Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
10 minut na cud. Myślę, że to właśnie czas żeby szczęście nam pomogło... No ale jest jeszcze "sędzia".
1
I to jeszcze kuźwa nie ma spalonego, kolejny....
4
Boże, trzymaj mnie!!! Który to juz spalony jest?!
0
Ja już nie mam pytań... Remis to będzie cud, nie mówiąc już o zwycięstwie.
0
Aż przykro patrzeć co piłkarze Malagi robią z naszymi... :/
0
Tutaj jest potrzebny ten gol na przełamanie... Wtedy pójdzie lepiej. Ale potrzebujemy też trochę szczęścia, a tego nie widać w tym meczu tak samo jak z Celtą :/
1
Jezu, no musi się w końcu cos udać!!!
2
W dupie miał spalony...
2
No to przed nami 45 min, w których trzeba strzelić co najmniej dwie bramki i żadnej nie stracić. :/ No nic, dawać po zwycięstwo!!
0
Byłoby dobrze doprowadzić do remisu w tej pierwszej części meczu.
2
Czy nasi piłkarze wyszli na ten mecz z nastawieniem, że maja pewne 3 pkt? :/
0
juz mi się serce zatrzymało, myślałam że będzie 0:2 :/
0
Boże... Dlaczego.
0
Alves, bardzo ładna asysta...
Dawać Panowie, trzeba się obudzić!
2
Tak mało ludzi? Dziwne... Do tej pory tłumaczyłam sobie tym, że był środek tygodnia, późna pora, no ale dzisiaj? :/
5
Najbardziej cieszy Rafinha :D Po piękne zwycięstwo i 3 pkt.
5
Liczę, że Bartra i Rafinha wyjdą w pierwszym składzie :)
2
Niech nie popadają w taką paranoje, bo niedługo na hiszpańskie stadiony ludzie będą wchodzić z zaklejonymi ustami...
1
Szkoda, że Villa nie trafił tego ostatniego :D
2
Villa
4
Myślę, że Abidal podjął właściwą decyzję. Na pewno wróci do Barcy kiedy już będzie nowy zarząd, a cały ten syf dookoła klubu zostanie ogarnięty. :)
2
Bardzo dobry mecz Bartry. Świetne przejęcie piłki i asysta do Leo. :)
Marc często gra naprawdę dobrze, jednak jeśli popełni jakiś błąd ludzie natychmiast zapominają o reszcie i wypominają :/ Tak jest chociażby z Balem, przy każdej możliwej okazji ludzie po nim jadą. Ja mu wybaczyłam zaraz po mecz, bo nie zapominajmy, że to dzięki jego bramce na 1:1 mieliśmy jeszcze jakieś szanse, niestety skoczyło się, jak się skończyło.
Powinien grać więcej i więcej, bo jest naprawdę dobry, w końcu miał się od kogo uczyć. :) Tylko potrzebuje regularności.
15
"Marca podkreśla jednak, że trafienia Cristiano są bardziej decydujące niż te Messiego" Jeb*łam. xD
W szczególności jego karne mogą być decydujące... Niech oni przestaną już wciągać ten biały proszek. :D
1
Fenomenalny gol! Chłopak nam się dopiero rozkręca, brawo Suarez! :D
1
gooooooooooooolazooooooooooooooooo
0
Leo, jeszcze dwie! :D
2
Taaaaaaaak!!! Pieknie Bartra, brawo Messi!!
0
Świetny gol, nie ma co! :D I kolejna genialna asysta Leo.
5
Cieszy Montoya i Bartra :) Vamos!
0
Barcelonista z krwi i kości. Wierzę, że spędzi w Barcelonie długie lata i będzie świętował niejeden triumf. Vamos Bartra!