Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mam nadzieję, że skończy się to tak samo jak rok temu - na plotkach i Xavi nie odjedzie do żadnego arabskiego klubu :/ Chciałabym aby został jeszcze na rok i albo zakończył karierę, lub ewentualnie MLS.
4
Wow, tego się nie spodziewałam, ale to bardzo dobra wiadomość jest. :D Po pierwsze wiadomo, Camp Nou - dom, magia itd. a po drugie największy stadion, więc dzieląc na pół, obie drużyny będą mieć po ok 50 tysięcy fanów, co jest niesamowite. Świetny wybór. :)
0
Mamy dwóch naprawdę świetnych bramkarzy, co mnie bardzo cieszy i uspokaja. Trzeba przyznać, że Zubi zrobił kawał dobrej roboty ściągając ich do nas. :P
0
Myślę, że nie tylko Cules, ale i inni mają takie samo zdanie. :) No chyba że jest się szejkiem i marzy o Leo, ale na marzeniach się kończy :D
1
Haha, najpierw chciał 2 lata, a teraz 3 i pewnie takie samo, albo i wyższe wynagrodzenie. Cwane. Jeśli naprawdę kocha klub (w co nie wątpię) i chce zostać, to dlaczego nie chce zgodzić się na niższe wynagrodzenie? raczej biedy nie klepie, a teraz i tak by zarabiał miliony. Jestem bardzo ciekawa, jak się ta cała sytuacja potoczy i czy Alves zostanie, czy odejdzie latem.
85
Najważniejszy gol C.Ronaldo to ten strzelony z karnego w finale LM. Nie wiem, czy Real miałby swoją wymarzoną La Decimę, gdyby nie CR11.
31
Czyżby szanowny Pan Neymar da Silva Santos bał się o swój tyłek? Podczas tego transferu był jeden wielki wał, szkoda tylko klubu i piłkarza.
1
Powtórzę się, ale uwielbiam wywiady z Pique :D Facet bardzo mądrze i szczerze odpowiada na każde zadane pytanie. A jeśli chodzi o jego grę, to pomijając początek, rozgrywa naprawdę bardzo dobry sezon :)
4
Oby wszystkie problemy miał już za sobą, a teraz było tylko lepiej :)
4
Dobry z niego chłopak, niech mu się wiedzie w Arsenalu :)
0
To pierwsze mam jak na razie na tapecie od wczoraj, może później ukażą się jeszcze inne :D Jednakże dziękuję za chęci :)
1
Mam pytanie i prośbę jednocześnie :) Ma ktoś może zdjęcie wczorajszej mozaiki w bardzo dobrej jakości, tak żebym mogła mieć na tapecie? :)
0
Jeden z najlepszych piłkarzy na boisku! Aż boję się pomyśleć, co by było po pierwszej połowie gdyby nie Pique :)
0
Wczoraj rozegrał naprawdę bardzo dobre spotkanie, kilkukrotnie ratując nam tyłek. :D to zdecydowanie najlepszy mecz Bravo. :)
39
Przepiękne! Kocham te mozaiki, kocham ten hymn, kocham ten klub ponad życie!
4
Brawa za bramkę, brawa za cały mecz! :)
34
Brawo Luis, dziękujemy za piękną bramkę dającą nam zwycięstwo! Oraz brawa dla Alvesa za perfekcyjne podanie. :)
7
Jest! Boże, dzięki Ci!!!! Mamy zwycięstwooooo! Visca el Barca!
6
Gdzie ta nasza skuteczność??!
10
Nie wierzę! No nie wierzę!!!
6
Niech oni lepiej strzelą tego 3 gola... Zaraz padnę na zawał a juz tyle okazji mieli
6
Bożeeeeeeeeeeeee
6
Zaraz Real nam strzeli, jak nasi tak pudłują!!!
6
Oby znowu sie nie zemściło :/ Ale brawo Leo! Dajesz!!!!!
6
Nie no weźcie... On im teraz ciągle gwiżdże
6
JAKBY TO WPADŁO.... ale jakby podał.
6
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA
6
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
7
Na szczęście juz przerwa... Niech oni się tam do cholery ogarną w tej szatni!!! Robią z nimi co chcą.
6
Nie ma karnego?? Jak to?!