0

Jednak bez Bartry, szkoda :( I bez Xaviego... No ale cóż, grunt to wygrać ten mecz i zdobyć 3 pkt. ;) Vamos Barca!

0

Jestem przygotowana na stratę punktów przez Barcę, jednak mam wielką nadzieję i trzymam kciuki aby do tego nie doszło. Trzeba zachować zdrowy rozsądek i wziąć pod uwagę, że bardzo trudno będzie wygrać wszystkie mecze do końca. Za to jeśli chodzi o Real, to myślę że zbytnia pewność siebie nie wyjdzie im na dobre... Ale nie ma co, dzisiaj po 3 pkt. od "zajączka", a nawet kilkunastu zajączków :D

0

A co jeśli dla mnie liczy się tylko wygrana Barcy, a w innym temacie napisałam, że czas na odpowiedź Leo (co oczywiście było z przymrużeniem oka)... Czy to znaczy, że nie jestem kibicem drużyny?? Bo pewnie zostałam osądzona przez niejedną osobę o kibicowanie zawodnikowi. Boże, cóż za ograniczenia i wrzucanie do jednego wora...

0

Alves, Pique, Bartra, Adriano/Mathieu; Sergio, Xavi/Iniesta/Rafinha/Rakitic (trudno stwierdzić kto zagra na tych dwóch pozycjach w pomocy) no i atak wiadomo: Tridente :D

4

No cóż... Nic, tylko czekać na wieczorny mecz Barcy i odpowiedź Króla Leo :D

12

Arbeloa to jeden z tych piłkarzy, których nie cierpię... I żadne słowa tego nie zmienią.

1

Szkoda chłopaka, bo kontuzja go niestety zmarnowała. :/ Mimo wszystko życzę mu jak najlepiej gdziekolwiek będzie grać. :)

1

Hahahaha, a to dobre xD Niezły żart na poprawę humoru w ten jakże brzydki dzień :D Nie ma co panie Laurent Perrin, czas się obudzić i zejść na ziemię... Albo po prostu zmienić dilera :P

1

Szykuje się bardzo ciężki miesiąc. Dla kibiców to świetnie, że tyle meczów, dla piłkarzy już mniej, bo to oznacza dużo pracy i mniej odpoczynku... Ale bądźmy wszyscy dobrej myśli, wierzę że ten maraton będzie pomyślny dla całego Barcelonismo. Vamos! :D

0

Koszulka fajna, a na "żywo" będzie jeszcze lepiej wyglądać :) Jednak przy okazji sobie przypomniałam jakie koszulki zaplanowali na przyszły sezon, to aż mną wzdrygnęło... :/

4

Boże... -.- Ty tak serio, czy jaja sobie robisz?

30

Wierzę w Ciebie Generale! Zostań w domu, a nie tam do tych arabów... :D

4

Dzień bez newsa o Alvesie dniem straconym... Niech ci z Barcy w końcu podpiszą z nim tą nową umowę, bo media żyć nie dają.

0

Co on bierze? Hahaha, TOP 5 xD Niech on się lepiej zajmie swoim klubem i Atletico, bo to oni mogą ich wyeliminować. :D

8

Haha, kretyn na maksa. Wcześniej Neymar pewnie sam sobie nadepnął na nogę buciorami...

0

Bardzo dobra decyzja Martino! Jeśli Leo na nadchodzący mecz nie będzie w 100% gotowy, to również liczę na jego odpoczynek ;)

3

Serio? Szczerze w to wątpię, prędzej zabawił się w trolla...

5

Boże, nieee. :( Chociaż nadzieja jest praktyczna zerowa, to ja dopiero uwierzę, jak zostanie to oficjalnie przekazane przez Xaviego albo klub. :/

0

Nie ma sensu ryzykować... :/

0

Piłkarze to zawodowcy i wątpię, żeby w takich ważnych meczach wychodzili z nastawieniem "co by nie było, my i tak wygramy". ;)

23

Nie ma wątpliwości, że zwycięstwo Athleticu w Pucharze Króla na Camp Nou byłoby dla nich historyczne. Jednak my wszyscy związani z Barcą mamy inny scenariusz. Nie ma innej opcji, jak zdobycie pucharu na własnym stadionie. :)

20

Titi to jest świetny gość! :D

7

Zawsze po każdej jego wypowiedzi widać, że jest bardzo mądrym facetem :) Życzę mu jak najlepiej i trzymam kciuki, aby jego kariera toczyła się właśnie w Barcelonie.

12

Znowu o 16?! Nie no, ludzie... To już się robi nudne, ile to już razy graliśmy o tej godzinie w tym sezonie? :/

0

Napisałam swoje zdanie, a Wy swoje, każdy ma do tego prawo. Nikt, a już w szczególności ja nie wymuszam na Was, żebyście się ze mną zgadzali. Jaki macie problem? I nie kieruję się tytułem. Wypraszam sobie, ja nie z tych co czytają tylko tytuły...

A Ty, Pitinho jeśli jesteś taki mądry, to nie wjeżdżaj na moją osobę. Nic Ci nie zrobiłam, a jeśli nie podoba Ci się to co piszę, to zignoruj, nie czytaj... I zamilknij. Proste? Proste.

Tym komentarzem kończę tą durną dyskusję. Pozdrawiam.

0

Weź skończ i mi tu nie dziewczynkuj... Nie życzę sobie, chłoptasiu.

0

Potrafię czytać ze zrozumieniem i nie potrzebuje jeszcze raz czytać...
Tito chciał szybszego sprowadzenia Neymara, co podniosło koszty całej operacji o 42 miliony euro. No biedaki, czyja wina, jak nie ich? Mógł w ogóle o tym nie wspominać. Broni się, że to przez to, że Tito chciał szybciej Brazylijczyka.

0

Jejku, miał wolne to pojechał. Może na wycieczkę i przy okazji przeanalizować ofertę, ale mu się nie spodoba i tam nie odejdzie (wierzę w to :P)

0

A to skur*wiel z Barto. Zwalać winę na śp. Tito to już szczyt prostactwa. Zresztą nie wiem, co on chciał tym udowodnić. Jak sam powiedział Vilanova poprosił o sprowadzenie Neymara, ok, ale to zarząd prowadził "rozmowy" w sprawie transferu. To oni sami porobili wałki, narobili lewych pieniędzy i teraz ośmieszają tą sprawą klub, to oni zapłacili tyle ile zapłacili. Mógł już sobie to darować... I ciągle nie rozumiem jak ktoś taki może prowadzić jeszcze klub. Niech już będą wybory, a on i cała jego banda nieudaczników niech spieprza z Barcelony z prędkością światła.

3

Xavi już nie raz pokazał, że nadal jest świetnym piłkarzem, choć przez wielu był już skreślony... Do końca będę wierzyć, że zostanie jeszcze na kolejny sezon, a karierę zakończy właśnie w Barcelonie. Nie widzę Go w żadnym innym klubie, jak Barca. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?