0

Bardzo fajny skład. Po 3 punkty, Vamos!

8

Rafinha powinien grać od początku...

0

Hahahaha, chyba pogięło :D

1

Ja je*ie, popiehdoliło ich tam równo! Zje*any zarząd.
Mam nadzieję, że sprzedadzą ich jak najmniej. Wstyd i kpina. Jak już tradycja się dla nich nie liczy, to już koniec... Po prostu nie mogę uwierzyć, że są tacy debile w tym klubie.

0

Powodzenia i sukcesów!

0

Cieszę się, że go mamy. Jest świetnym bramkarzem, a będzie jeszcze lepszy. Kiedy ma piłkę przy nodze jestem mega spokojna.

0

Jakie to było do przewidzenia...

1

I bardzo dobrze! Ale pewnie niezłą karę zapłaci Barca za to, że nie rozegra tam meczu. Jednak patrząc na obecny zarząd kolejna kara nie będzie niczym nowym.

3

„To niesamowite, że krytykują Guardiolę, po tym wszystkim co zrobił" Kto go krytykuje? :o

0

Ter Stegen; Alves, Pique, Bartra, Alba; Masche, Rakitic, Rafinha; Trio.

5

Najważniejsze 3 pkt. są, hat-trick Leo jest. Teraz czas na Atletico! :D

1

Szkoda, że nie ma gola. Biedny Suarez...

0

Może na tej murawie zamiast chwast, to torebki rosną...?

1

Chcemy manite i 4 Króla! :D

0

Leo jeszcze dzisiaj ukłuje :D

0

Yay! Bartra wchodzi i Masche w pomocy + Rafinha

0

Gooooooooooolazoooooooooo

0

Tak jest! :D

0

Gooooool
Co się odwlecze to nie uciecze :D

0

Dlaczegooooo?! :/

15

Uwielbiam Rafe! :D Trzeba o niego dbać, bo to piłkarz na długie lata jest. ;)

0

Hahahahaha, nie spodziewałam się, że przeczytam kiedyś taką głupotę :D
Niech już skończą z tym odejściem, bo to robi się żenujące... Tym bardziej kiedy piszą o odejściu przez sponsora xD

0

Brawo Roberto, ładna brameczka! :D

1

No proszę, piękny gol

0

Jak można było to zjeba...?

8

Ale mi się papa cieszy, jak widzę jak nasz trio biegnie

2

Juanfran to też jest debil...

0

TRÓJZĄB

0

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

1

Ja to nawet nie patrzę jak jest rożny albo wolny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?