0

Takie piły, a oni tak zawalają... :/

2

Ludzie trzymajcie mnie....

0

Cały Leo, może mu nie wychodzić, nie wychodzić i nagle PACH! GOLAZO :D

0

Boże, gooooooooooooolazo

0

No tak. Porównuj Almeríę z RSSS i grę na trudnym terenie, z grą na Camp Nou... A Malaga, no cóż. Wystarczył błąd Alvesa i brak szczęścia pod bramką rywala.

1

Nie ma co panikować, spokojnie ;) Mamy dopiero 20 minutę, gol to kwestia czasu, myślę, że jak już strzelimy pierwszego, to później poleci. :P

1

No to po 3 punkty, Panowie :D Vamos Barca!

0

Skład super, tylko brakuje mi Montoyi w takim meczu :/

0

Niech wróci do gry, a kontuzje go omijają. Facet wykorzystał już chyba cały limit :P

1

Bravo; Montoya, Bartra, Masche, Adriano; Roberto(?), Xavi/Rakitic, Rafinha; Messi, Suarez, Pedro.

0

Pomijając już to, że Barca gra kiepsko o tej godzinie i gubi punkty (przecież godzina nie gra, tylko piłkarze, marne wytłumaczenie) to samo to, że graliśmy i zagramy jeszcze mecz o tej godzinie jest durne. 16 godzina to nie jest dobra pora na mecz piłki nożnej, nie to co 20, czy 21. :/

0

Xavi i Alves muszą zostać. Sytuacja jest, jaka jest. :/ A Xavi zaraz po Rakiticiu jest naszym najlepszym pomocnikiem (Busquetsa i Masche nie liczę).

3

Mathieu zagrał dobry mecz i strzelił bramkę, która dała nam 3 punkty... Jednak to Pique dzielił i rządził w dzisiejszym meczu, kapitalny mecz Hiszpana! Zresztą nie pierwszy już w drugiej części sezonu :D

5

Kto by się spodziewał (bo na pewno nie ja) :P że w dwóch kolejkach z rzędu bohaterem Barcy okaże się... Jeremy Mathieu. Najpierw gol zdobyty przeciwko Realowi, a dzisiaj gol na wagę 3 punktów. :D

Chciałabym odszczekać wszystkie złe słowa, które zostały wypowiedziane z moich ust na początku sezonu po jego transferze.
Chociaż pretensje miałam do klubu, a nie do samego piłkarza, bo to klub się ośmieszył sprowadzając piłkarza po 30 za 20 mln, chociaż rok wcześniej mogli go kupić za 8 mln... No ale już mniejsza o to, jakoś tę kwotę postaram się przełknąć biorąc pod uwagę, że ten transfer wcale nie jest zły. Ostatnio Francuz gra naprawdę dobrze, więc oby tak dalej. Chociaż wiadomo, że zdarzały się słabsze mecze, jak każdemu. ;) Zresztą po transferze pisałam, że będę zadowolona, jeśli kiedyś będę musiała odszczekać to co powiedziałam, myślę, że to dobry czas :D

3

Uff, kamień z serca. Dobra tam, ciul z grą (chociaż była naprawdę bardzo kiepska) ważne, że mamy te jakże ważne 3 punkty zdobyte na ciężkim terenie. Visca el Barca! Kapitalny mecz Pique, bardzo dobry Mathieu i Bravo.

0

Szkooooda :/

6

A mógł zabić...

0

Rakitic za późno :/

0

Kto by się jeszcze niedawno spodziewał, że to my będziemy zdobywać gole ze stojącej piłki, a nie je tracić. :P

1

Pisałam o Leo... Ale zapomniałam o Rudym, który nas ostatnio ratuje :P

0

Hahahahah znowu Mathieu! :D

5

Pique dzięki Ci za to, jak nas ratujesz w ostatnich meczach!

2

Tylko Messi nas w tym meczu może uratować... Ale musi sam sobie podać i sam strzelić.

1

Trzymajcie mnie

0

Pokaż moc Generale!

0

Dobrze by było, gdyby wszedł Xavi i Rakitic.

1

Oby ta druga połowa była lepsza... Vamos Panowie!

0

Wydaje mi się, czy Nolito robi z Alvesem co chce?

0

Boże...

0

Messiiiiiiiiiiiii i Ney zawalił....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?