Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Następny....
0
No w końcu! Gorzej być nie może.
8
Trenerze, ściągaj Gonzalo bo klątwa trwa!
5
Dla świętego spokoju zdjęłabym to finałowe drewno.
0
Ten żałosny Vidal to sam sobie zrobił krzywdę w tej sytuacji...
5
Tak ogólnie to Higuain dał swoje fianałowe show i wszystko się popsuło :o
0
Pozabijają się tam dzisiaj wszyscy xD
1
To nie finał CA a jakiś kiepski kabaret... :/
0
Tam w 60 min. nie będzie miał już kto grać...
1
Ależ mi brakuje Laskowskiego :(
0
Dostał żółtko za siate :P
0
Oby nie zrąbał kolejnego finału... -.-
2
Jest finał, mamy Higuain show xD
1
Trochę beka z tego sędziego xD
1
Vamos Argentina! Vamos Messi!
0
Dziś trzymałam kciuki za wszystkie drużyny, które odpadły. Liczyłam na jakąś niespodziankę, ale niestety faworyci górą :P
1
Nie ma innej opcji jak wygrana Polaków z tą śmieszną drużyną Portugalii, co na drugie powinna mieć "Fuks". Do boju Polsko!
2
Nie wierzę... No po prostu nie wierzę.
Teraz nie ma innej opcji jak wygrać z tymi szczęściarzami -.- Już widzę te madryckie tytuły jutro.
5
Po dogrywce będzie 0:0, a w karnych wszyscy będą marnować, bo nikt nie chce grać z potężną Polską :P
27
Brawo Messi, prawdziwy kapitan!
A teraz Mistrzu prowadź drużynę do zwycięstwa :) Vamos!
1
No to czas na rewanż :)
6
Dalej Węgry i Islandia, tylko zwycięstwo! :)
0
Argentyno, musisz! Leo, musisz!
10
Kurcze, niedobrze to wygląda... :(
8
Ściągnął pajęczynę :P
6
goooooooooooolazo!!!! Messi
2
Ciężko słucha się tych komentatorów, jeden z nich bardzo przekręca imiona i nazwiska... :/ Brakuje Laskowskiego.
0
Bravissimo!! :D
0
Na Euro kibicuję Polakom i Hiszpanom...
Niestety ci drudzy mają teraz teoretycznie pod górkę. :( Mimo wszystko - Vamos La Roja, może finał Polska vs Hiszpania? :P
0
No to lipa... Proszę i remis!