8

Ney to niech się w końcu weźmie za grę a nie pajacowanie i dyskusje.

6

Niech sobie wsadzi te swoje łapy uspakajające....

0

Komentarz usunięty

6

Jaaaaaaaaaaaaaaaaak ?!!!!!!!!!!11

7

Boże, zawał

6

Boże, ależ nerwy. Barca! Barca! Baaaaaarca!

11

Jejku jeszcze trzeba czekać na pierwszy gwizdek... Cóż za emocje!!

6

Zobaczymy i ocenimy po meczu... ;)

6

Miałam dzisiaj sen z El Clasico w roli głównej :) Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 po pięknej bramce Andresa Iniesty. Jednak w czasie przerwy stwierdziłam, że jestem strasznie zmęczona, więc idę spać o.O :o (Jak tak można?! Nawet we śnie byłam załamana swoją postawą xD) Rano sprawdzałam wynik z niesamowitymi emocjami i zamkniętymi oczami, nic się nie zmieniło i mecz skończył się wynikiem 1:0 :D Byłam szczęśliwa. :P
Dla mnie nie liczy się wysoki wynik dzisiejszego meczu, ważne żeby skończyło się zwycięstwem! Vamos Barca! Vamos Cules! :D

7

Boże, trzymaj mnie... Rzygać się już chce tą ich La Décimą. Przez tyle lat pieprzyli o jej zdobyciu, jak już zdobyli, to teraz wietrznie się powtarzają, że już ją mają. Serio Florek? Cały świat już o tym słyszał... -.-

6

To teraz nic, tylko czekać na jutro! :D

7

Niech jutro strzeli gola, zasłużył :D

10

Nie ma opcji, żeby się zgodzili. Nie powiem, byłoby fajnie zagrać tam finał, ale powiedzmy sobie szczerze, chcielibyście, żeby Real grał w finale z Atletico na Camp Nou? Bo ja nie. Pewnie wybiorą Mestalla i będzie ok. ;)

42

Cieszy powołanie Bartry, oby sobie chłopak pograł :D

6

Mam nadzieję, że Atletico wygra ten dwumecz :D

8

Boże.... Znowu oni. Porzygać sie idzie.

6

Chciałabym Porto, ale pewnie dostaniemy Juve :P Real dostanie Monaco. (w losowanie nie wierzę od dawna)

7

Uwielbiam czytać wypowiedzi Masche. Pięknie powiedział, że to dobro drużyny jest najważniejsze, a nie myślenie o samym sobie, brawo!!

6

Świetny pomysł i genialna mozaika :D Ja już chcę niedzielę wieczór!

7

Wolałabym Bartre...

30

Chcialabym, żebyśmy zagrali z Porto lub Monaco. Ale pewnie któraś z tych drużyn będzie dla Realu, a my dostaniemy Bayern albo Juventus...

13

Tym swoim jednym wyjściem trochę przekozaczył :D Ale nic się nie stało, odpokutował obronionym karnym. Mega mnie to ucieszyło, brawo MATS!

6

A jak tu nie kochać takiego geniusza futbolu jak Leo? Nie da się! :D

11

Bark skuteczności był dzisiaj przerażający... :/ Oby w niedzielę było wręcz przeciwnie.

6

Liczę na to :D

24

Bez zaskoczenia, chociaż miałam nadzieję, że to Bartra zagra w parze z Pique. :)

6

Wyczuwam hat-trick :D Najpierw ochrzczenie butów, a teraz 400 goli Leo i Barcy. Nie ma co, trzeba to uczcić! :P

11

Ach te jego gole przeciwko Realowi... El Guaje! :D

6

Ja już chcę kurde środę godz. 20:45! :D

8

Nie mogę ogarnąć, jak niektórzy ludzie jeszcze nie pojęli kto jest najlepszym piłkarzem w historii. Że oni mają jeszcze jakieś wątpliwości, toż to niepojęte jest!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?