Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajny skład. Po 3 punkty, Vamos!
8
Rafinha powinien grać od początku...
0
Hahahaha, chyba pogięło :D
1
Ja je*ie, popiehdoliło ich tam równo! Zje*any zarząd.
Mam nadzieję, że sprzedadzą ich jak najmniej. Wstyd i kpina. Jak już tradycja się dla nich nie liczy, to już koniec... Po prostu nie mogę uwierzyć, że są tacy debile w tym klubie.
0
Powodzenia i sukcesów!
0
Cieszę się, że go mamy. Jest świetnym bramkarzem, a będzie jeszcze lepszy. Kiedy ma piłkę przy nodze jestem mega spokojna.
0
Jakie to było do przewidzenia...
1
I bardzo dobrze! Ale pewnie niezłą karę zapłaci Barca za to, że nie rozegra tam meczu. Jednak patrząc na obecny zarząd kolejna kara nie będzie niczym nowym.
3
„To niesamowite, że krytykują Guardiolę, po tym wszystkim co zrobił" Kto go krytykuje? :o
0
Ter Stegen; Alves, Pique, Bartra, Alba; Masche, Rakitic, Rafinha; Trio.
5
Najważniejsze 3 pkt. są, hat-trick Leo jest. Teraz czas na Atletico! :D
1
Szkoda, że nie ma gola. Biedny Suarez...
0
Może na tej murawie zamiast chwast, to torebki rosną...?
1
Chcemy manite i 4 Króla! :D
0
Leo jeszcze dzisiaj ukłuje :D
0
Yay! Bartra wchodzi i Masche w pomocy + Rafinha
0
Gooooooooooolazoooooooooo
0
Tak jest! :D
0
Gooooool
Co się odwlecze to nie uciecze :D
0
Dlaczegooooo?! :/
15
Uwielbiam Rafe! :D Trzeba o niego dbać, bo to piłkarz na długie lata jest. ;)
0
Hahahahaha, nie spodziewałam się, że przeczytam kiedyś taką głupotę :D
Niech już skończą z tym odejściem, bo to robi się żenujące... Tym bardziej kiedy piszą o odejściu przez sponsora xD
0
Brawo Roberto, ładna brameczka! :D
1
No proszę, piękny gol
0
Jak można było to zjeba...?
8
Ale mi się papa cieszy, jak widzę jak nasz trio biegnie
2
Juanfran to też jest debil...
0
TRÓJZĄB
0
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
1
Ja to nawet nie patrzę jak jest rożny albo wolny