AlwaysBlaugrana
Dołączył/a: kwiecień 2013
Warszawa
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Typowa mentalność leśnego dziadka, któremu Stołek (miejsce na boisku) się zawsze należy
0
@macio_944 dobra Fabuła > jakies super efekty wody xD
5
Oglądając wczorajszą barce w ogóle nie ma poczucia złości że straciliśmy punkty. Tak graliśmy słabo j marnowaliśmy okazję, ale biorąc pod uwagę jakie to było kartoflisko to jestem przede wszystkim zadowolony że obyło się bez kontuzji. No i Garcia niesamowity mecz, dawno bramkarz nie był tak decydujący jesli chodzi o zdobycie punktów
2
Liczyłem że po poprzednim sezonie oprócz transferów Flick poświęci dużo pracy nad uszczelniem obrony, bo rywale wciąż dochodzą do zbyt dużej ilości sytuacji. Narazie wygląda to słabo i obawiam się że taka gra będzie nas znowu kosztować LM.
1
Chyba pierwszy raz kupię koszulkę bramkarza
0
Ściągną go po to żeby wszedł z ławki 5 razy w roku?
1
Ta odpalająca się z dźwiękiem reklama to już naprawdę przegięcie
0
@priest9999 Tak, tzn Garcia jest równie ważny, ale Rashford nie
12
@macio_944 Konfederaci: Nie chcemy żeby nam się LGBT pchało do łóżka!
Konfederaci gdy im jednak wejdą do łóżka XD
2
Historyczny sezon, a Szwagry nie dociągnęły tematu finansów i wychodzi na to że po takich wynikach ostatecznie zamiast wzmocnić kadrę to ją osłabimy. Co prawda mamy wzmocnienie na bramce ale odszedł ważny obrońca a zaraz jeszcze stracimy pomocnika, który w zeszłym sezonie był jednym z najlepszych jeśli chodzi o wejścia z ławki. Do tego upadł temat Nico i wzięliśmy na wypożyczenie Rashforda i wzmocnienie skrzydła za rok wróci. Jak Flick dojdzie w tym sezonie do półfinału LM to będzie jakiś cud chociaż apetyt był na wygranie tych rozgrywek.
0
Na tej grafice pokazane jest 60 tys. To gdzie jest pozostałe 45 tys? Jedno piętro jest jeszcze w ogóle nie wybudowane?
3
Teraz tylko czekam na newsa ze laporta albo deco na wakacjach na Ibizie
1
Faktem jest że Torres pomimo tego że bardzo się rozwinął to nie jest zawodnikiem, który kiedykolwiek osiągnie poziom jaki potrafil prezentować Lewandowski czy Suarez w tym klubie. Ale faktem jest również to, że naszego klubu nie stać na topową 9 bo dzisiaj na taką trzeba mieć minimum 80 baniek albo i więcej. Trzeba trzymać kciuki by Ferran dalej grał dobrze i dawał liczby a mając inny świetnych zawodników w składzie możemy się z powodzeniem bić o wszystkie trofea.
0
@MessiForeverTheBest ma ale już w półfinale LM Cubarsi zawalał jednego gola za drugim. O błędach Araujo wie każdy a młodego udaje się że się nie widzi.
5
Może wielu się to nie spodoba ale uważam że to nie Araujo jest głównym problemem naszej linii obrony ale też Cubarsi. Pod koniec tamtego sezonu popełniał wiele błędów i teraz też to robi. Tak wiem że jest młody i musi się ogrywać, ale on aktualnie nie prezentuje odpowiedniego poziomu żeby walczyć z nim o LM. Mam nadzieję że jednak Duńczyk zacznie grać więcej. Szkoda że nie ściągnęliśmy żadnego stopera bo się mówiło że wyraźnie potrzebna nam kogoś na tą pozycję.
18
Casado w pierwszym to jasny sygnał od Flicka, że jego odejście nie jest jego pomysłem
0
Wypchną Peñe i Forta, żeby zarejestrować jakimś cudem Wojtka i Martina. Ronny o pierwszym zespole i Bernal mogą zapomnieć raczej. Dostaną numery z rezerw
0
Dali Ciała bo stadion nie był gotowy na ten sezon. Próbowali się ratować sprzedażą VIP do przodu ale la liga nie zgodziła się na uznanie tego dopóki nie będzie to funkcjonować i nie funkcjonuje nadal. Ogólnie nie dziwię się frustracji Flicka bo wykręcił wynik ponad normę i do tego że nadal nie może wzmacniać składu jak chce to wręcz nie może korzystać z tych co są dostępni
9
Przepraszam ale co się takiego zmieniło w naszym składzie że Marc nagle miałby nie dostawać minut? Bernal to niewiadoma, De Jong nie gra jakoś wybitnie, Fermin póki co słabo. Casado rok temu dopóki nie złapał kontuzji był bardzo ważnym ogniwem
0
@draxidox osobiście uważam że te hulajnogi powinny być zakazane
0
@michal26 dziękuję bardzo. I kto niby ma być w tym rządzi? Bo za Konfederatów podziękuję.
2
To w sumie zabawne że ludzie głosowali przeciwko Trzaskowskiemu żeby nie była władza w pełnych rękach jednej strony sporu w efekcie czego współpraca rządu z prezydentem wychodzi tak rewelacyjnie że nie wysłaliśmy przedstawiciela do wzięcia udziału w najważniejszych negocjacjach dotyczących wojny przy naszej granicy. My Polacy to mamy łeb do interesów xD
7
Tamten sezon już dawno pokazał że nam potrzeba wzmocnień w obronie. Zarówno zawodnika do rotacji z Balde jak i topowego środkowego obrońcy bo prawie cały sezon zagraliśmy dwójką Martinez i Cubarsi z czego ten młodszy wciąż popełnia dużo błędów. Ostatecznie z Taha zrezygnowaliśmy i jest skald jaki jest. Oby christensen była zdrowy bo jak jest w formie to bije Araujo na głowę
0
@Frimpong bo to żadne widowisko wtedy
1
Trochę szkoda tej drugiej żółtej bo mecz w zasadzie po 34 minutach rozstrzygnięty
1
@Ubadach najlepiej kupować na oficjalnej stronie Barcy
0
Dlaczego Peña jest na stronie la liga z numerem 1?
0
@Rastafarnianin wyszlo KPO to już grzeją inny temat a i tamtym zapomnieli XD
1
@Jakchcesz bardzo niebezpieczne zjawisko, możemy doświadczyć dużego wzrostu mizoginów w społeczeństwie.
0
@Lokusekpl zresztą sprawdziłem. Camp nou nowe to 105 tys miejsc a montujic 55z dlatego klub celował w 60 tys na otwarcie by już finansowo wychodzić na swoje przez powrót na camp nou. Natomiast każde otwarte kolejne 10 tys miejsc to przy średnich biletach 100€ za jeden daje +1 mln euro na każdym meczu. Przy pełnej dostępności miejsc masz 3-4 mln na każdym meczu więcej! Jeśli byśmy nawet opóźnili powrót do rundy jesiennej i przyjęli ze stadion będzie mocno obsadzany (powiedzmy te nawet dodatkowe 35 tys miejsc z 50 tys wiecej) to przy 30 meczach w jednej rundzie masz przez 30 meczy po 3,5 mln €. Więc klub nie wypełniając stadionu zarobiłby ze 100 mln więcej niż się dalej kisząc na Montujic