3

Trzeba to wykorzystać, dawać Panowie!!

3

Ivan grał naprawdę dobrze i zszedł, nie czaję

3

Teraz to nasi spartaczyli...

3

Uff o matko

3

Hymn: BARCA! BARCA! BAAAARCA! :D

3

City nas ciśnie od początku drugiej połowy. Trzeba to uspokoić i robić swoje jak w pierwszej części meczu :)

3

Trzeba przeżyć te ataki.

3

Poprzeczka, no kurde...

3

Pięknie Pique!

4

Rakitic! :D

3

Suarez po hat-trick :D Brawo! Brawo! Brawo! Piękna akcja

5

gooooooooooooooooooool

3

Żeby tylko ta niewykorzystana sytuacja się nie zemściła...

5

Kibice na wyjeździe lepszy doping robią niż u siebie na Camp Nou :D

3

Ja pierdol

3

Hymn Barcy :D

0

Ajj :/

1

Suarez to chyba bije rekord spalonych xD
Wcześniejsza akcja bardzo fajan

0

Upiekło się Masche

1

Ależ dostał...

0

Po zwycięstwo!! Vamos Barca!

1

Nie wierzę w nic, co ten facet mówi. Abidal też miał zostać... Martino również.

0

Chyba jednak skład Sportu z Xavim. Jednak poczekamy, zobaczymy. Może trener znowu nas zaskoczy. :P

2

Mógł tego nie mówić. Media znowu będą się srać i przy każdej możliwej okazji siać zamęt... :/

3

Świetny felieton. Brawo Panie Scholes! :D

1

No chyba nie, Adriano zostaje.

0

Cieszę się, że go mamy. Zubi może i ma wiele na sumieniu, ale są też wyjątki :P
MATS już jest dobrym bramkarzem, ale z roku na rok będzie coraz lepszy. Będzie świetnym bramkarzem, z którego wszyscy będziemy mieć pociechę :) Myślę, że od przyszłego sezonu będzie podstawowym bramkarzem, zobaczymy jak to będzie.

0

Ja piehdolę !!!!!!!!!!!!!1

0

Alba niech sie już nie pogrąża. Przegrywać trzeba umieć, a nie robić to co zawsze piłkarze Realu...

0

Brawo, brawo, brawo....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?