6

Zaje*iste są! Niech je w środę porządnie ochrzci, najlepiej hat-trickiem :D

6

Wielkie brawa dla nich! :)

6

Wczoraj rozegrał naprawdę solidne spotkanie. Myślę, że to właśnie Bartra powinien teraz tworzyć środkową linie obrony z Pique.

6

Niesamowita liczba! Xavi to żywa legenda klubu, oby był z nami jak najdłużej i karierę zakończył w domu, na Camp Nou.

6

No to robota wykonana i 3 punkty są. :D Teraz arcyważne mecze przed nami i oby zakończone zwycięstwami ;) Visca el Barca!

6

Karny... Mam nadzieję, że wykorzysta :P

18

Messi! :o

10

Po zwycięstwo, Vamos Barca!

6

Akurat z tym się zgodzę... Jednak nie byłoby tego wszystkiego, gdyby tych dwóch panów nie narobiło takich brudów :/

6

Fajny skład, chciałabym taki od początku widzieć. ;)

6

"Barcelonie jedno mistrzostwo mniej czy więcej nie robi różnicy" No chyba jednak nie...

7

Niech się do tych dwóch osłów przypieprzą i ich wsadzą do kicia, a nie klub oskarżać.

9

A to 16% głosujących za sprzedażą, to delikatnie mówiąc na łeb upadło... Ludzie, nie wierzę. xD

10

Jak mnie wkurza to chore gadanie, że Ronaldo to ciężka praca, a Messi talent. -.-Przepraszam, a Leo wszystko co już osiągnął i osiągnie w przyszłości zawdzięcza tylko i wyłącznie talentowi?? Magia, wszytko przyszło od tak? Niech pomyślą, Messi to również ciężka praca... :/

10

Ja mam jednak nadzieję, że Xavi nigdzie nie odejdzie, a karierę zakończy w klubie swojego życia. :)

7

Z dwojga złego, zdecydowanie wolę P$G :D

12

Bartomeu o 15% za dużo...

5

Król Leo Wielki! :)

4

Gratulacje dla rodziców! Brawo Marc! ;D

7

To jest niesamowite, genialne i co tam jeszcze :D To co robi Messi jest niedopisania...

5

Najlepszy prezent na dzień kobiet. Świetna gra, zwycięstwo i lider! Pięknie, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba :D

4

No i jest! Brawooo :D

5

O MÓJ BOŻE :D

4

Świetna akcja, szkoda że niezakończona golem

4

Co tu sie odpierdziela? xD

4

Xavi

4

CR.11 płakał jak oglądał xD

5

Goooooooooooooooooooooool

4

Aleeee szkoda ...

4

Jeszcze jedną, Leo! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?