36

"Hiszpan zaznaczył żartobliwie, że nie jest magikiem" Oj jest magikiem, jest :D Tym bardziej gdy jest w formie :)

5

Kobe musiał wpaść, nie było innego wyjścia :D Ciekawe czy Alex Morgan również spotka się z naszymi piłkarzami, w końcu również kibicuje Barcelonie :P A może inne piłkarki USA pójdą na któryś mecz, byłoby fajnie bo jest tam kilka dziewczyn, które są za Barca. :)

0

Najważniejsze, żeby na koniec sezonu awansowali do drugiej ligi :) Powodzenia Panie Lopez! :D

1

Nie no, nie wierzę... Co ci socios, oszaleli? :/

12

Byłoby dobrze, gdyby Pedro pogodził się z rolą rezerwowego i został :)

1

Osobiście bardziej przekonuje mnie Sandro, ale to pewnie Munir zostanie... No ale zobaczymy, co obaj pokażą w presezonie. :)

0

Brawa dla niego za ten ruch :)

0

Bardzo fajnie, że Milik jest na okładce :D

2

Cholernie się cieszę, że ich mamy! :D

0

Świetny pomysł :D

9

Nigdy nie wyjdę z podziwu, jak Realowi udało się sprzedać drewno za 40 milionów... Interes życia. :D

0

Haha, dobre :D Pomarzyć zawsze można :P

1

Ogólnie ceny za piłkarzy w tych czasach to jeden wielki absurd. W głowie się nie mieści to, co się dzieje...

11

Chciałabym, żeby Laporta wygrał wybory, ale niesamowicie wkurza mnie to, że chcą decydować o składzie. Trener ma wszystko gotowe, powinien dostać tych, których chce, a tu jakieś "Dla nas kadra nie jest zamknięta"... No sorry, ale to Enrique powinien decydować, a nie zarząd.

55

Po pierwsze, to nie są kibice Argentyny. A po drugie niech wszyscy dadzą sobie już siana... Messi zrobi to, co będzie najlepsze i niech już przestaną robić zamieszanie. :/

0

W życiu nie uwierzę, że Leo chciałby odpocząć od reprezentacji. Niech już te dziennikarzyny się przymkną i dadzą chłopakowi nacieszyć się wakacjami...

8

"Diagne jest potężnym podkoszowym, mającym 21 lat i mierzącym 211 cm wzrostu"... I wtedy zrozumiałam, że mowa tutaj o koszykówce :D

0

Oczywiście najlepiej wszystko zrzucić na Messiego, tak jakby on tam najbardziej zawinił... To już jest buractwo.

0

To teraz czekać na Igrzyska Olimpijskie :D Aż się spać człowiekowi nie chce... :P

0

Aż chciałoby się tam być razem z Amerykankami :D

2

Co tu dużo pisać... Amerykańskie tornado (o nazwisku LLoyd :P) na początku meczu pozamiatało! A zemsta bywa cholernie słodka :D
Brawo, brawo, brawo! #USWNT

1

Tak jest!!!! :D

0

Kuźwa mać... :/
Ale będzie jeszcze ciekawiej.

0

Jest dobrze! :D W drugiej połowie liczę na kolejne gole :P #USWNT

1

Świetny mecz! Świetne Amerykanki... FANTASTYCZNA Carli Lloyd!
Ta bramka, którą przypieczętowała hat-trick - GOOOLAZOOO :D

0

Amerykanki, po zwycięstwo!! :D

1

Hahahaha, co za kretyn xD Trener decyduje o tym, kogo chce mieć w drużynie, a nie prezydent (lub co gorsza kandydat)... No chyba, że coś się zmieniło.

14

Niech podziękują temu drewnu, jakim jest Higuain. Zje*bał im drugi finał z rzędu...

1

Vamos Messi! Vamos Albicelestes! :D

1

Barcelonista z krwi i kości. Dobrze, że został :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?