1

Mam nadzieję, że będzie dużo grał :) Powodzenia Martin!

1

Cholernie mi go szkoda. Postanowił odejść? Ok, jego sprawa. Pozostawało mi tylko dziękować za te wszystkie lata w Barcelonie.
Miał naprawdę dobry sezon i przytrafiła mu się ta nieszczęsna kontuzja... :/ Później ta sprawa z Manchesterem, naprawdę trzymałam za niego kciuki, a to się okazało takim koszmarem. Gdy był w formie, to był jednym z najlepszych bramkarzy. Oczywiście, że zdarzały mu się babole, no ale cóż, swoją robotę też wykonywał i trzeba o tym pamiętać.
Mamy teraz dwóch wspaniałych bramkarzy, a V.V. życzę udanego powrotu do świata footballu. Vamos Victor!

54

Gdy Leo wstał, to normalnie kamień z serca mi spadł.

3

Nie żebym narzekała, ale druga połowa byłą bardzo kiepska w wykonaniu naszych piłkarzy. Nie wyglądało to na grę 11 przeciwko 9.
Mimo wszystko wygraliśmy bardzo ważny mecz, mamy kolejne 3 pkt. i prowadzimy w tabeli. Vamos Barca!

0

Barca! Zniszczyć tych rzeźników, ale grą i golami. Vamos!

2

Nie widać tego, że gramy w przewadze... Cisną nas, najlepiej jakby strzelili 3 gola.

3

Niech go kuźwa mać szlag strzeli! Dzięki Bogu, Leo nic nie jest

7

Teraz czas na Neymara :D

6

Szkoda go tylko, biedny będzie do lata grzał ławę albo trybuny. Brawo.

0

Po zwycięstwo, Vamos!

0

Proszę o prezent urodzinowy w postaci zwycięstwa naszej kochanej drużyny :)

0

Dobrze jest, większość mi pasuje... Teraz MESSI! :D

0

Taaaaaak!!! Carli Lloyd!

0

Chyba jednak nie... Mieszkam w Polsce, oglądałam.
Myślę, że wielu ludzi się znajdzie.

0

Messi, Lloyd i Enrique.
Innej opcji nie widzę, ale obawiam się, że z kobiet wygra Sasic bo zakończyła karierę...

0

Najważniejsze, że kolejne 3 pkt. są, hat-trick Leo, bez kontuzji i dobra gra :)
Teraz czekać na rewanż z rzeźnikami.
Visca el Barca!

0

Drugi karny nieodgwizdany...

0

No to teraz niech jeszcze Suarez sobie strzeli :D

1

Ależ zrąbał :D

0

Boże.... SPALONY widział -.-

1

Brawo! Teraz jeszcze jedną, hat-trick Leo mógłby być :D

3

Niech im nasi jeszcze strzelą i się skończy. Niech buractwo wraca do "siebie"

0

Matko jedyna!!! CO ON ZROBIŁ ?!! :D
Co tam trzech króli, On jest tym jednym - najważniejszym

1

Żałośni są ci "sędziowie". Tal bardzo, że aż nie ma sensu tego wszystkiego komentować...

0

To jest bardzo kiepski i nieśmieszny żart...

1

Przykro mi... Przynieść chusteczkę? :D

1

Nienawidzę tego śmiesznego klubiku. Zaraz po tych z Madrytu.

0

2 min.... xD

1

Boże, dlaczego :(

0

No to cóż... Najlepiej zacząć nowy rok od zwycięstwa. :)
Po 3 pkt, Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?