0

O, bronimy wyniku? XD

0

@macio_944 narazie to wygląda tak słabo że już Ronny mógłbym wnieść więcej

0

Zaczynają się z nami bawić. Ta linia obrony dostaje bramki w każdym meczu. Nic dziwnego że nas tak klepią

1

Ale intensywny pressing Yamala i Kounde. Jakby oglądał relacje ze spaceru a nie meczu na najwyższym poziomie

3

Piękne podanie torresa do bramkarza

0

Sporo błędów, do tego w ogóle nie potrafimy narzucić swojej gry. Oklep sie szykuje jak się nie ogarną

5

Kounde ostatnio słabo, do tego ciągle w podstawie Cubarsi, który ciągle popełnia głupie błędy. Taka linia obrony w el clasico to gwarancja straty goli

1

@mmaciass też mi się więc tak wydaje. Środowisko akademickie jest ogólne pełne wrednych ludzi, którzy chętnie komuś zrobią na złość.

0

@mmaciass nie wiem. Z tego co czytałem zarzucono mu że w swojej pracy umieścił zbyt duży fragment raportu. Co nie zmienia faktu że już w pracy doktorskiej przewidział nadchodzący konflikt Chin z Amerykanami

0

@Criss18Barca Tak to ten. Ale z tego co wiem, tytułu mu ostatecznie nie odebrali.

0

Polecam Wywiad u Kuby Wojewódzkiego (nie przepadam za nim ale gość programu mówił ciekawie) i Kędzierskiego w Onet gdzie gościem był Bartosiak. Bardzo ciekawie omawiany jest temat naszych elit (zarówno aktualnego rządu i Prezydenta) gdzie pokazuje jak fatalną politykę prowadzimy jeśli chodzi o bezpieczeństwo w związku z wojną. Również poruszamy jest temat dlaczego podbijanie nastrojów przeciw Ukraińcom jest aktualnie przeciw naszej racji Stanu i jak powinniśmy korzystać na tym sojuszu biorąc pod uwagę jak beznadziejnie mamy wojsko pod każdym względem (od uzbrojenia do przeszkolenia i struktur)

0

@ElKamil a przepraszam skąd jest problem z rejestracjami? Przecież właśnie przez brak kasy. Klub próbował ratować budżet sztuczka ze sprzedaży miejsc VIP na kilka lat do przodu ale się nie udało tego zaksięgować. Przez brak stadionu i wiele długów klub nadal nie miał odpowiednio zbilansowanego budżetu żeby mieć swobodę na rynku

1

Tak kto jest jak po najlepszym sezonie od lat klub nie dociągnął finansowo i zamiast si wzmocnić to jeszcze straciliśmy naszego najlepszego stopera. Ten sezon jak zdobędziemy cokolwiek to i tak będzie sukcesem. O Alvarezie można zapomnieć bo jesteśmy biedakami i Ferran będzie naszą 9 w kolejnym sezonie, a klub pewnie uzbiera kasę najwyżej na stopera i kogoś za Gerarda Martina.

0

Dwa fatalne mecze pod rząd. Dużo pracy mają chłopaki do zrobienia bo wyglądają jak amatorzy aktualnie

0

No i się przejechał Flick zostawiając Lewego zamiast Ferrana

1

3 piłkarzy, którzy mogliby tą drużynę pociągnąć przy tym wyniku jest niedostępnych. Yamal, Rapinha i Fermin.

0

A może wrócił Balde i tyle?

0

@Cules69 Flick nie ma odpowiednich graczy do takiej gry obronnej

3

Niestety ale obawiam się że mimo że znajdziemy wysoko w LM jesteśmy za słabi na finał. Gra w obronie niewiele się poprawiła, jedyna różnica jest taka, że jak Garcia był zdrowy to wyciągał to co wydawało się nie do wyciagnięcia. Mimo że drużyna traciła mniej bramek to obrona nadal musi się poprawić. Ale ciężko się bić o LM jak w podstawowym składzie wychodzi Martin i wciąż popełniający głupie błędy Cynarski. Brak transferu obrońcy odbije się na naszej walce o puchary

1

@spiderman1899 a ja myślę że jednak to wstyd by strona internetowa nie działa poza kilkoma krajami

0

Często śmiejemy się tutaj ze strony fanów realu ale jest jedna rzecz, w której fcbarca ustępuje. Byłem w tym roku w w 3 krajach w związku z pracą (Japonia, Doha, Singapur) i wszędzie cloudfare blokował mi dostęp do strony XD

2

Cała ta sytuacja z prohibicja to kolejny przykład że politykom udało się sprowadzić politykę do takich emocji, że już mają totalnie gdzieś zwykłych ludzi. Najważniejszy interes kolegów czy kampanijnych sponsorów. To jest dokładnie to samo co z polityką mieszkaniową, która od lat była zaniedbywana bo racjonalne rozwiązania uderzyłyby w portfel developerów

0

@Ojciec5tkidzieci nie doczekasz się bo ten naród uwielbia chlać, w Japonii możesz pić wszędzie a nikt tego nie robi bo uważają to za wstyd i boją się ostracyzmu innych ludzi. U nas byłoby zaraz chlanie na przystankach czy innych miejscach gdzie niekoniecznie inni chcą mieć z pijanymi do czynienia

0

Mimo że lubię Ferrana, to się nie da obronić tak słabego występu

1

@directedbyfcb przypomnę że to on wystawił Gaviego w meczu o nic w którym zerwał więzadła ;)

0

@Criss18Barca Fakt, ale kraje europy wiedza, ze jesteśmy ostatnia linia przed nimi. Stany maja nas gdzieś

1

Cała ta sytuacja z dronami to testowanie naszych sojuszników. Niestety weldug mnie coraz mocniej deklaruje się obraz, ze europa jest sama w tym konflikcie. Na nich możemy zapewne liczyć bo widza ze Rosja testuje reakcje sojuszu i nie chodzi tylko o Polskie ale kraje nadbałtyckie. Na Amerykanów nie ma co liczyć według mnie

5

Ludzie którzy traktują rywalizację jak wojnę i usprawiedliwienie do żałosnych zachowań są wyjątkowo dziecinni.

0

@stone80 bo dużo ludzi jest zainteresowanych tym stanem. Elektrownie, Uniwersytety, silne finansowanie sportu to projekty na lata, a rządzących interesują rzeczy, które są gotowe na następne wybory

0

@norbi77 bo jest koncert post malone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?