6

Powodzenia Martin i pokaż tam moc! :D

1

Amerykanki wygrały z Niemkami i awansowały do finału MŚ, Argentyna rozgromiła Paragwaj i awansowała do finału CA... Jest pięknie! :D Teraz oba zespoły niech wygrają w finale i będzie git :P

0

No to teraz czas na Argentynę :D A w finale... Zwycięstwo Albicelestes

0

Jest już taki przesyt tym Pogbą, że człowiekowi rzygać się chce na samą myśl... No bo ileż można. -.-

0

I bardzo dobrze! Uwielbiam Marca, Barcelonista na 100% :D

0

Leo Messi :D

0

Nie wiem czym się tu jarać, te koszulki to porażka... I fajni z nich sezonowy, rok temu Real, teraz Barca.

5

CR11 na drugie ma foch :D

61

No to teraz może zgolić włosy :D

1

Hahahaha, gada tak, jakby sukcesy Barcy były jego zasługą. "Bartomeu bronił decyzji o zawarciu kontraktu z Qatar Airways. – To jedyna poważna oficjalna oferta, jaka wpłynęła do klubu." Boże... Dziękuję, nie życzę powodzenia w wyborach.

0

Ktoś jeszcze ma jakiekolwiek wątpliwości, że przy transferze Neya nie było jednego wielkiego wałka...?

0

Bardzo lubię Adriano i jeśli miałby opuścić klub, to Sevilla byłaby świetnym kierunkiem :)

3

Hahaha, dobre :D LEGO = najlepsze dzieciństwo :P

0

Podoba mi się to, że mówi prosto z mostu, a nie kręci.

1

Popieprzyło lud i tyle.

3

FIFA!! :D

0

No to oglądamy :D Vamos Messi! Vamos Argentyna! :P

65

Te ceny mnie przerażają...

85

Trzymam kciuki i życzę Messiemu, aby mógł unieść w górę puchar za wygranie Copa America i Mundialu. Vamos Leo! :D

0

12 milionów... Śmieszna cena za takiego piłkarza. Mam nadzieję, że go nie sprzedadzą, tylko wypożyczą do silnego klubu, w którym będzie mógł grać dużo częściej i pokaże swoje możliwości. Szkoda byłoby go stracić.

1

Boże, teraz zrobią kolejną aferę... A koleś już mógł się zamknąć i siedzieć cicho, niech się kuźwa cieszy, że nie spadli. -.-

0

Douglas pewnie pójdzie na wypożyczenie , Montoya zostanie sprzedany, ewentualnie wypożyczony, żeby go później sprzedać...

0

Jedyne co się powinno zmienić to ten toksyczny zarząd. Ewentualnie jakieś drobne zmiany w składzie.

0

Wielkie Barcelońskie święto! :D Visca el Barca y Visca Catalunya!!

43

Smutno mi się wczoraj zrobiło, jak widziałam Pirlo, piękne zachowanie Xaviego. Legendy! Pirlo i Buffon - tych dwóch Panów było mi wczoraj szkoda. Wielki szacunek dla tego drugiego za świetne interwencje!

44

Będziemy tęsknić, ale jednocześnie będziemy czekać na Twój powrót do domu - na Camp Nou! Co tu więcej pisać... ‪6raciesXavi‬!

4

Mam nadzieję, że nowy zarząd zostawi Enrique. Niech trener kontynuuje swoją pracę, bo zmiana trenera po roku to nie jest dobry pomysł, nie bądźmy jak real. ;)

14

Genialne zdjęcie! :D I oby było tak, jak mówi Gerard. Widok Lucho i Xaviego śpiewających hymn, coś pięknego!

1

Co jak co... Ale trzeba przyznać, że transfery Zubi "zrobił" zaje*iste! :P

1

Luis, dziękujemy, że wybrałeś Barcelonę! Dziękujemy za wszystkie gole no i ten z finału LM! Dziękujemy za wspaniały sezon!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?