Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba to wykorzystać, dawać Panowie!!
3
Ivan grał naprawdę dobrze i zszedł, nie czaję
3
Teraz to nasi spartaczyli...
3
Uff o matko
3
Hymn: BARCA! BARCA! BAAAARCA! :D
3
City nas ciśnie od początku drugiej połowy. Trzeba to uspokoić i robić swoje jak w pierwszej części meczu :)
3
Trzeba przeżyć te ataki.
3
Poprzeczka, no kurde...
3
Pięknie Pique!
4
Rakitic! :D
3
Suarez po hat-trick :D Brawo! Brawo! Brawo! Piękna akcja
5
gooooooooooooooooooool
3
Żeby tylko ta niewykorzystana sytuacja się nie zemściła...
5
Kibice na wyjeździe lepszy doping robią niż u siebie na Camp Nou :D
3
Ja pierdol
3
Hymn Barcy :D
0
Ajj :/
1
Suarez to chyba bije rekord spalonych xD
Wcześniejsza akcja bardzo fajan
0
Upiekło się Masche
1
Ależ dostał...
0
Po zwycięstwo!! Vamos Barca!
1
Nie wierzę w nic, co ten facet mówi. Abidal też miał zostać... Martino również.
0
Chyba jednak skład Sportu z Xavim. Jednak poczekamy, zobaczymy. Może trener znowu nas zaskoczy. :P
2
Mógł tego nie mówić. Media znowu będą się srać i przy każdej możliwej okazji siać zamęt... :/
3
Świetny felieton. Brawo Panie Scholes! :D
1
No chyba nie, Adriano zostaje.
0
Cieszę się, że go mamy. Zubi może i ma wiele na sumieniu, ale są też wyjątki :P
MATS już jest dobrym bramkarzem, ale z roku na rok będzie coraz lepszy. Będzie świetnym bramkarzem, z którego wszyscy będziemy mieć pociechę :) Myślę, że od przyszłego sezonu będzie podstawowym bramkarzem, zobaczymy jak to będzie.
0
Ja piehdolę !!!!!!!!!!!!!1
0
Alba niech sie już nie pogrąża. Przegrywać trzeba umieć, a nie robić to co zawsze piłkarze Realu...
0
Brawo, brawo, brawo....