Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Człowieku, zostań!! Są jeszcze superpuchary do wygrania, KMŚ... No i ktoś musi w końcu obronić LM! :D
46
Rakitić#4 - gol strzelony w 4 minucie. :D Dziękujemy Ivan!!!
1
Po zwycięstwo! Po Ligę Mistrzów! Po Tryplet!
#VamosBarca #6raciesXavi
0
Ale ja nie napisałam, że strzelanie ma się zakończyć na trzech golach dla nas :P Napisałam o Tridente, zawsze gola na pożegnanie może przecież dorzucić Xavi, nie pogniewałabym się :D A tak serio, to nie ważne kto i ile, najważniejsze jest zwycięstwo! Vamos Barca
15
Byłoby świetnie, gdyby każdy z naszego Tridente strzelił po golu :) Berlin - gole MSN, tak jak Londyn - MVP :D
0
Tylko niech nie podpisują umowy z katarem... A tak w ogóle, to tym już powinien zająć się nowy zarząd.
0
I oby było tak, jak powiedział Messi! :D Trzymam kciuki za Argentynę. ;)
0
Kielce brąz, Barca złoto - jest dobrze! :D
47
Były takie gwizdy, że nawet się nie zorientowałam, że hymn już leciał.
0
Ciężki wybór :D jednak zdecydowałam się wybrać tą z Realem :P
0
Nie ma innego wyjścia, jak w sobotę unieść w górę swój 25 puchar :D
1
Dublet dubletem... Nasi idą po Tryplet! :D
7
Dziś liczy się tylko jedno: ZWYCIĘSTWO! Vamooos Barcaaa!
0
Chciałby... Pieniądze to nie wszystko!
0
Obojętnie kto wygra, ja i tak będę zadowolona :D Chociaż wiadomo, serce bardziej za Polską drużyną... Niech wygra lepszy! ;)
1
Jedna wielka mafia... Niech się za nich tam w końcu wezmą. A jeśli chodzi o najbliższe mundiale to był tam jeden wielki wałek. Szczególnie ten w katarze, co jest kompletnym nieporozumieniem.
20
No to już teraz mogą ukarać kluby... Wiadomo, że gwizdy będą.
1
Mam nadzieję, że wszystko jest już w porządku i zagra w sobotę od początku :)
2
"Jak można było się spodziewać UE Llagostera kategorycznie odmówiła i nie ma zamiaru modyfikować swoich trykotów" I bardzo dobrze! Nike mogło nie głupieć i zrobić normalne koszulki, z pionowymi pasami, tak jak na Barcę przystało...
0
Fajna! :D
2
Nie ma co, Alves też potrafi pajacować. Co robił podczas konferencji? Żalił się i żalił, jak małe dziecko...
9
No to mnie zaskoczył. Byłam niemal pewna, że zwołał konferencje aby poinformować o swoim odejściu... a tu taka niespodzianka :) bardzo dobrze zrobił, że oficjalnie przedstawił, że jeszcze nie zdecydował co dalej. Ale media pewnie i tak będą pisać swoje.
0
Domowe żenada. Projekt jest jedną wielką klapą, Nike odwaliło maniane, a zarząd przytwierdzając ten projekt dał po raz kolejny do zrozumienia, jaki jest tępy... Nawet nie chce mi się tego więcej komentować... I dobrze, bo mogłabym dostać za to bana.
0
Ale się Xavi nacałuje :D
4
Ludzie, kogo w takich chwilach obchodzi Real?! Nie ogarniam...
0
Chodziło mi raczej o wygranie ligi... I przy okazji takie pożegnanie.
0
Szkoda, że Puyol nie miał rok temu takiego pożegnania :(
Coś się kończy z odejściem Xaviego... Coś pięknego. Gracies Xavi!
1
Płaczę razem z nim....
0
Xavi jeszcze dzisiaj strzeli! :D
0
Aż się łezka w oku zakręciła...