AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ogóle to czemu tu nie ma prawie nikogo z Atletico?
0
Jeżeli Luis Suarez został najlepszym zawodnikiem BPL w sezonie 13-14, zdobył Złotego Buta wspólnie z CR7 i nie ma go w nominowanych to dlaczego jest w nim Karim Benzema, który w żadnym stopniu nie przyczynił się do zdobycia Ligi Mistrzów czy Pucharu Króla przez Real Madryt. Może niektórzy uważają że nie został sklasyfikowany w tym zestawieniu przez niepotrzebny incydent w meczu fazy grupowej Mundialu w Brazylii, ale Benzema też nie jest święty o czym świadczą jego seksafery......
0
Gdzie jest Lewy, Luis Suarez i Koke?
0
Miałem go w glowie ale jakos nie zapisalem tutaj.
1
To* na telefonie jestem i edytowac nie moge
2
W Barcelonie zakończyłoby sie te 10-letnim banem transferowym
8
23 najlepszych według mnie:
BR:
Manuel Neuer
Thibaut Courtouis
OB:
Sergio Ramos
Phillip Lahm
Mats Hummels
Filipe Luis
Diego Godin
PO:
Angel di Maria
Toni Kroos
Koke
Eden Hazard
Andres Iniesta
Oscar
Yaya Toure
NP:
Gareth Bale
Thomas Müller
Diego Costa
Robert Lewandowski
Lionel Messi
Neymar Jr.
Luis Suarez
Zlatan Ibrahimovic
Kontuzjowany skrzydłowy
Cristiano Ronaldo
w
0
Lahm nie jest nawet w 10 najbardziej niedocenianych piłkarzy a co dopiero mówic o Złotej Piłki dla niego
7
Jeżeli złotą piłke ma dostac Niemiec za MŚ to czemu za rok 2010 nie dostał Hiszpan?
0
Neymar powinien być jeszcze wśród głownych kandydatów
Argumenty : Lider reprezentacji Brazylii na mundialu, po i przed, bramkostrzelny na początku sezonu 14-15 w Barcelonie
0
Messi faulowany był
0
Trzecia żółta i każda dla najlepszych. Przypadek?
0
Kroos zolta a nie
0
Messi aj..
1
Chyba zapomniales o Abou Diaby'm
0
Niemcy 1-1 Irlandia
0
Sędzia kalosz!
0
Brakuje mi Kuby Wawrzyniaka...
0
Co innego bys pisal jakbys dostal na poczatku wyprostowana noga w piszczel
0
Lewy........
0
Grosicki wrzutka jak Alves
2
Jak dla mnie powinny wyjsc 4 zespoly z kazdej grupy i wtedy stworzyc pary cwiercfinalowe, ktore wygladalyby nastepujaco :
Francja (1E) - Kanada (4F)
Rosja (2F) - Iran (3E)
Polska (2E) - Niemcy (3F)
Brazylia (1F) - USA (4E)
Myśle, ze to bylby najodpowiedniejszy sposob na wylonienie tego najlepszego.
0
tak ale myśle ze spokojnie moga wygrac 3 i z 1-go miejsca awansowac
0
444 cyfrowy polsat
0
Urodzil sie i mieszka w Barcelonie ale jego drugie nazwisko pisze sie Pujol a nie Puyol wiec nie ale 100% pewnosci nie daje
0
szkoda że gramy z PSG w ostatniej kolejce, poniewaz mlodzi nie beda mogli grac, no chyba ze zapewnimy sobie juz wczesniej 1 miejsce ale watpie w to.
0
Sprzedają tych którzy zdobyli im La Decime. Najpierw Di Maria, potem Alonso, kto wie może jeszcze Ramosa sprzedadzą.
0
Co roku sa jakies niespodzianki w LM, wiec dlaczego teraz by nie miało być :)
0
Grupa A ; Atletico, Szachtar, Sporting, Roma
Grupa B ; Bayern, Zenit, Olympiakos, Monaco
Grupa C ; Real, Basel, Bayer, Maribor
Grupa D ; Benfica, Borussia, Athletic, Ludogorets
Grupa E ; Barcelona, City, Galatasaray, Apoel
Grupa F ; Chelsea ,Schalke, CSKA, Bate
Grupa G ; Arsenal, PSG, Ajax, Anderlecht
Grupa H ; Porto, Juventus, Liverpool, Malmo FF
1/8
Arsenal - Bayer
Porto - Roma
Barca - Monaco
Chelsea - Athletic
Atletico - Juve
Real - City
Benfica - Schalke
Bayern - PSG
1/4
Atletico - PSG
Real - Chelsea
Barcelona - Arsenal
Benfica - Porto
1/2
Atletico - Benfica
Barcelona - Real
FINAL
Atletico 0-2 Barcelona (Messi, Suarez)
tak się rozmarzyłem....
0
grupa śmierci ; Real, PSG, Liverpool, Roma/Monaco
grupa marzeń : Porto, Basel, CSKA, Malmo FF
grupa dla Barcelony ; Barca, Schalke, Ajax, Anderlecht