0

A czy on tu powiedział coś krytycznego? Nie.
Ja nie piszę dokładnie o tym newsie, więc jak nie wiesz to milcz.

2

Ja pier.... Brawo dla nich!

3

Fabregas dużo stracił w moich oczach po odejściu do chelsea...

0

Liczę, że wkrótce wróci ta magia Iniesty, do której nas wszystkich przyzwyczaił. :D

0

Jak dla mnie to jest bezsensu... Bo raczej wątpię, żeby zaczynało mu brakować kasy.

0

1. Lepiej po sezonie...
2. Myślę, że 6/10
3. NIE!
4. Żenada, brzydota, totalna masakra (Boże broń!)
5. Na pewno nie Bartomeu
6. W 2015
7. Niestety tak.

2

Kilka minut więcej i może byłby hat-trick :D

4

Piękne przyjęcie i gol! (znowu prawą) :P

3

Leoooooś! :D

3

No no, Messi sobie ostatnio nieźle wyrobił tą prawą nogę :D

2

Mogliby wejść Rafinha i Neymar, może w końcu by się coś ruszyło.

1

0

No nareszcie no! :D

0

Pedritoooo :D

19

Yay, Martin! :D
Szkoda tylko, że znowu Masche w obronie i Busquets... No i Rafinha powinien grać kurde!

0

Bravo; Montoya, Pique, Mathieu, Alba; Masche, Xavi, Rafinha; Messi, Suarez, Neymar

3

"Real to drużyna Boga" hahahaha. No chyba nie.

0

Szkoda tylko, że nie udało się zakończyć kariery piłkarza w Barcelonie.

0

Aż się łza w oku zakręciła. Visca el Barca!

0

Dziękuję za wszystko!

0

Znowu kijowa godzina, ale co zrobić.

0

Ech... Jeszcze ci w zarządzie i na ławce trenerskiej będą tego żałować.

1

To dobry dzień, by wygrać ten mecz Barcelono. :D

15

Przepiękne zdjęcie. Przepiękna chwila :D (oczywiście to co dodał Leo) :P

1

"Były gracz Realu Christoph Metzelder"... Dalej można nie czytać, bo wręcz wiadomo co ma do powiedzenia.

0

Hahahahahahahaha jaki debil xDZa tą kasę to chyba chce się poddać leczeniu psychiatrycznemu :D

0

Pedro, Pedrito, Pedro, Pedrito, Pedrooo :P

1

Bartra nasz nowy napastnik? :D Szkoda, że to nie wpadło

0

Sieją postrach pod naszą bramką... xD

4

O jaaa, Montoya gra! :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?