Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeśli Ney nie ma jakiegoś problemu... To jestem w szoku.
1
Jest Generał! Zaraz zrobi tam porządek :D
0
Straszny chaos jest w tej drugiej połowie... :/
2
Xavi potrzebny i to zaraz! Najlepiej za Ivana.
0
Ale byłaby brama, gdyby to wpadło :D
0
Ależ oni teraz głupio gubią piłkę... :/
5
Ach ten Pique! :D
1
Zawał...
0
Ten co strzelił :o Bravo blisko... :/
Faktycznie, Claudio się nie popisał.
1
Niech jeszcze do przerwy strzeli Suarez, a w drugiej Messi dwa :D Jest to jak najbardziej możliwe :P
1
Woooooooooooohoooooooooooooooo :D
2
Bożeeeeeeeeeee co za goooooolazo
1
Po zwycięstwo, Vamos Barca!
0
Wiem, potrafię czytać... Chodzi raczej o to, że Generał powinien grać od początku.
6
Wszystko ładnie pięknie, ale ja się pytam: Gdzie jest do cho*ery Xavi?!
0
Noo Leo, wiesz co robić :D
13
Ale pocisnął ironią, genialne! :D
4
Kapitalny wywiad! Wciąga od początku do samego końca. :) Suarez to nie tylko świetny piłkarz, ale i człowiek. I mimo wszystkich tych złych rzeczy, które zrobił pod wpływem chwilowego impulsu jest naprawdę spoko gościem. :D Pokazuje, jak bardzo żałuje tych sytuacji pozasportowych, że zależy mu na futbolu... I co najważniejsze, ciągle podkreśla jak bardzo pomogła mu żona, oczywiście widać, że ją i dzieci bardzo kocha.
0
Będzie to niesamowicie emocjonujące spotkanie. Liczę na świetny mecz, ładne gole i co najważniejsze, końcowy tryumf Barcy :D
38
Cena jest delikatnie mówiąc żałosna i śmieszna...
2
Ooo, dawno nikt tego nie mówił :D
2
Tylko teraz chłopak ma jeszcze ciężej :/ Pique w świetnej formie, Mathieu też niczego sobie... No ale cóż, bardzo wierzę w Bartrę, bo już nie raz nam pokazywał, że jest bardzo dobry. :)
3
Dosyć długo nie grał, a mimo to zanotował dobry występ, asystę i strzelił gola. Brawo Marc! :D
4
Nasz Generał Xavi dzisiaj najlepszy na boisku, normalnie mega! :D Bardzo mocno liczę, że zagra w meczu z Sevillą.
0
Dupa a nie spalony... Kuźwa mać.
0
Montoya mógł uderzać :)
0
Aż się papa cieszy, jak nasi obrońcy strzelają w tym sezonie :)
0
Brawo Bartra! Brawooo asysta i gol :D
4
Xavi!
0
Brawo Luis! :D Golazo nr. 2! :P