Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Najważniejsze, że 3 pkt są, a jutro trzymamy kciuki za Villarreal :D
3
Aż się wierzyć nie chce, jak Messi dzisiaj marnował świetne sytuacje :/
3
No serio?! Nie wierze...
3
Ney dzisiaj strasznie, Leo również nie za bardzo, Suarez siedzi :P
3
Szkoda, że Luis schodzi, no ale Ney sobie odpocznie w następnym meczu.
3
No to jeszcze Pedro za Neymara
5
Suarez jaki kochany, dał strzelić Messiemu :D
4
Ja już rzygam tymi spalonymi...
3
Boże, co nasi grają...
3
Najpierw Alvesa objechał i później się na Bartrze zatrzymał... :/ No cóż, trzeba strzelić trzecia bramkę
3
Brawooooooooooo
6
Ach, Messi Messi
9
Tak ogólnie, to strasznie dużo spalonych mamy w meczach
3
Neymar i Masche kolejny mecz jacyś nieswoi, szczególnie Ney :/
4
Czuję, że to będzie ciężki mecz... Ale obym się myliła, a najważniejsze jest zwycięstwo. Vamos Barca!
3
Pierwszy raz zgadzam się z Mou.
10
Nie wiem, jak można w ogóle pytać, który tytuł jest ważniejszy... Każdy jest ważny, czy to LM, liga hiszpańska, czy puchar króla, powinno się dążyć do zdobycia każdego z tych trzech, a co wyjdzie na koniec to się okaże.
3
Śmieszne, przecież Leo zagrał świetny mecz! Oczy mają w tyłkach?
3
Ależ się będzie działo w meczu Athletic - Real. Jestem pewna, że sędzia da niezły popis... xD
3
Od pewnego czasu Alves coraz bardziej mnie irytuje. Jego zachowanie na boisku jest wkurzające, a teraz daje "popis" bo został zmieniony.
Jak przedłużać z nim umowę to tylko i wyłącznie o jeden rok. Chociaż Pan Gwiazda chce pewnie więcej lat i więcej kasy...
6
Mundial w Katarze to jest jedna wielka kpina i porażka. Szkoda, że FIFA poleciała na kasę, a nie wzięła pod uwagę całej reszty...
3
Bardzo dobry mecz i dwa gole, brawo Pistolero! :D
4
Szkoda, że Messi nie wykorzystał karnego. Zagrał kapitalny mecz i bramka mu się należała, no ale trudno... Mam nadzieję, że w rewanżu sobie odbije :D
4
Zjebali tą druga połowę....
3
w DUPEEEEEEEEEEE
3
Strzel to Leo!
9
Nawet nie widać, że gramy w przewadze... :/ Nasi sobie dopuścili tą druga połowę.
6
Czego on ciągle gwiżdże?!
4
A Alvesowi kuźwa mać co?! Ludzie.
3
Niech się Alba nie pogrążą. Ostatnio bardzo brzydko sie zachowuje na boisku... :/