Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gopoooooooooooooool
0
Suarez chociaż podaje Neymarowi :D Może ten drugi tez zacznie to robić :P Brawo Panowie!!
0
Taaaaaak jest!!!1
0
Cholera....
0
Vamos Barca! Po zwycięstwo, po FINAŁ! :D
3
Mam nadzieję, że Argentyna wygra Copa America. Będę za nich trzymać kciuki :)
0
Niech ten oto młody człowiek obudzi się ze swojego jakże głębokiego snu... Albo niech zmieni dilera xD
40
Świetny gol, brawo Pedro!
13
Xaviego bydło jak wygwizdało... Żal.
0
Jak tu nie ma gola?! o.O
1
Neymar poda kiedyś piłkę Suarezowi? xD
0
O Boże :O
2
Komentarz usunięty
0
Dokładnie, zamiast podać... I to nie pierwsza taka sytuacja. :/
0
Brawo!!! Skopać im dupy :D
1
Leo co za piłę dał :D Genialnie!
0
Gooooooooooooooooooooooool Taaaaaaaaaaaaaaaak
1
ooo kurde
1
Po zwycięstwo Panowie, dla Tito, który ogląda ten mecz z góry. Vamos Barca!
1
Jak ten czas szybko leci. Rok od śmierci, a człowiek pamięta ten dzień, jakby to było wczoraj. Pamiętamy.
Mam nadzieję, że nasi piłkarze zagrają dzisiaj świetny mecz i wygrają derby Barcelony właśnie dla Tito, który będzie na nich patrzył z góry.
1
Szkoda Bartry... :/
0
To było tak bardzo do przewidzenia...
1
Niech on już skończy gadać... Spieszy mi się!
0
Chciałabym tak: Barca - Juve i Bayern - Real...
Ale będzie tak: Barca - Bayern i Real - Juve
2
Chciałabym tak: Barca - Juve
0
Szkoda. :( Liczyłam, że spotkają się w finale, no ale trudno.
0
Brawo dla Bravo za obronę tego karnego. Kto wie, jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby Valencia za sprawą tej jedenastki wyrównała stan meczu. Jeszcze raz wielkie brawa! :D
1
Jaki początek, taki koniec. Dzięki Bogu! Kamień z serca :D
0
Niech już będzie koniec...
0
Co ten Leo dzisiaj... :/