4

Jeśli Ney nie ma jakiegoś problemu... To jestem w szoku.

1

Jest Generał! Zaraz zrobi tam porządek :D

0

Straszny chaos jest w tej drugiej połowie... :/

2

Xavi potrzebny i to zaraz! Najlepiej za Ivana.

0

Ale byłaby brama, gdyby to wpadło :D

0

Ależ oni teraz głupio gubią piłkę... :/

5

Ach ten Pique! :D

1

Zawał...

0

Ten co strzelił :o Bravo blisko... :/
Faktycznie, Claudio się nie popisał.

1

Niech jeszcze do przerwy strzeli Suarez, a w drugiej Messi dwa :D Jest to jak najbardziej możliwe :P

1

Woooooooooooohoooooooooooooooo :D

2

Bożeeeeeeeeeee co za goooooolazo

1

Po zwycięstwo, Vamos Barca!

0

Wiem, potrafię czytać... Chodzi raczej o to, że Generał powinien grać od początku.

6

Wszystko ładnie pięknie, ale ja się pytam: Gdzie jest do cho*ery Xavi?!

0

Noo Leo, wiesz co robić :D

13

Ale pocisnął ironią, genialne! :D

4

Kapitalny wywiad! Wciąga od początku do samego końca. :) Suarez to nie tylko świetny piłkarz, ale i człowiek. I mimo wszystkich tych złych rzeczy, które zrobił pod wpływem chwilowego impulsu jest naprawdę spoko gościem. :D Pokazuje, jak bardzo żałuje tych sytuacji pozasportowych, że zależy mu na futbolu... I co najważniejsze, ciągle podkreśla jak bardzo pomogła mu żona, oczywiście widać, że ją i dzieci bardzo kocha.

0

Będzie to niesamowicie emocjonujące spotkanie. Liczę na świetny mecz, ładne gole i co najważniejsze, końcowy tryumf Barcy :D

38

Cena jest delikatnie mówiąc żałosna i śmieszna...

2

Ooo, dawno nikt tego nie mówił :D

2

Tylko teraz chłopak ma jeszcze ciężej :/ Pique w świetnej formie, Mathieu też niczego sobie... No ale cóż, bardzo wierzę w Bartrę, bo już nie raz nam pokazywał, że jest bardzo dobry. :)

3

Dosyć długo nie grał, a mimo to zanotował dobry występ, asystę i strzelił gola. Brawo Marc! :D

4

Nasz Generał Xavi dzisiaj najlepszy na boisku, normalnie mega! :D Bardzo mocno liczę, że zagra w meczu z Sevillą.

0

Dupa a nie spalony... Kuźwa mać.

0

Montoya mógł uderzać :)

0

Aż się papa cieszy, jak nasi obrońcy strzelają w tym sezonie :)

0

Brawo Bartra! Brawooo asysta i gol :D

4

Xavi!

0

Brawo Luis! :D Golazo nr. 2! :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?