13

Nie jestem w stanie zrozumieć tego że młodzi ludzie poszli zagłosować na gościa od PiS. Przeciez to za ich rządów wzrosły masakrycznie ceny mieszkań, to za ich rządów była największa inflacja. To oni wpuścili najwięcej imigrantów, rozłożyli edukację na łopatki.

1

@KamQiX czekam aż zacznie ułaskawiać swoich kolegów, czy wtedy też będziesz taki zadowolony z jego prezydentury

2

@KamQiX czyli zrobiłeś im na złość miko że to też może wpłynąć negatywnie na Ciebie?

6

@Encore to jest porażka społeczeństwa

5

Czyli ludzie nie chcą rozliczenia PiSu. W dziwną stronę zmierza ten kraj jeśli prawo i praworządność nie ma już żadnego znaczenia dla tak dużej części społeczeństwa

0

@RafiVeB dokładnie. Wyniki tych wyrobów pokazują że mają bardzo dużo pracy przed soba bo ludzie są niezadowoleni

0

Ludzie co wy płaczecie. Najważniejsze że KO jeśli wynik się nie zmieni będzie mogło rozliczyć PiS. Jak nie rozliczy to w 2027 przegrają wybory i to z kretesem

0

Na końcu spływają miasta i zagranicą a tam wygrywa Trzaskowski. Może i się Nawrocki zbliży jeszcze wynikiem ale na końcu będzie rósł wynik Rafałowi

2

@damian16161212 jak ty chcesz PiS rozliczyć z podzielona władza?

1

Ufff ale ulga masakra

1

@Deviler Ci ludzie głosują głównie z pogardy do RT. Dla nich Rafał
Jest usposobieniem elit a w Polsce od lat prowadzi się kampanię przeciwko ludziom wykształconym

0

@tbas liczy się tylko koryto, a ono jest bardzo blisko :)

0

Niedziela wieczór:
Nawrocki 52%
Trzaskowski 48%
Poniedziałek Rano:
Trzaskowski 50,5%
Nawrocki 49,5%

1

@arasz1819 ich łatwowierność mnie rozbraja. Konfa pierwszy raz w historii ma wynik, który daje jej władzę i ruszyła z całych sił na obóz rządzący i oni naprawdę wierzą że Będą walczyć z PiS tak samo jak z PO a nie przytulać stołki xD

15

Widzę że Konfa nie chce skończyć jak reszta koalicjantów i jeszcze przed wyborami parlamentarnymi chcą zostać częścią PiS-u xD

0

@GTBTP czemu uważasz że ludzie którzy nie chcą tej ustawy mają monopol na patriotyzm?

0

@Omoziu niestety ale nasi politycy to dno i żeby dostać władza do gotowi powiedzieć wszystko

2

@Barca_Big_Moment no i to pokazuje że jak przychodzi co do czego to stołki są najważniejsze

5

@arasz1819 w niedziele zobaczymy czy wyborcy się obudzili zwłaszcza Ci na zachodzie i pójdą powiedzieć nie przemocy

4

@PatrychoO większość tych ludzi nie było nawet za ta granica XD

4

@Commandement jeszcze 2 kadencje Pisu z konfa i szybko się wyleczą ze swoich idoli

3

Widzę, ze Mentzen mial jeden autentyczny moment, ale już go w koncie ustawili XD

0

@partymaker dziwi Cie to bo myślisz, że Ci ludzie chcą realnie rządzić. Większość z nich chce się tylko dorwać do koryta i jak zobaczyli swój pierwszy raz tak wysoki wynik to im puścili hamulce. Większość zadowoli się stołkami bez większej odpowiedzialności i tyle im wystarczy.

1

@John_Doe uważaj bo Ci dziadek soros wyskoczy z lodówki!

0

@arasz1819 Zandergi to tez często ludzie 18-24 co nawet jeszcze studiów nie skończyli i nie probowali się utrzymywać sami. Dla mnie inflacja w 2023 jest wystarczająca by wiedzieć ze PiS to powrót do drożyzny

0

@arasz1819 stad ze są to ludzie niezadowoleni z aktualnej władzy i chyba duża część z nich się nie utożsamia w ogóle z RT

0

@lithotripter ja tez dlatego głosowałem ale jestem związany z nauka i tak jak jestem niezadowolny z tego, ze nowy rząd znowu olewa ta kwestie to powrót pisu to dalsze klepanie się po plecach z rektorami ii dziekanami i wyzysk reszty

1

@michal26 Mnie przede wszystkim ciekawi środowisko Zandberga bo sam go poparłem i myślałem ze raczej większość osób na niego pójdzie ale wyglada na to, ze nie. Tylko to było po tym intensywnym weekendzie i trochę się dziwie ze ludzie wola KN bo jednak Trzaskowski poglądami jest im zdecydowanie bliżej

1

@michal26 moim zdanie ciężko jest realnie przewidzieć. Po pierwszej turze wszystko wskazywało na Karola bo Prawica przeważała ale:
Duża cześć wyborców na zachodzi nie poszła na pierwsza turę plus za granica zawsze wygrywało KO.
Do tego piwo z mentzenem plus jednak szemrana historia KN może skutkować ze RT urwie te 30% Konfederatom, które wcześniej wszyscy nie brali na poważnie. Tak naprawdę to możemy tylko zgadywać bo widać, ze te wybory są już w dużym stopniu oparte na nieważne jaki byle nasz i to powoduje, ze przepływy są często trudne do zrozumienia.

3

@mr Barca on potem powiedział ze będzie mial marna emeryturę 10 tys na rękę i musi z tego utrzymać siebie i żonę wiec na żadna emeryturę nie przejdzie. Jestem wręcz pewny ze zaraz po wyborach zacznie szukać swojej miejsca w zjednoczonej prawicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?