Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
93 tysiące ludzi na stadionie, a jest jeden wielki piknik... I klaskanie.
0
Boże, czemuuuuu?
0
Trzeba zagrać dużo lepszą drugą połowę, żeby to wygrać. Valencia się tak łatwo nie podda, co już zresztą widzieliśmy. Vamos!
0
Trzymajcie mnie!!!!!111
2
Sędzia to jakiś totalny kretyn.... Im gwiżdże wszystko, a nam?
1
Jezu!
0
Nie wygląda to dobrze, bardzo nas cisną :/ Muszą się nasi ogarnąć.
1
Valencia gra dziś w stylu CR11?
1
Taaaaaaaaaaak! :D :D
0
Gooooooooooooooooooooooool
0
Po zwycięstwo, Vamos Barca!!
0
Będzie bardzo ciężko, ale Barca dzisiaj przerwie passę Valencii i zdobędzie 3 pkt. :)
0
Montoya, który zagrał solidnie w meczu z PSG nie jest nawet powołany... Nie mam pytań.
0
Na szczęście to nic groźnego. Wracaj Andres do grania i dobrej gry!
0
A gdzie ja napisałam, że zagrał słabo lub przeciętnie? :) Po prostu napisałam, że brakowało jego gola. Po pierwsze miałoby całe Trio, a po drugie strzeliłby swoją 400 bramkę. :D Ale co się odwlecze to nie uciecze.
2
Bardzo dobry mecz. Świetny Suarez, prawdziwy kocur, ta druga bramka mistrzostwo! Plus dwie siaty :D Super Ter Stegen, ogólnie nie ma się za bardzo do czego przyczepić, szkoda tylko tej straconej bramki. :/ Jedyne czego brakowało, to bramki Messiego. :) Rewanż na Camp Nou to tylko formalność :D Vamos Barca!
4
Gratulacje Pique! Oglądanie tak grającego Gerarda, to sama przyjemność :D
2
Oby to nie było nic poważnego... :/ Wracaj do zdrowia Andrzej!
0
Jezu... Powinien grać Mathieu, a nie Masche! No i jeszcze Xavi na ławce, brak słów normalnie. Wkurzyłabym się na miejscu Generała. :/
0
Adriano/Bartra, Pique, Mathieu, Alba; Busi, XAVI, Rakitic, Trio.
0
Komentarz usunięty
12
Cieszę się, że mamy dwóch świetnych bramkarzy. 100 lat Bravo! :D
0
Najlepszy z najlepszych, wielki Kapitan! Wszystkiego co najlepsze Tarzanie.
0
Brawo Panowie!! :D
1
Tego nie wie nikt... Myślę, że nawet LE nie wie.
0
Boże.....
0
Rudy nas uratuje
0
No i można się było tego spodziewać...
0
Jezu, niech oni strzelą na 3:1, bo zaraz umrę. :/
7
O co tu chodzi?? :o Nie ogarniam dzisiaj tego sędziego... Totalnie.