0

10 minut na cud. Myślę, że to właśnie czas żeby szczęście nam pomogło... No ale jest jeszcze "sędzia".

1

I to jeszcze kuźwa nie ma spalonego, kolejny....

4

Boże, trzymaj mnie!!! Który to juz spalony jest?!

0

Ja już nie mam pytań... Remis to będzie cud, nie mówiąc już o zwycięstwie.

0

Aż przykro patrzeć co piłkarze Malagi robią z naszymi... :/

0

Tutaj jest potrzebny ten gol na przełamanie... Wtedy pójdzie lepiej. Ale potrzebujemy też trochę szczęścia, a tego nie widać w tym meczu tak samo jak z Celtą :/

1

Jezu, no musi się w końcu cos udać!!!

2

W dupie miał spalony...

2

No to przed nami 45 min, w których trzeba strzelić co najmniej dwie bramki i żadnej nie stracić. :/ No nic, dawać po zwycięstwo!!

0

Byłoby dobrze doprowadzić do remisu w tej pierwszej części meczu.

2

Czy nasi piłkarze wyszli na ten mecz z nastawieniem, że maja pewne 3 pkt? :/

0

juz mi się serce zatrzymało, myślałam że będzie 0:2 :/

0

Boże... Dlaczego.

0

Alves, bardzo ładna asysta...
Dawać Panowie, trzeba się obudzić!

2

Tak mało ludzi? Dziwne... Do tej pory tłumaczyłam sobie tym, że był środek tygodnia, późna pora, no ale dzisiaj? :/

5

Najbardziej cieszy Rafinha :D Po piękne zwycięstwo i 3 pkt.

5

Liczę, że Bartra i Rafinha wyjdą w pierwszym składzie :)

2

Niech nie popadają w taką paranoje, bo niedługo na hiszpańskie stadiony ludzie będą wchodzić z zaklejonymi ustami...

1

Szkoda, że Villa nie trafił tego ostatniego :D

2

Villa

4

Myślę, że Abidal podjął właściwą decyzję. Na pewno wróci do Barcy kiedy już będzie nowy zarząd, a cały ten syf dookoła klubu zostanie ogarnięty. :)

2

Bardzo dobry mecz Bartry. Świetne przejęcie piłki i asysta do Leo. :)
Marc często gra naprawdę dobrze, jednak jeśli popełni jakiś błąd ludzie natychmiast zapominają o reszcie i wypominają :/ Tak jest chociażby z Balem, przy każdej możliwej okazji ludzie po nim jadą. Ja mu wybaczyłam zaraz po mecz, bo nie zapominajmy, że to dzięki jego bramce na 1:1 mieliśmy jeszcze jakieś szanse, niestety skoczyło się, jak się skończyło.
Powinien grać więcej i więcej, bo jest naprawdę dobry, w końcu miał się od kogo uczyć. :) Tylko potrzebuje regularności.

15

"Marca podkreśla jednak, że trafienia Cristiano są bardziej decydujące niż te Messiego" Jeb*łam. xD
W szczególności jego karne mogą być decydujące... Niech oni przestaną już wciągać ten biały proszek. :D

1

Fenomenalny gol! Chłopak nam się dopiero rozkręca, brawo Suarez! :D

1

gooooooooooooolazooooooooooooooooo

0

Leo, jeszcze dwie! :D

2

Taaaaaaaak!!! Pieknie Bartra, brawo Messi!!

0

Świetny gol, nie ma co! :D I kolejna genialna asysta Leo.

5

Cieszy Montoya i Bartra :) Vamos!

0

Barcelonista z krwi i kości. Wierzę, że spędzi w Barcelonie długie lata i będzie świętował niejeden triumf. Vamos Bartra!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?