Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zaje*iste są! Niech je w środę porządnie ochrzci, najlepiej hat-trickiem :D
6
Wielkie brawa dla nich! :)
6
Wczoraj rozegrał naprawdę solidne spotkanie. Myślę, że to właśnie Bartra powinien teraz tworzyć środkową linie obrony z Pique.
6
Niesamowita liczba! Xavi to żywa legenda klubu, oby był z nami jak najdłużej i karierę zakończył w domu, na Camp Nou.
6
No to robota wykonana i 3 punkty są. :D Teraz arcyważne mecze przed nami i oby zakończone zwycięstwami ;) Visca el Barca!
6
Karny... Mam nadzieję, że wykorzysta :P
18
Messi! :o
10
Po zwycięstwo, Vamos Barca!
6
Akurat z tym się zgodzę... Jednak nie byłoby tego wszystkiego, gdyby tych dwóch panów nie narobiło takich brudów :/
6
Fajny skład, chciałabym taki od początku widzieć. ;)
6
"Barcelonie jedno mistrzostwo mniej czy więcej nie robi różnicy" No chyba jednak nie...
7
Niech się do tych dwóch osłów przypieprzą i ich wsadzą do kicia, a nie klub oskarżać.
9
A to 16% głosujących za sprzedażą, to delikatnie mówiąc na łeb upadło... Ludzie, nie wierzę. xD
10
Jak mnie wkurza to chore gadanie, że Ronaldo to ciężka praca, a Messi talent. -.-Przepraszam, a Leo wszystko co już osiągnął i osiągnie w przyszłości zawdzięcza tylko i wyłącznie talentowi?? Magia, wszytko przyszło od tak? Niech pomyślą, Messi to również ciężka praca... :/
10
Ja mam jednak nadzieję, że Xavi nigdzie nie odejdzie, a karierę zakończy w klubie swojego życia. :)
7
Z dwojga złego, zdecydowanie wolę P$G :D
12
Bartomeu o 15% za dużo...
5
Król Leo Wielki! :)
4
Gratulacje dla rodziców! Brawo Marc! ;D
7
To jest niesamowite, genialne i co tam jeszcze :D To co robi Messi jest niedopisania...
5
Najlepszy prezent na dzień kobiet. Świetna gra, zwycięstwo i lider! Pięknie, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba :D
4
No i jest! Brawooo :D
5
O MÓJ BOŻE :D
4
Świetna akcja, szkoda że niezakończona golem
4
Co tu sie odpierdziela? xD
4
Xavi
4
CR.11 płakał jak oglądał xD
5
Goooooooooooooooooooooool
4
Aleeee szkoda ...
4
Jeszcze jedną, Leo! :D