0

93 tysiące ludzi na stadionie, a jest jeden wielki piknik... I klaskanie.

0

Boże, czemuuuuu?

0

Trzeba zagrać dużo lepszą drugą połowę, żeby to wygrać. Valencia się tak łatwo nie podda, co już zresztą widzieliśmy. Vamos!

0

Trzymajcie mnie!!!!!111

2

Sędzia to jakiś totalny kretyn.... Im gwiżdże wszystko, a nam?

1

Jezu!

0

Nie wygląda to dobrze, bardzo nas cisną :/ Muszą się nasi ogarnąć.

1

Valencia gra dziś w stylu CR11?

1

Taaaaaaaaaaak! :D :D

0

Gooooooooooooooooooooooool

0

Po zwycięstwo, Vamos Barca!!

0

Będzie bardzo ciężko, ale Barca dzisiaj przerwie passę Valencii i zdobędzie 3 pkt. :)

0

Montoya, który zagrał solidnie w meczu z PSG nie jest nawet powołany... Nie mam pytań.

0

Na szczęście to nic groźnego. Wracaj Andres do grania i dobrej gry!

0

A gdzie ja napisałam, że zagrał słabo lub przeciętnie? :) Po prostu napisałam, że brakowało jego gola. Po pierwsze miałoby całe Trio, a po drugie strzeliłby swoją 400 bramkę. :D Ale co się odwlecze to nie uciecze.

2

Bardzo dobry mecz. Świetny Suarez, prawdziwy kocur, ta druga bramka mistrzostwo! Plus dwie siaty :D Super Ter Stegen, ogólnie nie ma się za bardzo do czego przyczepić, szkoda tylko tej straconej bramki. :/ Jedyne czego brakowało, to bramki Messiego. :) Rewanż na Camp Nou to tylko formalność :D Vamos Barca!

4

Gratulacje Pique! Oglądanie tak grającego Gerarda, to sama przyjemność :D

2

Oby to nie było nic poważnego... :/ Wracaj do zdrowia Andrzej!

0

Jezu... Powinien grać Mathieu, a nie Masche! No i jeszcze Xavi na ławce, brak słów normalnie. Wkurzyłabym się na miejscu Generała. :/

0

Adriano/Bartra, Pique, Mathieu, Alba; Busi, XAVI, Rakitic, Trio.

0

Komentarz usunięty

12

Cieszę się, że mamy dwóch świetnych bramkarzy. 100 lat Bravo! :D

0

Najlepszy z najlepszych, wielki Kapitan! Wszystkiego co najlepsze Tarzanie.

0

Brawo Panowie!! :D

1

Tego nie wie nikt... Myślę, że nawet LE nie wie.

0

Boże.....

0

Rudy nas uratuje

0

No i można się było tego spodziewać...

0

Jezu, niech oni strzelą na 3:1, bo zaraz umrę. :/

7

O co tu chodzi?? :o Nie ogarniam dzisiaj tego sędziego... Totalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?