5

Najważniejsze, że 3 pkt są, a jutro trzymamy kciuki za Villarreal :D

3

Aż się wierzyć nie chce, jak Messi dzisiaj marnował świetne sytuacje :/

3

No serio?! Nie wierze...

3

Ney dzisiaj strasznie, Leo również nie za bardzo, Suarez siedzi :P

3

Szkoda, że Luis schodzi, no ale Ney sobie odpocznie w następnym meczu.

3

No to jeszcze Pedro za Neymara

5

Suarez jaki kochany, dał strzelić Messiemu :D

4

Ja już rzygam tymi spalonymi...

3

Boże, co nasi grają...

3

Najpierw Alvesa objechał i później się na Bartrze zatrzymał... :/ No cóż, trzeba strzelić trzecia bramkę

3

Brawooooooooooo

6

Ach, Messi Messi

9

Tak ogólnie, to strasznie dużo spalonych mamy w meczach

3

Neymar i Masche kolejny mecz jacyś nieswoi, szczególnie Ney :/

4

Czuję, że to będzie ciężki mecz... Ale obym się myliła, a najważniejsze jest zwycięstwo. Vamos Barca!

3

Pierwszy raz zgadzam się z Mou.

10

Nie wiem, jak można w ogóle pytać, który tytuł jest ważniejszy... Każdy jest ważny, czy to LM, liga hiszpańska, czy puchar króla, powinno się dążyć do zdobycia każdego z tych trzech, a co wyjdzie na koniec to się okaże.

3

Śmieszne, przecież Leo zagrał świetny mecz! Oczy mają w tyłkach?

3

Ależ się będzie działo w meczu Athletic - Real. Jestem pewna, że sędzia da niezły popis... xD

3

Od pewnego czasu Alves coraz bardziej mnie irytuje. Jego zachowanie na boisku jest wkurzające, a teraz daje "popis" bo został zmieniony.
Jak przedłużać z nim umowę to tylko i wyłącznie o jeden rok. Chociaż Pan Gwiazda chce pewnie więcej lat i więcej kasy...

6

Mundial w Katarze to jest jedna wielka kpina i porażka. Szkoda, że FIFA poleciała na kasę, a nie wzięła pod uwagę całej reszty...

3

Bardzo dobry mecz i dwa gole, brawo Pistolero! :D

4

Szkoda, że Messi nie wykorzystał karnego. Zagrał kapitalny mecz i bramka mu się należała, no ale trudno... Mam nadzieję, że w rewanżu sobie odbije :D

4

Zjebali tą druga połowę....

3

w DUPEEEEEEEEEEE

3

Strzel to Leo!

9

Nawet nie widać, że gramy w przewadze... :/ Nasi sobie dopuścili tą druga połowę.

6

Czego on ciągle gwiżdże?!

4

A Alvesowi kuźwa mać co?! Ludzie.

3

Niech się Alba nie pogrążą. Ostatnio bardzo brzydko sie zachowuje na boisku... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?