Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to jest własnie w Leo niesamowite. Jest niewidoczny przez cały mecz (bo nie powiecie mi, że nie) ale w jednej chwili potrafi minąć kilku zawodników jak tyczki i uderzyć na bramkę :)
2
Messi dzisiaj kompletnie nieobecny, nic mu nie wychodzi.
2
Normalnie aż mi serce stanęło, jak Iniesta leżał :/
0
Nie wygląda to dobrze... :/
0
Cholera. Co jest z tymi kontuzjami :/
0
Leoooo, czemuuu
6
Boże. Tylko nie Roberto...
3
Jak widać w Hiszpanii łagodniej traktują przewinienia fizyczne od tych słownych (o ile w ogóle Pique obraził sędziego)
Kara dla C.Ronaldo była tak łagodna, że aż śmieszna. Tym bardziej, że wszyscy widzieli jak było naprawdę itd. Są równi i równiejsi.
Po drugie nie istnieją zapisy wideo i mamy uwierzyć na słowo madryckiemu sędziemu? Dziękuję, tyle mi wystarczy.
4
Gratulacje dla rodziców. Niech córeczka zdrowo rośnie. :)
11
Jeśli to prawda... To niestety, ale Pique ciągle ma w takich chwilach mózg 10 latka :/
1
Wiara była, cudu brak... No trudno. :) Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! Visca el Barca!
9
No cóż mogę napisać... Niech to będzie magiczna noc dla całego Barcelonismo, którą długo będziemy wspominać. :) Vamos Barca!!!
4
Oczywiście nie mogło zabraknąć drewna...
0
Świetna relacja, bardzo przyjemnie się czytało. Zdjęcia też fajne. :)
14
No to jutro będzie ten pierwszy raz :D
0
Oby to była kolejna magiczna noc na Camp Nou.
3
Cała drużyna musi uwierzyć w remontadę i wszyscy bez wyjątku muszą zagrać w poniedziałek na 100%... Wtedy wszystko jest możliwe! Vamos Barca!
0
Wierzymy. Remontada es posible! Vamos Barca!
0
Będzie ciężko, ale wierzymy... Wierzymy do samego końca!!!
26
D10S.
0
BARCA! BARCA! BAAARCA!
1
Boże dzięki Ci! Messi dzięki Ci! Pedrito dzięki Ci!
To było frajerstwo, ale jest zwycięstwo... UFF.
Visca el Barca!!!
0
No i po co to... Po co, ja się pytam
0
Niech to już się skończy... BŁAGAM.
0
No to się Pedro Pedrito pożegna :D
1
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
0
Messi, proszę... Wiesz co robić.
0
Rakieta mógł uderzać
1
Pierwszy oficjalny mecz sezonu, a moje serce już ma przerąbane :D
1
Panie sędzio, co tak późno ta kartka dla Pedro? o.O