AlwaysBlaugrana
Dołączył/a: kwiecień 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lokusekpl takie że stadion Barcy może pomieścić ponad 30 tys kibiców więcej niż Montujic. Rezygnacja całego sezonu to są ogromne pieniądze. Jedna runda to jest minimum żeby grać na nowym camp nou bo się będziemy długo męczyć by wrócić do finansowej równowagi
2
@Malcom wiesz jakie pieniądze stracimy na kolejnym całym sezonie poza camp nou?
0
Nie wierzę że uda się wszystkich zarejestrować w pierwszym zespole. Myślę że Roony i Martin na bank zostaną z numerami drugiego zespołu. Aktualnie z tego co mówi Laporta dzięki Ter Stegenowi możemy zarejestrować Garcia. Jeśli odejdzie jeszcze Pena i Romeu to może się uda w końcu Rashforda dociągnąć i to by było na tyle
0
@Uukasz_93 wiesz w ogóle jak wyglądają projekty NCN? Myślisz że on to do kieszeni
Weźmie? Prawdopodobnie wynagrodzenie dla zespołu to tylko część tej kwoty a sobie może wypłacić jeszcze niewielką część z tego
2
@Pomimo27 w innym klubie
0
@Katalończyk 99 też tak myślę, Ferran chyba strzelał gorszą nogą
0
Czyje pudło lepsze? Rashforda czy Ferrana? XD
0
Mega mi się podobają w domowych koszulach Liverpoolu te poszerzone pasy na rękawku i kołnierzu. Szkoda że Nike nie może zrobić takiego projektu z koszulkami Barcy, mógłby to nadać pewnej świeżości
0
@PJ777 bask Sam chciał odejść. Przestańcie o wszystko obwiniać laporte
0
Smutne jak część naszego narodu to zwykłe cwaniaki. A najgorsze jest chyba to że obecna władza przez parę ostatnich miesięcy właziła przedsiębiorcom w tylki równocześnie mówiąc że pieniędzy na podwyżki dla ludzi na etacie nie będzie bo trzeba dawać na zbrojenia. Jak zawsze na umowie o pracę jesteś frajerem, któremu trzeba docisnąć śrubę
2
W skrócie Ter Stegen napisał, że klub jest odpowiedzialny za to, że nasciagal zawodników przed jego kontuzją więc niech sam sobie radzi z rejestracją.
0
@macio_944 chłop chce odejść to odchodzi. Już bez przesady z tym zwalaniem wszystkiego na Laporte
0
Ale się dzieciaki tutaj splakaly. Jak już odłożycie emocje na bok to przeanalizujcie tą sytuacje. Po pierwsze Jakis obrońca miał odejść bo mieliśmy ich nadmiar. Po drugie wrócił Christensen który 2 sezony temu był jednym z naszych najlepszych obrońców. Poza tym wszystko wskazuje że Martinez miał możliwość odejścia o chce z niej skorzystać skoro tak szybko transfer został dogadany. Dodatkowo jego odejście zapewne sprawi że Barca zarejestruje Wojtka. A wtedy odblokowuje się odejście Peni czyli kolejnego zawodnika. Rejestrację w końcu rusza
4
Niesamowite jest to prawo, że zawodnik może odmówić udostępnienia danych (mimo ze wielokrotnie to robił) żeby bronić swoich interesów i mimo że klub na tym realnie traci pod względem finansowym a klub nie może mu odebrać opaski jako że to mobbing xd
1
@Sekstet2009 Ter Stegen 3 sezon z rzędu łapie kontuzję, która go wyklucza na kilka miesięcy. Nie ma nic dziwnego w tym że klub na niego nie liczy bo nie będą ryzykować że stawianiem na faceta, który nawet jakby jakimś cudem wygrał rywalizację może równie dobrze tydzień później znowu wypaść z gry na kilka miesięcy
2
Trochę bawi mnie też podejście tutaj że klub powinien zapowiedzieć Ter Stegenowi że chcą kupić jego zastępcę. Jakby mało było sytuacji, w których Ter Stegen zachowywał się egoistycznie i na pewno przyjąłby to z pokorą i odszedł. On nawet Szczęsnego w wywiadzie nie uważał za zawodnika Barcy. Poza tym czemu klub miałby z nim cokolwiek konsultować? Klub ma za zadanie zrobić wszystko aby był konkurencyjny. Flick mu powiedział że na niego nie liczy bo dostał 2 lepszych bramkarzy. To co oni mieli zrobić? Uroczysta kolację?
0
@Azi tak operację ma zapewne potrzebna ale równocześnie sam sobie wyznacza wcześniejszy termin powrotu by klub nie mógł zarejestrować innych za niego. Próbuje wygrać miejsce w bramce licząc że Garcia nie zostanie zarejestrowany
0
@addept i będziesz 3 lata trzymac zawodnika który psuje atmosferę? Nie możesz go odsunąć od składu, będzie cały czas w tej drużynie.
