0

czemu honorowe?????????

0

mam tylko nadzieję że Lewy nie pójdzie do tych z Monachium a Javi od nich odejdzie. Prawda jest taka że bez Javiego z Arsenalem by już przegrali

0

nie jesteś sam

0

mi też
Szwainstanger lol

0

i finał LM 2012 Robben marnuję setke oraz karnego Bayern przegrywa

0

W sytuacji w której Lewy się tak urwał i miał sam na sam z Neuerem mógł lekko podciąć piłkę. I tak tylko Radamel, Ibra, Suarez i Lewy potrafią sie tak urwać od stopera

0

najpierw się naucz poprawnie pisać nazwy klubów oraz imiona i nazwiska zawodników a potem zacznij sie tu udzielać

0

podzielam twoje zdanie

0

kto??????
Nikt mnie tak dzisiaj nie rozbawił
Gerrart haha

0

zwłaszcza ty

0

za ten suchar należy siè puchar..... hehe XD

0

*z dzisiejszej gazety

0

oficjalnie: Neymar dowiaduje się że wstał

0

Oficjalnie: Neymar poszedł do klopa po śniadaniu. Marca podaje że to dłuźsza sprawa a MD że tylko na chwilę. Jego agent już jest gotowy do wyjaśnień

0

oficjalnie: Przestańcie już

0

8 goli i nie ma go w 11-stce. Żal

0

De Gea??????
on ma 23 lata

0

+ Jak poradzi sobie real z nowym trenerem?

0

to niemożliwe

0

Jak chce grać w LE lub LM to do Legii albo Lecha

0

masz rację

0

jeszcze trzeba zapłacić za markę

0

Tępo lol
Tempo

0

On przeszedł do Cruzeiro. Transfer jest niemożliwy

0

Oscar Garcia albo Jordi Vinyals

0

Pewnie trener będzie się dużo czasu uczył poprawnej wymowy nazwiska....

0

Czyli 100% Neymar Jr. jest u nas

0

Ja mam 170km. do Gdańska ale praktycznie cały czas A1.

0

Nie mogłem śledzić meczu Espanyol - Real ale wiedziałem że do przypieczętowania mistrzostwa bedzie potrzebny remis z Atletico (oczywiście licze na zwyciestwo). Wchodze rano a tu niespodzianka
P.S Real ma 2 mecze więcej od nas w lidze.

0

Campeones, Campeones !! Ole Ole Ole
VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?