0

Następny....

0

No w końcu! Gorzej być nie może.

8

Trenerze, ściągaj Gonzalo bo klątwa trwa!

5

Dla świętego spokoju zdjęłabym to finałowe drewno.

0

Ten żałosny Vidal to sam sobie zrobił krzywdę w tej sytuacji...

5

Tak ogólnie to Higuain dał swoje fianałowe show i wszystko się popsuło :o

0

Pozabijają się tam dzisiaj wszyscy xD

1

To nie finał CA a jakiś kiepski kabaret... :/

0

Tam w 60 min. nie będzie miał już kto grać...

1

Ależ mi brakuje Laskowskiego :(

0

Dostał żółtko za siate :P

0

Oby nie zrąbał kolejnego finału... -.-

2

Jest finał, mamy Higuain show xD

1

Trochę beka z tego sędziego xD

1

Vamos Argentina! Vamos Messi!

0

Dziś trzymałam kciuki za wszystkie drużyny, które odpadły. Liczyłam na jakąś niespodziankę, ale niestety faworyci górą :P

1

Nie ma innej opcji jak wygrana Polaków z tą śmieszną drużyną Portugalii, co na drugie powinna mieć "Fuks". Do boju Polsko!

2

Nie wierzę... No po prostu nie wierzę.
Teraz nie ma innej opcji jak wygrać z tymi szczęściarzami -.- Już widzę te madryckie tytuły jutro.

5

Po dogrywce będzie 0:0, a w karnych wszyscy będą marnować, bo nikt nie chce grać z potężną Polską :P

27

Brawo Messi, prawdziwy kapitan!
A teraz Mistrzu prowadź drużynę do zwycięstwa :) Vamos!

1

No to czas na rewanż :)

6

Dalej Węgry i Islandia, tylko zwycięstwo! :)

0

Argentyno, musisz! Leo, musisz!

10

Kurcze, niedobrze to wygląda... :(

8

Ściągnął pajęczynę :P

6

goooooooooooolazo!!!! Messi

2

Ciężko słucha się tych komentatorów, jeden z nich bardzo przekręca imiona i nazwiska... :/ Brakuje Laskowskiego.

0

Bravissimo!! :D

0

Na Euro kibicuję Polakom i Hiszpanom...
Niestety ci drudzy mają teraz teoretycznie pod górkę. :( Mimo wszystko - Vamos La Roja, może finał Polska vs Hiszpania? :P

0

No to lipa... Proszę i remis!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?