Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok...
0
Szkoda mi go... :/
0
atakujemy, może za chwilę coś wpadnie :P
1
Ajajaj ładnie!!
1
Trzymam kciuki żeby Luis dzisiaj strzelił. Bramka dobrze by mu zrobiła, nabrałby pewności siebie.
1
Suarez... Serio? :/
0
No to po 3 punkty, Vamos!
0
Brawo dziewczyny! Trzeba podążać zwycięską ścieżką. ;)
0
To po prostu trzeba wygrać!
0
Oby dzisiaj odnieśli drugą porażkę na wyjeździe.
Liczę na świetne widowisko i zwycięstwo Barcy :D
13
Byłoby dobrze, gdyby poczekał aż będzie nowy zarząd.
31
Było już spokojnie, to ten musiał iść i się wygadać... Znowu będzie szum, a media będą się srać o to. Brak słów.
6
Gratulacje dla rodziców i niech maluszek zdrowo rośnie!
PS. Pique "buduje" przyszłą drużynę :D
6
Juanfran to jest mega prostak. I udowadnia to w każdym meczu z nami...
Aż nie mogę na niego patrzeć, tak jak na Arbeloe, jeden wart drugiego, ta sama hołota.
0
Niech lepiej on i jego koledzy przejrzą na oczy... I niech się ogarną, bo źle z nimi.
3
Dobrze, że ta hołota z Madrytu nie zrobiła naszym piłkarzom jakiejś większej krzywdy. No ręce opadały...
1
Nie pozostaje teraz nic innego, jak po prostu zdobyć ten puchar! :D
0
Czy z głową wszystko w porządku? xD
0
Polska w półfinale, to teraz czas na Barcelonę :D
Po zwycięstwo Panowie! Vamos!
39
A Wy ciągle o Xavim... Nudne to.
0
Buhahahahaha, dobre xD Niezła beka.
29
Oby ta wizyta miała miejsce również po wygraniu LM :D
0
Boże, jakie on ma klapki na oczach. Wystartuje w wyborach? Taaa, życzę "powodzenia"... Ale to: "Okres rządów Rosella był pozytywny i sądzę, że mój także." rozwaliło mnie już na maksa xD
1
Koszulki treningowe lepsze od tych meczowych...
19
Wszystko byłoby fajnie, ale co ten news ma wspólnego z Barcą? Piłkarz nie nasz, kupić też go nie możemy, więc pisać nie ma o czym. Chce odejść, problem PSG.
2
Trzeba dać mu czas, rozstrzela się do spółki z Neymarem i Leo, że aż będzie miło! :D
0
Nie ma mowy, żeby Busquets odszedł z Barcelony... Nie ma szans.
0
Dlaczego? Pieniądze.
3
Pierwszy naprawdę słabszy mecz Bartry od dawien dawna, a większość już mu wytyka błędy z wczoraj... No i piękna asysta. ;)
0
Kuźwa, co ten Montoya... 2 takie rażące błędy.