1

Świetny wywiad! Bardzo lubię takie długie wywiady z piłkarzami Barcy :D A Pique to mega spoko gość :P

2

Podobny news już był...

0

I ten coroczny problem z wybraniem stadionu na finał... To powinno być ustalone na początku sezonu.

15

Kuźwa, tak blisko!

0

A już mogło być pozamiatane... :/ Czułam, że nie trafi.

0

Hahahaha goooooooooooool Andrzej :D

0

Najpierw błąd w wyprowadzeniu piłki i zaraz błąd bramkarza :/
No nic, dawać Panowie!!!

0

Boże.

1

MATS!!!

1

Znowu Luis...

1

Ach, Suarez :P

3

Czy ktoś przed chwilą pisał, że Messi słabo? Ludzie, on jest nieobliczalny. Może grac ciulowo cały mecz, żeby błysnąć w końcówce! :D Cały Król Messi!

0

Leoooooooooooooooo

2

Świetny pomysł, jestem jak najbardziej za. :)

1

Wszystko super, tylko szkoda, że nie ma Bartry... :/

1

Manitka :D

2

Brawa dla Luisa!! Ładny gol, oby po tym meczu było tylko lepiej :D

0

Oby to nie było nic poważnego... :/

1

ładnie Adriano, wykończenie gorzej...

0

Ależ się mecz zrobił.

0

Jezu, trzymaj mnie!!! Jak on to spartaczył

0

To było piekne

0

Hahahahahha jaki fuks xD

0

Xavi to powinien strzelać, a nie podawać... xD

0

Boże... Jak nie ma gola?! Jak?!

0

Noooo w końcu !!!!!!!!!

0

Bravo!!

0

myślę, że żółta mogła być... Upiekło się Pique.

0

Suarez to ma naprawdę pecha...

0

Gooooooooool Leooooooooooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?