Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ney to niech się w końcu weźmie za grę a nie pajacowanie i dyskusje.
6
Niech sobie wsadzi te swoje łapy uspakajające....
0
Komentarz usunięty
6
Jaaaaaaaaaaaaaaaaak ?!!!!!!!!!!11
7
Boże, zawał
6
Boże, ależ nerwy. Barca! Barca! Baaaaaarca!
11
Jejku jeszcze trzeba czekać na pierwszy gwizdek... Cóż za emocje!!
6
Zobaczymy i ocenimy po meczu... ;)
6
Miałam dzisiaj sen z El Clasico w roli głównej :) Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 po pięknej bramce Andresa Iniesty. Jednak w czasie przerwy stwierdziłam, że jestem strasznie zmęczona, więc idę spać o.O :o (Jak tak można?! Nawet we śnie byłam załamana swoją postawą xD) Rano sprawdzałam wynik z niesamowitymi emocjami i zamkniętymi oczami, nic się nie zmieniło i mecz skończył się wynikiem 1:0 :D Byłam szczęśliwa. :P
Dla mnie nie liczy się wysoki wynik dzisiejszego meczu, ważne żeby skończyło się zwycięstwem! Vamos Barca! Vamos Cules! :D
7
Boże, trzymaj mnie... Rzygać się już chce tą ich La Décimą. Przez tyle lat pieprzyli o jej zdobyciu, jak już zdobyli, to teraz wietrznie się powtarzają, że już ją mają. Serio Florek? Cały świat już o tym słyszał... -.-
6
To teraz nic, tylko czekać na jutro! :D
7
Niech jutro strzeli gola, zasłużył :D
10
Nie ma opcji, żeby się zgodzili. Nie powiem, byłoby fajnie zagrać tam finał, ale powiedzmy sobie szczerze, chcielibyście, żeby Real grał w finale z Atletico na Camp Nou? Bo ja nie. Pewnie wybiorą Mestalla i będzie ok. ;)
42
Cieszy powołanie Bartry, oby sobie chłopak pograł :D
6
Mam nadzieję, że Atletico wygra ten dwumecz :D
8
Boże.... Znowu oni. Porzygać sie idzie.
6
Chciałabym Porto, ale pewnie dostaniemy Juve :P Real dostanie Monaco. (w losowanie nie wierzę od dawna)
7
Uwielbiam czytać wypowiedzi Masche. Pięknie powiedział, że to dobro drużyny jest najważniejsze, a nie myślenie o samym sobie, brawo!!
6
Świetny pomysł i genialna mozaika :D Ja już chcę niedzielę wieczór!
7
Wolałabym Bartre...
30
Chcialabym, żebyśmy zagrali z Porto lub Monaco. Ale pewnie któraś z tych drużyn będzie dla Realu, a my dostaniemy Bayern albo Juventus...
13
Tym swoim jednym wyjściem trochę przekozaczył :D Ale nic się nie stało, odpokutował obronionym karnym. Mega mnie to ucieszyło, brawo MATS!
6
A jak tu nie kochać takiego geniusza futbolu jak Leo? Nie da się! :D
11
Bark skuteczności był dzisiaj przerażający... :/ Oby w niedzielę było wręcz przeciwnie.
6
Liczę na to :D
24
Bez zaskoczenia, chociaż miałam nadzieję, że to Bartra zagra w parze z Pique. :)
6
Wyczuwam hat-trick :D Najpierw ochrzczenie butów, a teraz 400 goli Leo i Barcy. Nie ma co, trzeba to uczcić! :P
11
Ach te jego gole przeciwko Realowi... El Guaje! :D
6
Ja już chcę kurde środę godz. 20:45! :D
8
Nie mogę ogarnąć, jak niektórzy ludzie jeszcze nie pojęli kto jest najlepszym piłkarzem w historii. Że oni mają jeszcze jakieś wątpliwości, toż to niepojęte jest!