Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To jak już się przełamał, to może jeszcze ze dwie Leo? :D
4
Jak teraz nie strzeli, to ja nie wiem. xD
4
Prawie jak Snoop Dogg xD
4
Szkoda, że Iniesta nie kończył tej swojej "wycieczki" z piłką :P
4
Nie było :/ A Xavi dzisiaj świetny
4
Ależ to zrobił! Szkoda, że nie wpadło, tak blisko :/
4
Jezuuuu
4
Ajj teraz popsuł :D
4
Pięknie~!!! Suuuareeez
5
No to po lidera! Vamos!
7
I oby tych meczów o 12 było jak najmniej. Straszna godzina jak na mecz, nie ma to jak wieczór. ;)
10
Ależ piękna wiadomość! :D Jutro Barca musi zwyciężyć, zgarnąć 3 pkt. i fotel lidera, innej opcji nie ma :P
4
No paczcie, a nasz piłkarz nie dostałby nawet czerwonej. Oj, biedny Pina...
5
I tak raczej będzie. ;)
5
A finał najprawdopodobniej i tak odbędzie się na Estadio Mestalla.
10
Niech on się lepiej nie wypowiada... Czerwona zasłużona i nie ma dyskusji. Mógł zrobić krzywdę piłkarzowi takim wejściem, zresztą zrobił innemu.
3
I tym razem też zwyciężymy! :D
4
I kolejny finał z Athletikiem, oby również zwycięski :D
3
Wyglądało bardzo nieciekawie, ale trzymam kciuki, żeby nie było aż tak źle.
10
No to mamy finał! :D Pytanie z kim w nim zagramy :P
3
Bardzo ładnie Xavi, brawo Ney
4
Brawo Suarez! :D
3
Boze, Neymar...
4
Kiepsko to wyglądało :/
3
Nie ma co, mamy finał!! :D
3
Co on w ogóle pieprzy?! xD
16
Oby Masche i Suarez nie dostali kartki... :/
3
Taa, na pewno się zgodzą. Czego oni się niby spodziewają? Że Real przystanie na taką propozycję i przyjmie nas z otwartymi rękoma? :D Albo jeszcze lepiej, jak będzie Kataloński finał, wtedy na pewno będą na tak. A po drugie to może najlepiej poczekać, aż będą znani finaliści i dopiero wtedy pisać i zamartwiać się o stadion.
4
W takim razie powodzenia w Arsenalu!
7
Weźcie odpuście sobie te teksty dotyczące Xaviego, to już dawno przestało być zabawne, a jest wręcz żenujące. Co do Rakiticia, kolejny świetny mecz, oby teraz było tylko lepiej. Brawo Ivan! :)