0

Ale to jest własnie w Leo niesamowite. Jest niewidoczny przez cały mecz (bo nie powiecie mi, że nie) ale w jednej chwili potrafi minąć kilku zawodników jak tyczki i uderzyć na bramkę :)

2

Messi dzisiaj kompletnie nieobecny, nic mu nie wychodzi.

2

Normalnie aż mi serce stanęło, jak Iniesta leżał :/

0

Nie wygląda to dobrze... :/

0

Cholera. Co jest z tymi kontuzjami :/

0

Leoooo, czemuuu

6

Boże. Tylko nie Roberto...

3

Jak widać w Hiszpanii łagodniej traktują przewinienia fizyczne od tych słownych (o ile w ogóle Pique obraził sędziego)
Kara dla C.Ronaldo była tak łagodna, że aż śmieszna. Tym bardziej, że wszyscy widzieli jak było naprawdę itd. Są równi i równiejsi.
Po drugie nie istnieją zapisy wideo i mamy uwierzyć na słowo madryckiemu sędziemu? Dziękuję, tyle mi wystarczy.

4

Gratulacje dla rodziców. Niech córeczka zdrowo rośnie. :)

11

Jeśli to prawda... To niestety, ale Pique ciągle ma w takich chwilach mózg 10 latka :/

1

Wiara była, cudu brak... No trudno. :) Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! Visca el Barca!

9

No cóż mogę napisać... Niech to będzie magiczna noc dla całego Barcelonismo, którą długo będziemy wspominać. :) Vamos Barca!!!

4

Oczywiście nie mogło zabraknąć drewna...

0

Świetna relacja, bardzo przyjemnie się czytało. Zdjęcia też fajne. :)

14

No to jutro będzie ten pierwszy raz :D

0

Oby to była kolejna magiczna noc na Camp Nou.

3

Cała drużyna musi uwierzyć w remontadę i wszyscy bez wyjątku muszą zagrać w poniedziałek na 100%... Wtedy wszystko jest możliwe! Vamos Barca!

0

Wierzymy. Remontada es posible! Vamos Barca!

0

Będzie ciężko, ale wierzymy... Wierzymy do samego końca!!!

26

D10S.

0

BARCA! BARCA! BAAARCA!

1

Boże dzięki Ci! Messi dzięki Ci! Pedrito dzięki Ci!
To było frajerstwo, ale jest zwycięstwo... UFF.
Visca el Barca!!!

0

No i po co to... Po co, ja się pytam

0

Niech to już się skończy... BŁAGAM.

0

No to się Pedro Pedrito pożegna :D

1

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK

0

Messi, proszę... Wiesz co robić.

0

Rakieta mógł uderzać

1

Pierwszy oficjalny mecz sezonu, a moje serce już ma przerąbane :D

1

Panie sędzio, co tak późno ta kartka dla Pedro? o.O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?