0

W ogóle to czemu tu nie ma prawie nikogo z Atletico?

0

Jeżeli Luis Suarez został najlepszym zawodnikiem BPL w sezonie 13-14, zdobył Złotego Buta wspólnie z CR7 i nie ma go w nominowanych to dlaczego jest w nim Karim Benzema, który w żadnym stopniu nie przyczynił się do zdobycia Ligi Mistrzów czy Pucharu Króla przez Real Madryt. Może niektórzy uważają że nie został sklasyfikowany w tym zestawieniu przez niepotrzebny incydent w meczu fazy grupowej Mundialu w Brazylii, ale Benzema też nie jest święty o czym świadczą jego seksafery......

0

Gdzie jest Lewy, Luis Suarez i Koke?

0

Miałem go w glowie ale jakos nie zapisalem tutaj.

1

To* na telefonie jestem i edytowac nie moge

2

W Barcelonie zakończyłoby sie te 10-letnim banem transferowym

8

23 najlepszych według mnie:

BR:
Manuel Neuer
Thibaut Courtouis

OB:
Sergio Ramos
Phillip Lahm
Mats Hummels
Filipe Luis
Diego Godin

PO:
Angel di Maria
Toni Kroos
Koke
Eden Hazard
Andres Iniesta
Oscar
Yaya Toure


NP:
Gareth Bale
Thomas Müller
Diego Costa
Robert Lewandowski
Lionel Messi
Neymar Jr.
Luis Suarez
Zlatan Ibrahimovic


Kontuzjowany skrzydłowy
Cristiano Ronaldo




w





0

Lahm nie jest nawet w 10 najbardziej niedocenianych piłkarzy a co dopiero mówic o Złotej Piłki dla niego

7

Jeżeli złotą piłke ma dostac Niemiec za MŚ to czemu za rok 2010 nie dostał Hiszpan?

0

Neymar powinien być jeszcze wśród głownych kandydatów
Argumenty : Lider reprezentacji Brazylii na mundialu, po i przed, bramkostrzelny na początku sezonu 14-15 w Barcelonie

0

Messi faulowany był

0

Trzecia żółta i każda dla najlepszych. Przypadek?

0

Kroos zolta a nie

0

Messi aj..

1

Chyba zapomniales o Abou Diaby'm

0

Niemcy 1-1 Irlandia

0

Sędzia kalosz!

0

Brakuje mi Kuby Wawrzyniaka...

0

Co innego bys pisal jakbys dostal na poczatku wyprostowana noga w piszczel

0

Lewy........

0

Grosicki wrzutka jak Alves

2

Jak dla mnie powinny wyjsc 4 zespoly z kazdej grupy i wtedy stworzyc pary cwiercfinalowe, ktore wygladalyby nastepujaco :
Francja (1E) - Kanada (4F)
Rosja (2F) - Iran (3E)
Polska (2E) - Niemcy (3F)
Brazylia (1F) - USA (4E)

Myśle, ze to bylby najodpowiedniejszy sposob na wylonienie tego najlepszego.

0

tak ale myśle ze spokojnie moga wygrac 3 i z 1-go miejsca awansowac

0

444 cyfrowy polsat

0

Urodzil sie i mieszka w Barcelonie ale jego drugie nazwisko pisze sie Pujol a nie Puyol wiec nie ale 100% pewnosci nie daje

0

szkoda że gramy z PSG w ostatniej kolejce, poniewaz mlodzi nie beda mogli grac, no chyba ze zapewnimy sobie juz wczesniej 1 miejsce ale watpie w to.

0

Sprzedają tych którzy zdobyli im La Decime. Najpierw Di Maria, potem Alonso, kto wie może jeszcze Ramosa sprzedadzą.

0

Co roku sa jakies niespodzianki w LM, wiec dlaczego teraz by nie miało być :)

0

Grupa A ; Atletico, Szachtar, Sporting, Roma
Grupa B ; Bayern, Zenit, Olympiakos, Monaco
Grupa C ; Real, Basel, Bayer, Maribor
Grupa D ; Benfica, Borussia, Athletic, Ludogorets
Grupa E ; Barcelona, City, Galatasaray, Apoel
Grupa F ; Chelsea ,Schalke, CSKA, Bate
Grupa G ; Arsenal, PSG, Ajax, Anderlecht
Grupa H ; Porto, Juventus, Liverpool, Malmo FF

1/8
Arsenal - Bayer
Porto - Roma
Barca - Monaco
Chelsea - Athletic
Atletico - Juve
Real - City
Benfica - Schalke
Bayern - PSG

1/4
Atletico - PSG
Real - Chelsea
Barcelona - Arsenal
Benfica - Porto

1/2
Atletico - Benfica
Barcelona - Real

FINAL

Atletico 0-2 Barcelona (Messi, Suarez)





tak się rozmarzyłem....

0

grupa śmierci ; Real, PSG, Liverpool, Roma/Monaco
grupa marzeń : Porto, Basel, CSKA, Malmo FF
grupa dla Barcelony ; Barca, Schalke, Ajax, Anderlecht

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?