0

Ok...

0

Szkoda mi go... :/

0

atakujemy, może za chwilę coś wpadnie :P

1

Ajajaj ładnie!!

1

Trzymam kciuki żeby Luis dzisiaj strzelił. Bramka dobrze by mu zrobiła, nabrałby pewności siebie.

1

Suarez... Serio? :/

0

No to po 3 punkty, Vamos!

0

Brawo dziewczyny! Trzeba podążać zwycięską ścieżką. ;)

0

To po prostu trzeba wygrać!

0

Oby dzisiaj odnieśli drugą porażkę na wyjeździe.
Liczę na świetne widowisko i zwycięstwo Barcy :D

13

Byłoby dobrze, gdyby poczekał aż będzie nowy zarząd.

31

Było już spokojnie, to ten musiał iść i się wygadać... Znowu będzie szum, a media będą się srać o to. Brak słów.

6

Gratulacje dla rodziców i niech maluszek zdrowo rośnie!
PS. Pique "buduje" przyszłą drużynę :D

6

Juanfran to jest mega prostak. I udowadnia to w każdym meczu z nami...
Aż nie mogę na niego patrzeć, tak jak na Arbeloe, jeden wart drugiego, ta sama hołota.

0

Niech lepiej on i jego koledzy przejrzą na oczy... I niech się ogarną, bo źle z nimi.

3

Dobrze, że ta hołota z Madrytu nie zrobiła naszym piłkarzom jakiejś większej krzywdy. No ręce opadały...

1

Nie pozostaje teraz nic innego, jak po prostu zdobyć ten puchar! :D

0

Czy z głową wszystko w porządku? xD

0

Polska w półfinale, to teraz czas na Barcelonę :D
Po zwycięstwo Panowie! Vamos!

39

A Wy ciągle o Xavim... Nudne to.

0

Buhahahahaha, dobre xD Niezła beka.

29

Oby ta wizyta miała miejsce również po wygraniu LM :D

0

Boże, jakie on ma klapki na oczach. Wystartuje w wyborach? Taaa, życzę "powodzenia"... Ale to: "Okres rządów Rosella był pozytywny i sądzę, że mój także." rozwaliło mnie już na maksa xD

1

Koszulki treningowe lepsze od tych meczowych...

19

Wszystko byłoby fajnie, ale co ten news ma wspólnego z Barcą? Piłkarz nie nasz, kupić też go nie możemy, więc pisać nie ma o czym. Chce odejść, problem PSG.

2

Trzeba dać mu czas, rozstrzela się do spółki z Neymarem i Leo, że aż będzie miło! :D

0

Nie ma mowy, żeby Busquets odszedł z Barcelony... Nie ma szans.

0

Dlaczego? Pieniądze.

3

Pierwszy naprawdę słabszy mecz Bartry od dawien dawna, a większość już mu wytyka błędy z wczoraj... No i piękna asysta. ;)

0

Kuźwa, co ten Montoya... 2 takie rażące błędy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?