Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że będzie dużo grał :) Powodzenia Martin!
1
Cholernie mi go szkoda. Postanowił odejść? Ok, jego sprawa. Pozostawało mi tylko dziękować za te wszystkie lata w Barcelonie.
Miał naprawdę dobry sezon i przytrafiła mu się ta nieszczęsna kontuzja... :/ Później ta sprawa z Manchesterem, naprawdę trzymałam za niego kciuki, a to się okazało takim koszmarem. Gdy był w formie, to był jednym z najlepszych bramkarzy. Oczywiście, że zdarzały mu się babole, no ale cóż, swoją robotę też wykonywał i trzeba o tym pamiętać.
Mamy teraz dwóch wspaniałych bramkarzy, a V.V. życzę udanego powrotu do świata footballu. Vamos Victor!
54
Gdy Leo wstał, to normalnie kamień z serca mi spadł.
3
Nie żebym narzekała, ale druga połowa byłą bardzo kiepska w wykonaniu naszych piłkarzy. Nie wyglądało to na grę 11 przeciwko 9.
Mimo wszystko wygraliśmy bardzo ważny mecz, mamy kolejne 3 pkt. i prowadzimy w tabeli. Vamos Barca!
0
Barca! Zniszczyć tych rzeźników, ale grą i golami. Vamos!
2
Nie widać tego, że gramy w przewadze... Cisną nas, najlepiej jakby strzelili 3 gola.
3
Niech go kuźwa mać szlag strzeli! Dzięki Bogu, Leo nic nie jest
7
Teraz czas na Neymara :D
6
Szkoda go tylko, biedny będzie do lata grzał ławę albo trybuny. Brawo.
0
Po zwycięstwo, Vamos!
0
Proszę o prezent urodzinowy w postaci zwycięstwa naszej kochanej drużyny :)
0
Dobrze jest, większość mi pasuje... Teraz MESSI! :D
0
Taaaaaak!!! Carli Lloyd!
0
Chyba jednak nie... Mieszkam w Polsce, oglądałam.
Myślę, że wielu ludzi się znajdzie.
0
Messi, Lloyd i Enrique.
Innej opcji nie widzę, ale obawiam się, że z kobiet wygra Sasic bo zakończyła karierę...
0
Najważniejsze, że kolejne 3 pkt. są, hat-trick Leo, bez kontuzji i dobra gra :)
Teraz czekać na rewanż z rzeźnikami.
Visca el Barca!
0
Drugi karny nieodgwizdany...
0
No to teraz niech jeszcze Suarez sobie strzeli :D
1
Ależ zrąbał :D
0
Boże.... SPALONY widział -.-
1
Brawo! Teraz jeszcze jedną, hat-trick Leo mógłby być :D
3
Niech im nasi jeszcze strzelą i się skończy. Niech buractwo wraca do "siebie"
0
Matko jedyna!!! CO ON ZROBIŁ ?!! :D
Co tam trzech króli, On jest tym jednym - najważniejszym
1
Żałośni są ci "sędziowie". Tal bardzo, że aż nie ma sensu tego wszystkiego komentować...
0
To jest bardzo kiepski i nieśmieszny żart...
1
Przykro mi... Przynieść chusteczkę? :D
1
Nienawidzę tego śmiesznego klubiku. Zaraz po tych z Madrytu.
0
2 min.... xD
1
Boże, dlaczego :(
0
No to cóż... Najlepiej zacząć nowy rok od zwycięstwa. :)
Po 3 pkt, Vamos Barca!