4

To jak już się przełamał, to może jeszcze ze dwie Leo? :D

4

Jak teraz nie strzeli, to ja nie wiem. xD

4

Prawie jak Snoop Dogg xD

4

Szkoda, że Iniesta nie kończył tej swojej "wycieczki" z piłką :P

4

Nie było :/ A Xavi dzisiaj świetny

4

Ależ to zrobił! Szkoda, że nie wpadło, tak blisko :/

4

Jezuuuu

4

Ajj teraz popsuł :D

4

Pięknie~!!! Suuuareeez

5

No to po lidera! Vamos!

7

I oby tych meczów o 12 było jak najmniej. Straszna godzina jak na mecz, nie ma to jak wieczór. ;)

10

Ależ piękna wiadomość! :D Jutro Barca musi zwyciężyć, zgarnąć 3 pkt. i fotel lidera, innej opcji nie ma :P

4

No paczcie, a nasz piłkarz nie dostałby nawet czerwonej. Oj, biedny Pina...

5

I tak raczej będzie. ;)

5

A finał najprawdopodobniej i tak odbędzie się na Estadio Mestalla.

10

Niech on się lepiej nie wypowiada... Czerwona zasłużona i nie ma dyskusji. Mógł zrobić krzywdę piłkarzowi takim wejściem, zresztą zrobił innemu.

3

I tym razem też zwyciężymy! :D

4

I kolejny finał z Athletikiem, oby również zwycięski :D

3

Wyglądało bardzo nieciekawie, ale trzymam kciuki, żeby nie było aż tak źle.

10

No to mamy finał! :D Pytanie z kim w nim zagramy :P

3

Bardzo ładnie Xavi, brawo Ney

4

Brawo Suarez! :D

3

Boze, Neymar...

4

Kiepsko to wyglądało :/

3

Nie ma co, mamy finał!! :D

3

Co on w ogóle pieprzy?! xD

16

Oby Masche i Suarez nie dostali kartki... :/

3

Taa, na pewno się zgodzą. Czego oni się niby spodziewają? Że Real przystanie na taką propozycję i przyjmie nas z otwartymi rękoma? :D Albo jeszcze lepiej, jak będzie Kataloński finał, wtedy na pewno będą na tak. A po drugie to może najlepiej poczekać, aż będą znani finaliści i dopiero wtedy pisać i zamartwiać się o stadion.

4

W takim razie powodzenia w Arsenalu!

7

Weźcie odpuście sobie te teksty dotyczące Xaviego, to już dawno przestało być zabawne, a jest wręcz żenujące. Co do Rakiticia, kolejny świetny mecz, oby teraz było tylko lepiej. Brawo Ivan! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?