1

@MesQueUnClub96 Raz, że rekompensaty to średnia ze wszystkich pomiarów wzdłuż zeskoku, więc tak naprawdę niewiele to wszystko daje w momencie porównywania pomiędzy zawodnikami a dwa, że fizyka towarzysząca skokom narciarskim to trochę więcej niż tylko prędkość w powietrzu

0

@against_modern_football Piękny to był wyścig, nie zapomnę go nigdy.
MAX MAX MAX SUPER MAX

0

@amanter Dzięki :)

0

@JohnnyBarca A tak swoją drogą to są już jakieś daty przebudowy Camp Nou czy wszystko wstrzymane?

0

@Unikatowy Samym atakiem wszystkiego się nie wygrywa, a na pozostałych pozycjach problemy Realu będą się pogłębiać

14

Budżet uchwalony na rok 2022 zakłada inflację na poziomie...3,3% XD
Chyba tylko w momencie jak Głapiński i Czarnek wezmą się wspólnie za reformę obliczania inflacji i procentów

8

@paweldunajecfcb Jeden z oficerów BOR, który uczestniczył w wypadku w Oświęcimiu (wtedy gdy kolumna z Szydło zderzyła się z seicento) przyznał, że wszyscy kłamali w sprawie odpowiednich sygnałów świetlnych i dźwiękowych i dzieciak, który jechał autem został kozłem ofiarnym.
Ponadto, były dziennikarz TVP który wtedy relacjonował na żywo wydarzenia napisał, że został odsunięty od pracy gdy przeprowadził wywiad ze świadkami, którzy nie słyszeli syren samochodów i pokazał, że w tym miejscu jest podwójna ciągła. Jego materiały zastąpiono później takimi, w których nazywano kierowcę fiata winnym spowodowania wypadku, pokazano linie na drodze z innego miejsca (gdzie już jest przerywana) i sugerowano, że samochody dawały odpowiednie sygnały świetlne i dźwiękowe.
Podsumowując: pis kłamał i zrobili z chłopaka winnego

1

@maroon To przypomnij sobie jak popularne tu było "mimo wszystko duda" :P Ludzie woleli kolejny raz oddać władzę w ręce jednej partii niż dać możliwość jakiejkolwiek kontroli i blokady tej patologii

0

@paweldunajecfcb Za mało żółty.
A tak na poważnie - odpowiedni człowiek na czasy początku jego pontyfikatu. Był katalizatorem zmian myślenia w głowach Polaków, w których obudziły się nadzieje na odzyskanie niepodległości. Znał swoją moc i z niej korzystał z czasie pielgrzymek. Tu wielki plus.
Niestety jako głowa kościoła zawodził - był antypostępowy, sprzeciwiał się antykoncepcji (w czasach największego rozprzestrzeniania się HIV), prawdopodobnie tuszował pedofilię (lub tuszowano ją przed nim - w takim razie fatalnie dobierał współpracowników), nie rozliczył Watykanu z ciemnych lat wspierania nazistów, choć był ostatnim papieżem, który mógł tego dokonać na jeszcze żyjących księżach.
W ostatnich latach życia tragedia człowieka - niedołężny, śmiertelnie chory, sterowany przez otoczenie. De facto Kościół stracił swoją głowę kilka lat przed śmiercią Jana Pawła II. Według mnie, rozwiązanie Benedykta było lepszą opcją dla tej instytucji - czyli odejście na emeryturę w jeszcze dobrej formie.

5

@Nazio87 Niestety. pis jak żaden poprzedni rząd zbliża nas powoli do wczesnych lat komunistycznych w Polsce i najgorszych lat sanacji - jeśli ktoś lub coś nie pasuje, to się go odsuwa, a "swoi" są nietykalni choćby byli kompletnymi kanaliami.
Ale na tej stronie pis ma swoich popleczników, bo "silna Polska", machanie szabelką i sztuczne szukanie wrogów żeby mobilizować mniej inteligentnych.

1

@zmiter912576 Może nie świąteczne, ale prezenty w tym okresie - trzy duże, międzynarodowe projekty na następne 3 lata i znaczna podwyżka

4

@kamilop To minister dobiera swoich współpracowników oraz współpracuje ze swoimi resortami. Skoro kontrwywiad nie potrafił ogarnąć roboty, to winnymi zawsze są najpierw zwierzchnicy. "Ryba psuje się od głowy"

18

@barcelonaLM i tak się kręci ten pisowski teatrzyk

1

@koksik2700 Panie, panu się zawsze chce kupić wkrętarkę wtedy kiedy mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@koksik2700 bardzo ładna wkrętarka, kokardka dodaje jej uroku

2

@ranger3120 A no to bez stresu, jak możecie korzystać ze wzorów to i na włączonych kamerkach nie powinno być problemu :D Powodzenia!

18

@Kamyk37 z tym "pożyje" to zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@fortunate_son Nawet nie wiecie jak bardzo widać, że ktoś ściąga podczas zdalnego kolosa ;) i mówię tu mając doświadczenie po obu stronach barykady :D

1

@karolp1593 na CDA są wrzucone

2

@Nhyz dostałem kiedyś koszulkę Ronaldinho...ale później preferencje mi się zmieniły :D

1

@JANEK777 Sama strona wygląda nawet przyjemnie, ale treść już na pierwszej stronie skutecznie odstrasza

1

@PenaldinhoGaucho No, przecież prawdziwy mężczyzna to musi być prawilniaczek JP na 80% (bo trochę jednak strach). Strój brudny od błota, ręce zakrwawione po całym dniu pracy w tartaku
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1PciGNYrpK1RjSZTEq6AWAVXaf/Medeival-przebranie-m-ski-str-j-festiwalowy-xviii-wieku-Marie-Antoinette-czerwony-str-j-przebranie-na.jpg_Q90.jpg_.webp

1

@Karzel "są biznesy co taką sytuację bardzo wykorzystują na swoją korzyść."
Ale w sensie, że co? Mają założyć fundację i nic na tym dla siebie nie zarabiać, bo wyjdzie za drogo?
Weź pod uwagę szybujące ceny gazu i energii elektrycznej, podwyżki ze strony księgowych ze względu na "nowy ład", bo mają dużo więcej papierologii do ogarnięcia, do tego podwyżki wynagrodzeń dla pracowników, wynajem lokalu...i nam sam koniec właściciel też ma na tym zarobić. I ponadto - zakłady fryzjerskie również mocno oberwały w czasie lockdownu, trochę inny jest profil klienta i rzadziej zostawia się tam pieniądze, więc i ciężej się odbić.

9

@tbas Ale Ty wiesz, że takie osoby kontaktują się z prawnikami zajmującymi się sprawą, a oni kontaktują się z dziennikarzami?

3

@barcelonaLM I to spłakanie się Hamiltona, że mu Checo z drogi nie zjechał...Hamilton pod presją to piękny widok

36

@barcelonaLM Czyli jeszcze 6 punktów do rozdania rywalom xD

0

@Kamiloza91 Skończy się jak zwykle u Carlo - styczeń/luty zjazd i w dwa tygodnie pożegnanie się z pucharami, później męczarnie w lidze

3

@pt9 Na każde pytanie "czy w tym wieku można jeszcze" odpowiedz sobie - nigdy nie będziesz już tak młody jak dzisiaj, więc bierz się do roboty, ćwicz, bądź wytrwały :D

5

Memowe złoto po dzisiejszym wyścigu xD
https://streamable.com/7sxsh2

8

Max Max Max Super Max
https://streamable.com/xo7yjr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?