Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy on tu powiedział coś krytycznego? Nie.
Ja nie piszę dokładnie o tym newsie, więc jak nie wiesz to milcz.
2
Ja pier.... Brawo dla nich!
3
Fabregas dużo stracił w moich oczach po odejściu do chelsea...
0
Liczę, że wkrótce wróci ta magia Iniesty, do której nas wszystkich przyzwyczaił. :D
0
Jak dla mnie to jest bezsensu... Bo raczej wątpię, żeby zaczynało mu brakować kasy.
0
1. Lepiej po sezonie...
2. Myślę, że 6/10
3. NIE!
4. Żenada, brzydota, totalna masakra (Boże broń!)
5. Na pewno nie Bartomeu
6. W 2015
7. Niestety tak.
2
Kilka minut więcej i może byłby hat-trick :D
4
Piękne przyjęcie i gol! (znowu prawą) :P
3
Leoooooś! :D
3
No no, Messi sobie ostatnio nieźle wyrobił tą prawą nogę :D
2
Mogliby wejść Rafinha i Neymar, może w końcu by się coś ruszyło.
1
0
No nareszcie no! :D
0
Pedritoooo :D
19
Yay, Martin! :D
Szkoda tylko, że znowu Masche w obronie i Busquets... No i Rafinha powinien grać kurde!
0
Bravo; Montoya, Pique, Mathieu, Alba; Masche, Xavi, Rafinha; Messi, Suarez, Neymar
3
"Real to drużyna Boga" hahahaha. No chyba nie.
0
Szkoda tylko, że nie udało się zakończyć kariery piłkarza w Barcelonie.
0
Aż się łza w oku zakręciła. Visca el Barca!
0
Dziękuję za wszystko!
0
Znowu kijowa godzina, ale co zrobić.
0
Ech... Jeszcze ci w zarządzie i na ławce trenerskiej będą tego żałować.
1
To dobry dzień, by wygrać ten mecz Barcelono. :D
15
Przepiękne zdjęcie. Przepiękna chwila :D (oczywiście to co dodał Leo) :P
1
"Były gracz Realu Christoph Metzelder"... Dalej można nie czytać, bo wręcz wiadomo co ma do powiedzenia.
0
Hahahahahahahaha jaki debil xDZa tą kasę to chyba chce się poddać leczeniu psychiatrycznemu :D
0
Pedro, Pedrito, Pedro, Pedrito, Pedrooo :P
1
Bartra nasz nowy napastnik? :D Szkoda, że to nie wpadło
0
Sieją postrach pod naszą bramką... xD
4
O jaaa, Montoya gra! :o