0

gopoooooooooooooool

0

Suarez chociaż podaje Neymarowi :D Może ten drugi tez zacznie to robić :P Brawo Panowie!!

0

Taaaaaak jest!!!1

0

Cholera....

0

Vamos Barca! Po zwycięstwo, po FINAŁ! :D

3

Mam nadzieję, że Argentyna wygra Copa America. Będę za nich trzymać kciuki :)

0

Niech ten oto młody człowiek obudzi się ze swojego jakże głębokiego snu... Albo niech zmieni dilera xD

40

Świetny gol, brawo Pedro!

13

Xaviego bydło jak wygwizdało... Żal.

0

Jak tu nie ma gola?! o.O

1

Neymar poda kiedyś piłkę Suarezowi? xD

0

O Boże :O

2

Komentarz usunięty

0

Dokładnie, zamiast podać... I to nie pierwsza taka sytuacja. :/

0

Brawo!!! Skopać im dupy :D

1

Leo co za piłę dał :D Genialnie!

0

Gooooooooooooooooooooooool Taaaaaaaaaaaaaaaak

1

ooo kurde

1

Po zwycięstwo Panowie, dla Tito, który ogląda ten mecz z góry. Vamos Barca!

1

Jak ten czas szybko leci. Rok od śmierci, a człowiek pamięta ten dzień, jakby to było wczoraj. Pamiętamy.
Mam nadzieję, że nasi piłkarze zagrają dzisiaj świetny mecz i wygrają derby Barcelony właśnie dla Tito, który będzie na nich patrzył z góry.

1

Szkoda Bartry... :/

0

To było tak bardzo do przewidzenia...

1

Niech on już skończy gadać... Spieszy mi się!

0

Chciałabym tak: Barca - Juve i Bayern - Real...
Ale będzie tak: Barca - Bayern i Real - Juve

2

Chciałabym tak: Barca - Juve

0

Szkoda. :( Liczyłam, że spotkają się w finale, no ale trudno.

0

Brawo dla Bravo za obronę tego karnego. Kto wie, jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby Valencia za sprawą tej jedenastki wyrównała stan meczu. Jeszcze raz wielkie brawa! :D

1

Jaki początek, taki koniec. Dzięki Bogu! Kamień z serca :D

0

Niech już będzie koniec...

0

Co ten Leo dzisiaj... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?