Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
"Hiszpan zaznaczył żartobliwie, że nie jest magikiem" Oj jest magikiem, jest :D Tym bardziej gdy jest w formie :)
5
Kobe musiał wpaść, nie było innego wyjścia :D Ciekawe czy Alex Morgan również spotka się z naszymi piłkarzami, w końcu również kibicuje Barcelonie :P A może inne piłkarki USA pójdą na któryś mecz, byłoby fajnie bo jest tam kilka dziewczyn, które są za Barca. :)
0
Najważniejsze, żeby na koniec sezonu awansowali do drugiej ligi :) Powodzenia Panie Lopez! :D
1
Nie no, nie wierzę... Co ci socios, oszaleli? :/
12
Byłoby dobrze, gdyby Pedro pogodził się z rolą rezerwowego i został :)
1
Osobiście bardziej przekonuje mnie Sandro, ale to pewnie Munir zostanie... No ale zobaczymy, co obaj pokażą w presezonie. :)
0
Brawa dla niego za ten ruch :)
0
Bardzo fajnie, że Milik jest na okładce :D
2
Cholernie się cieszę, że ich mamy! :D
0
Świetny pomysł :D
9
Nigdy nie wyjdę z podziwu, jak Realowi udało się sprzedać drewno za 40 milionów... Interes życia. :D
0
Haha, dobre :D Pomarzyć zawsze można :P
1
Ogólnie ceny za piłkarzy w tych czasach to jeden wielki absurd. W głowie się nie mieści to, co się dzieje...
11
Chciałabym, żeby Laporta wygrał wybory, ale niesamowicie wkurza mnie to, że chcą decydować o składzie. Trener ma wszystko gotowe, powinien dostać tych, których chce, a tu jakieś "Dla nas kadra nie jest zamknięta"... No sorry, ale to Enrique powinien decydować, a nie zarząd.
55
Po pierwsze, to nie są kibice Argentyny. A po drugie niech wszyscy dadzą sobie już siana... Messi zrobi to, co będzie najlepsze i niech już przestaną robić zamieszanie. :/
0
W życiu nie uwierzę, że Leo chciałby odpocząć od reprezentacji. Niech już te dziennikarzyny się przymkną i dadzą chłopakowi nacieszyć się wakacjami...
8
"Diagne jest potężnym podkoszowym, mającym 21 lat i mierzącym 211 cm wzrostu"... I wtedy zrozumiałam, że mowa tutaj o koszykówce :D
0
Oczywiście najlepiej wszystko zrzucić na Messiego, tak jakby on tam najbardziej zawinił... To już jest buractwo.
0
To teraz czekać na Igrzyska Olimpijskie :D Aż się spać człowiekowi nie chce... :P
0
Aż chciałoby się tam być razem z Amerykankami :D
2
Co tu dużo pisać... Amerykańskie tornado (o nazwisku LLoyd :P) na początku meczu pozamiatało! A zemsta bywa cholernie słodka :D
Brawo, brawo, brawo! #USWNT
1
Tak jest!!!! :D
0
Kuźwa mać... :/
Ale będzie jeszcze ciekawiej.
0
Jest dobrze! :D W drugiej połowie liczę na kolejne gole :P #USWNT
1
Świetny mecz! Świetne Amerykanki... FANTASTYCZNA Carli Lloyd!
Ta bramka, którą przypieczętowała hat-trick - GOOOLAZOOO :D
0
Amerykanki, po zwycięstwo!! :D
1
Hahahaha, co za kretyn xD Trener decyduje o tym, kogo chce mieć w drużynie, a nie prezydent (lub co gorsza kandydat)... No chyba, że coś się zmieniło.
14
Niech podziękują temu drewnu, jakim jest Higuain. Zje*bał im drugi finał z rzędu...
1
Vamos Messi! Vamos Albicelestes! :D
1
Barcelonista z krwi i kości. Dobrze, że został :D