1

Pięknie to wygląda... A za rok 6 pucharów. :D
Vamos Barca!

0

Odlatywali - było rano. Wylądowali - jest rano :P

0

Wylądowali :D

3

Nie ma to jak prze*ebać drugi z rzędu "wygrany" mecz... Brawo, tylko my tak potrafimy. Myślałam, że to logiczne, że mecze gra się do końca, a nie odpuszcza w 70 minucie, Boże.

1

Czyżby ta sama minuta co z Valencią? Ruszyć dupy!!!

0

śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech! Co oni odpierdzielają....

0

WTF?!!!11

1

Niech oni się obudzą, bo będzie źle!!

0

Przydałoby się podwyższyć wynik, bo znowu będzie strach...

0

Przydałoby się, żeby Suarez jeszcze strzelił i będzie git :)

0

Jest Rakieta! :D

0

PSV, Gent - coś nowego. Kolejny dwumecz z P$G byłby już przegięciem :D A na Ukrainę też taki kawał lepiej nie lecieć. :)

3

Świetny artykuł!

0

Szkoda chłopaka... :/

27

Fantastyczna wiadomość! Nie mogę się doczekać jego powrotu :)

0

Fantastycznie! Przefantastycznie! :D

0

Gol, jak gol... Ale asysta genialna! Brawo Roberto, brawo Suarez! :D

1

Świetny wywiad! Przyjemnie się czytało :)

0

Szkoda David, szkoda. Fajnie byłoby go znowu widzieć grającego dla Barcy. :)

2

"Cristiano jest bardziej decydujący w swojej ekipie" buhahaha xD
Tak, szczególnie gdy strzela gole w wygranych już meczach... Np. karny w finale LM :D

0

Kamień z serca...

0

Hohoho, się rozstrzelał :D

0

W końcu Rakieta, w końcu! :D Teraz czas, aby ogarnąć grę.

0

Kolejna kontuzja.... Zajeb*ście!

0

Azjaci się cieszą, yaaay! -.-

dwie/trzy godziny później byłoby idealnie...

0

Mogłaby to być prawda, nie mam nic przeciwko :)

0

Boże mój. Nawet nie wiem, jak to skomentować...

0

Wolałabym, żeby Suarez strzelał....

0

Czemu mnie to nie dziwi....

0

Już spokojnie powinno być 2:0... Dobija mnie brak skuteczności w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?