Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pięknie to wygląda... A za rok 6 pucharów. :D
Vamos Barca!
0
Odlatywali - było rano. Wylądowali - jest rano :P
0
Wylądowali :D
3
Nie ma to jak prze*ebać drugi z rzędu "wygrany" mecz... Brawo, tylko my tak potrafimy. Myślałam, że to logiczne, że mecze gra się do końca, a nie odpuszcza w 70 minucie, Boże.
1
Czyżby ta sama minuta co z Valencią? Ruszyć dupy!!!
0
śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech! Co oni odpierdzielają....
0
WTF?!!!11
1
Niech oni się obudzą, bo będzie źle!!
0
Przydałoby się podwyższyć wynik, bo znowu będzie strach...
0
Przydałoby się, żeby Suarez jeszcze strzelił i będzie git :)
0
Jest Rakieta! :D
0
PSV, Gent - coś nowego. Kolejny dwumecz z P$G byłby już przegięciem :D A na Ukrainę też taki kawał lepiej nie lecieć. :)
3
Świetny artykuł!
0
Szkoda chłopaka... :/
27
Fantastyczna wiadomość! Nie mogę się doczekać jego powrotu :)
0
Fantastycznie! Przefantastycznie! :D
0
Gol, jak gol... Ale asysta genialna! Brawo Roberto, brawo Suarez! :D
1
Świetny wywiad! Przyjemnie się czytało :)
0
Szkoda David, szkoda. Fajnie byłoby go znowu widzieć grającego dla Barcy. :)
2
"Cristiano jest bardziej decydujący w swojej ekipie" buhahaha xD
Tak, szczególnie gdy strzela gole w wygranych już meczach... Np. karny w finale LM :D
0
Kamień z serca...
0
Hohoho, się rozstrzelał :D
0
W końcu Rakieta, w końcu! :D Teraz czas, aby ogarnąć grę.
0
Kolejna kontuzja.... Zajeb*ście!
0
Azjaci się cieszą, yaaay! -.-
dwie/trzy godziny później byłoby idealnie...
0
Mogłaby to być prawda, nie mam nic przeciwko :)
0
Boże mój. Nawet nie wiem, jak to skomentować...
0
Wolałabym, żeby Suarez strzelał....
0
Czemu mnie to nie dziwi....
0
Już spokojnie powinno być 2:0... Dobija mnie brak skuteczności w tym sezonie.