0
@Azi Skąd taki wniosek skoro pytany o rywalizacje z Wojtkiem stwierdził, ze barca ma dwóch bramkarzy jego i Pene? Wręcz przeciwnie, on liczy ze klub będzie musiał na niego postawić. Rok temu podpisał raport bez problemu bo myślał ze Wojtek przyjdzie na rok a klub postawił na polaka i ściągnął jeszcze młodego Hiszpana
0
@Qaz123 to dziecinada
0
@Azi Według niego nie stracił bo konkurencja nie jest zarejestrowana i liczy ze w ten sposób będzie grał, bo Pene wygryzie za 4 miesiące xD
3
Rozwiązanie kontraktu to akurat wcale nie jest wizerunkowo złe posuniecie w tej sytuacji. Wypychanie z klubu siła rzeczywiście byłoby nieakceptowalne no ale jeśli masz pracownika nieugodowego, który posuwa się do takich zagrań byle nie stracić miejsca w składzie to zakończenie współpracy uważam za jak najbardziej uzasadnione. Karanie zawodnika, jakieś represje czy odsuwanie to zachowanie niegodne dużego klubu. A tak jak masz zerwane stostunki z pracownikiem, nie liczysz na niego, nie chce się dogadać a swoimi wypowiedziami psuje atmosferę w zespole to po co go na sile trzymać? Dostanie wynagrodzenie, które zgodził się rozłożyć w czasie wiec klub tego go tutaj nie oszuka tylko odda co mu obiecali. A Marc 3 sezon z rzędu jest kontuzjowany wiec trudno traktować go poważnie jako część składu.
7
Tak jak rozumiem krytyka klubu za używanie mediów w sporze z Niemcem tak stawania po jego stronie zupełnie nie rozumiem. W każdym innym klubie piłkarze gdy przestają się liczyć w planach trenera to odchodzą w zasadzie my jesteśmy wyjątkiem tylko dlatego że przez lata dawaliśmy wysokie kontrakty. Ale wracając do głównego tematu. Ter Stegen 2 sezonu temu złapał kontuzje, która w dużym stopniu kosztowała nas mistrzostwo. Peña zupełnie sobie nie poradził wtedy. Rok później znowu łapie kontuzje i Barca ratuje się Wojtkiem, który mimo słabego dwumeczu w LM miał ogromny wkład z nasze mistrzostwo. Co robi Ter Stegen? Lekceważy go w wywiadzie jakby Szczęsny nawet nie był zawodnikiem klubu mimo że Polak w wywiadach zawsze odnosił się z szacunkiem. Potem mamy kolejną sytuacje. Zawodnik jest niezadowolny ze klub po 2 sezonach gdy ten nie był w stanie być przez ogromną część sezonu do dyspozycji, postanawia się zabezpieczyć i ściąga kolejnego bramkarza. Nie próbuje nawet walczyć o skład, nie potrafi powiedzieć że będzie ciężko pracować by wrócić do bramki. On uważa się to miejscu mu się po prostu należy. I teraz mamy 3 sytuację, gdy klub z powodu jego kontuzji znowu nie może na niego liczyć. I co on robi? Postanawia tym razem nie podpisać raportu licząc, że Barca mu nie zarejestruje konkurencji. Jeśli facet nie wróci do gry po 3 miesiącach jak uważa tylko po 4 lub nawet 5 to swoją decyzją naraża całą drużynę na osłabienie przez całą runda jesienną w lidze i pierwszą fazę rozgrywek LM. I tutaj są osoby które go bronią? Za taką egoistyczną postawę w sporcie zespołowym powinien być wyjazd z baru. NIKT nie jest ponad klub
0
Jest jedna rzecz, której w hiszpańskiej piłce nie rozumiem. Dlaczego klub nie ma wolnej ręki do tego kogo chce zarejestrować a kogo nie? Dlaczego piłkarz, który był wcześniej zarejestrowany automatycznie ma rejestrację w kolejnym sezonie?
25
Jeszcze niedawno mówili że starają się ustabilizować kadrę. Co prawda mieliśmy nadmiar pomocników ale akurat z piłkarzami, którzy lepiej radzą sobie w defensywie mieliśmy problemem w zeszłym sezonie. Bernal dopiero wraca a Casado często robi super robotę jak trzeba trochę mocniej naciskać w środkowej strefie.
1
@Kgorecki2500 trochę przypomina ten z pierwszej trylogii
5
@ini_barca Ter Stegen drugi rok z rzędu jest kontuzjowany i nie można na niego liczyć. Nie wiadomo nawet w jakiej jest formie. A jego zachowanie wobec Wojtka pokazuje ze brakuje mu klasy. Ter Stegen mógłby co najwyżej być teraz rezerwowym u nas ale ma za wysoka pensje i nie chce walczyć o miejsce w podstawowej 11 bo uważa ze mu się ono należy
1
Fajne ma nowe koszulki Liverpool :)
3
Nie wiem kto wymyślił czarne napisy na fioletowej koszulce bramkarzy. Jak się Wojtek cofał przy trzecim golu to myślałem ze gra bez numeru xD
1
@Bocheno1 te słowa wiele o tobie mówią.