alba wiosnę. Wiosnę, która jest kluczowa i podczas której błyszczą rzeczywiście najlepsi.
0
Nie. W piłce o chodzi zdobywanie tytułów, a w takich zestawieniach o to, by wyróżniać zawodników, którzy mają największy wpływ na drużyny, które te tytuły osiągają. Messi nie wykonał żadnego kroku, by Barcelona sięgnęła po Ligę Mistrzów w przeciwieństwie do kilkunastu zawodników, z których większość gra w Realu Madryt.
0
Odpowiedź także do PatrychoO.
Cristiano Ronaldo to pewniak. Messi był świetny w lidze, ale to tylko liga. 38 meczów z ógorami, które nie zakończyły się zdobyciem mistrzostwa, co najwyżej przewagi, która mistrzostwa nie oznacza i która zostanie rozliczona w przyszłym roku. Messi nie istniał w meczu z PSG, Messi nie istniał w rewanżu z Juventusem. To były najważniejsze mecze Barcelony w tym roku i w nich błyszczał Neymar. Już nie pamiętacie?
0
Wiosna jest sto razy ważniejsza niż jesień. Wiosna decyduje o tytułach i o najważniejszej Lidze Mistrzów.
0
Barcelona po raz drugi z rzędu złapała zadyszkę w kluczowej fazie sezonu. Co z tego, że Alba gra świetnie w listopadzie, skoro Marcelo prowadzi zespół do triumfu w Lidze Mistrzów (absolutnie, niepodważalnie najważniejszego w klubowej piłce)?
0
Nie wyzywaj mnie.
Do jakich tytułów Umtiti zaprowadził Barcelonę? Na razie do żadnego, choć może zaprowadzić w przyszłym roku. Wtedy jego kandydatura będzie do rozważenia.
Pisząc w ten sposób o Ramosie chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego czym jest futbol. Co z tego, że Ramos popełnia błąd w meczu z Alaves albo Gironą, skoro w kluczowych meczach pokazuje poziom dla nikogo innego nieosiągalny? Poziom, na który składa się także psychologia, mentalność, jego wpływ w tym aspekcie i tak dalej.
Ramos skończył rok z pięcioma trofeami, Umtiti z jednym. Cykle.
0
Podejrzewam też, że nie zdajesz sobie sprawy jak niski poziom dyskusji tam panuje.
Czekam aż Ivan Rakitic zostanie wybrany najlepszym środkowym pomocnikiem, bo jest z Barcelony. Prawda jest taka, że w jedenastce roku z piłkarzy Barcelony powinien znaleźć się tylko Messi, choć i tak to jest wątpliwe.
0
To nie ma znaczenia, jeśli piszę jaka jest prawda.
1
Żal patrzeć na to co wyrabia się na Facebooku Eleven.
Sergi Roberto najlepszym prawym obrońcą roku? Jeszcze w marcu miał dość tej pozycji. W tym sezonie się wyróżnia, okej, ale wzięty pod uwagę powinien być cały rok, a szczególnie - moim zdaniem - wiosna. Najlepszym prawym obrońcą 2017 roku był Dani Alves, potem Dani Carvajal, Antonio Valencia i Kyle Walker.
Umtiti i Glik najlepszymi środkowymi obrońcami roku? Jeszcze śmieszniej. W przypadku Francuza znakomita jest druga połowa roku (to samo co u Sergiego Roberto), w przypadku Glika cały rok, ale nie na bardzo wysokim poziomie, tylko solidnym, europejskim. Monaco nie dysponowało silną defensywą, było znane raczej z polotu i ofensywy. Najlepszym środkowym obrońcą 2017 roku był Giorgio Chiellini, potem Sergio Ramos, Diego Godin, Mats Hummels i Leo Bonucci.
Jordi Alba najlepszym lewym obrońcą roku? Znowu to samo, co w przypadku dwóch poprzednich zawodników Barcy: kiepska wiosna. Uważam, że gość, który w kluczowej fazie roku miał problemy z załapaniem się do pierwszej jedenastki nie powinien być nawet brany pod uwagę. Najlepszym lewym obrońcą 2017 roku był Marcelo, potem Alex Sandro i Filipe Luis.
Sergio Busquets najlepszym defensywnym pomocnikiem roku? I jeszcze raz to samo, nie muszę nawet tłumaczyć, bo pewnie rozumiecie. Najlepszym defensywnym pomocnikiem 2017 roku był Casemiro, potem Fabinho, N'Golo Kante i Jorginho.
Smutne, że reputacja (i tak niska) kibiców Barcy drastycznie spada. Trochę rozsądku.
0
Pisczek dobija do trzydziestkia, a znajac umiejetnosci Zubiego wytargowal by za niego 20 milionow. Oprócz Danilo fajny jest jescze Manquillo, Darmian i Arias z PSV.
0
Danilo z FC Porto. Gdyby Dunga był trenerem Brazylii na mundialu to moze by nawet wygrali, nie watpliwie posiadali lepszy sklad niz 4 lata temu. Wystarczyloby postawic na Danilo, Alex Sandro, Coutinho, Luiza Adriano czy nawet Rafinhe, ktory byl w gazie.
2
Douglas w pierwszym wywiadzie powiedział,że nie wie kto miał przed nim numer 16. Widać, że nie kocha Barcy tak jak Martin. Nie dość, że jest wychowankiem to ma o wiele większy potencjał od Michaela. Wzruszyłem się gdy przeczytałem. Bardzo szkoda jest mi Martina i mam nadzieję, choć niewielką, że pozostanie w druzynie i stanie sie pierwszym wyborem Luisa.
0
Moyes już działa...
0
Pewnie Luis troche czytał o nim na FCBarca.com