AlexGrimaldo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu honorowe?????????
0
mam tylko nadzieję że Lewy nie pójdzie do tych z Monachium a Javi od nich odejdzie. Prawda jest taka że bez Javiego z Arsenalem by już przegrali
0
nie jesteś sam
0
mi też
Szwainstanger lol
0
i finał LM 2012 Robben marnuję setke oraz karnego Bayern przegrywa
0
W sytuacji w której Lewy się tak urwał i miał sam na sam z Neuerem mógł lekko podciąć piłkę. I tak tylko Radamel, Ibra, Suarez i Lewy potrafią sie tak urwać od stopera
0
najpierw się naucz poprawnie pisać nazwy klubów oraz imiona i nazwiska zawodników a potem zacznij sie tu udzielać
0
podzielam twoje zdanie
0
kto??????
Nikt mnie tak dzisiaj nie rozbawił
Gerrart haha
0
zwłaszcza ty
0
za ten suchar należy siè puchar..... hehe XD
0
*z dzisiejszej gazety
0
oficjalnie: Neymar dowiaduje się że wstał
0
Oficjalnie: Neymar poszedł do klopa po śniadaniu. Marca podaje że to dłuźsza sprawa a MD że tylko na chwilę. Jego agent już jest gotowy do wyjaśnień
0
oficjalnie: Przestańcie już
0
8 goli i nie ma go w 11-stce. Żal
0
De Gea??????
on ma 23 lata
0
+ Jak poradzi sobie real z nowym trenerem?
0
to niemożliwe
0
Jak chce grać w LE lub LM to do Legii albo Lecha
0
masz rację
0
jeszcze trzeba zapłacić za markę
0
Tępo lol
Tempo
0
On przeszedł do Cruzeiro. Transfer jest niemożliwy
0
Oscar Garcia albo Jordi Vinyals
0
Pewnie trener będzie się dużo czasu uczył poprawnej wymowy nazwiska....
0
Czyli 100% Neymar Jr. jest u nas
0
Ja mam 170km. do Gdańska ale praktycznie cały czas A1.
0
Nie mogłem śledzić meczu Espanyol - Real ale wiedziałem że do przypieczętowania mistrzostwa bedzie potrzebny remis z Atletico (oczywiście licze na zwyciestwo). Wchodze rano a tu niespodzianka
P.S Real ma 2 mecze więcej od nas w lidze.
0
Campeones, Campeones !! Ole Ole Ole
VeB