Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Powodzenia Martin i pokaż tam moc! :D
1
Amerykanki wygrały z Niemkami i awansowały do finału MŚ, Argentyna rozgromiła Paragwaj i awansowała do finału CA... Jest pięknie! :D Teraz oba zespoły niech wygrają w finale i będzie git :P
0
No to teraz czas na Argentynę :D A w finale... Zwycięstwo Albicelestes
0
Jest już taki przesyt tym Pogbą, że człowiekowi rzygać się chce na samą myśl... No bo ileż można. -.-
0
I bardzo dobrze! Uwielbiam Marca, Barcelonista na 100% :D
0
Leo Messi :D
0
Nie wiem czym się tu jarać, te koszulki to porażka... I fajni z nich sezonowy, rok temu Real, teraz Barca.
5
CR11 na drugie ma foch :D
61
No to teraz może zgolić włosy :D
1
Hahahaha, gada tak, jakby sukcesy Barcy były jego zasługą. "Bartomeu bronił decyzji o zawarciu kontraktu z Qatar Airways. – To jedyna poważna oficjalna oferta, jaka wpłynęła do klubu." Boże... Dziękuję, nie życzę powodzenia w wyborach.
0
Ktoś jeszcze ma jakiekolwiek wątpliwości, że przy transferze Neya nie było jednego wielkiego wałka...?
0
Bardzo lubię Adriano i jeśli miałby opuścić klub, to Sevilla byłaby świetnym kierunkiem :)
3
Hahaha, dobre :D LEGO = najlepsze dzieciństwo :P
0
Podoba mi się to, że mówi prosto z mostu, a nie kręci.
1
Popieprzyło lud i tyle.
3
FIFA!! :D
0
No to oglądamy :D Vamos Messi! Vamos Argentyna! :P
65
Te ceny mnie przerażają...
85
Trzymam kciuki i życzę Messiemu, aby mógł unieść w górę puchar za wygranie Copa America i Mundialu. Vamos Leo! :D
0
12 milionów... Śmieszna cena za takiego piłkarza. Mam nadzieję, że go nie sprzedadzą, tylko wypożyczą do silnego klubu, w którym będzie mógł grać dużo częściej i pokaże swoje możliwości. Szkoda byłoby go stracić.
1
Boże, teraz zrobią kolejną aferę... A koleś już mógł się zamknąć i siedzieć cicho, niech się kuźwa cieszy, że nie spadli. -.-
0
Douglas pewnie pójdzie na wypożyczenie , Montoya zostanie sprzedany, ewentualnie wypożyczony, żeby go później sprzedać...
0
Jedyne co się powinno zmienić to ten toksyczny zarząd. Ewentualnie jakieś drobne zmiany w składzie.
0
Wielkie Barcelońskie święto! :D Visca el Barca y Visca Catalunya!!
43
Smutno mi się wczoraj zrobiło, jak widziałam Pirlo, piękne zachowanie Xaviego. Legendy! Pirlo i Buffon - tych dwóch Panów było mi wczoraj szkoda. Wielki szacunek dla tego drugiego za świetne interwencje!
44
Będziemy tęsknić, ale jednocześnie będziemy czekać na Twój powrót do domu - na Camp Nou! Co tu więcej pisać... 6raciesXavi!
4
Mam nadzieję, że nowy zarząd zostawi Enrique. Niech trener kontynuuje swoją pracę, bo zmiana trenera po roku to nie jest dobry pomysł, nie bądźmy jak real. ;)
14
Genialne zdjęcie! :D I oby było tak, jak mówi Gerard. Widok Lucho i Xaviego śpiewających hymn, coś pięknego!
1
Co jak co... Ale trzeba przyznać, że transfery Zubi "zrobił" zaje*iste! :P
1
Luis, dziękujemy, że wybrałeś Barcelonę! Dziękujemy za wszystkie gole no i ten z finału LM! Dziękujemy za wspaniały sezon!! :D