Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetny wywiad! Bardzo lubię takie długie wywiady z piłkarzami Barcy :D A Pique to mega spoko gość :P
2
Podobny news już był...
0
I ten coroczny problem z wybraniem stadionu na finał... To powinno być ustalone na początku sezonu.
15
Kuźwa, tak blisko!
0
A już mogło być pozamiatane... :/ Czułam, że nie trafi.
0
Hahahaha goooooooooooool Andrzej :D
0
Najpierw błąd w wyprowadzeniu piłki i zaraz błąd bramkarza :/
No nic, dawać Panowie!!!
0
Boże.
1
MATS!!!
1
Znowu Luis...
1
Ach, Suarez :P
3
Czy ktoś przed chwilą pisał, że Messi słabo? Ludzie, on jest nieobliczalny. Może grac ciulowo cały mecz, żeby błysnąć w końcówce! :D Cały Król Messi!
0
Leoooooooooooooooo
2
Świetny pomysł, jestem jak najbardziej za. :)
1
Wszystko super, tylko szkoda, że nie ma Bartry... :/
1
Manitka :D
2
Brawa dla Luisa!! Ładny gol, oby po tym meczu było tylko lepiej :D
0
Oby to nie było nic poważnego... :/
1
ładnie Adriano, wykończenie gorzej...
0
Ależ się mecz zrobił.
0
Jezu, trzymaj mnie!!! Jak on to spartaczył
0
To było piekne
0
Hahahahahha jaki fuks xD
0
Xavi to powinien strzelać, a nie podawać... xD
0
Boże... Jak nie ma gola?! Jak?!
0
Noooo w końcu !!!!!!!!!
0
Bravo!!
0
myślę, że żółta mogła być... Upiekło się Pique.
0
Suarez to ma naprawdę pecha...
0
Gooooooooool Leooooooooooo