Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Barca1992 już w dzisiejszych wiadomościach: "dzięki informacji z MON wrogie nam państwa zazdroszczą stanu polskiego wojska. Niemcy pod wrażeniem wyposażenia."
7
@Kusco15 przecież to sam Macierewicz przed laty swoją decyzją skazał na śmierć dziesiątki tajnych, zagranicznych współpracowników polskich służb. Miernoty i nieudacznicy
3
@tomek8756 W wykopem i angielskimi odpowiednikami to tylko zepsujesz sobie mózg i myślenie, czytaj wiadomości, testy naukowe albo popularnonaukowe
0
@DarkShen bo internetowy wizerunek Luuka to wynik niczego innego jak szydery i rozżalenia (zasadnego) kibiców Barcelony
9
@MontelQ "mood zdecydowanie down"
Head do góry, żaden sense się smucić
6
@FC1899Barca Czy Ty naprawdę twierdzisz, że poparcie dla pisu wynika z działań PO/KO/Lewicy? XD Przecież to tak jakby zasugerować, że 35% pisu wynika z głosów katolików, którzy może i by zagłosowali na konfederację, ale im naziole przeszkadzają xD
Poza tym trzeba nie pamiętać (a patrząc na przekrój wiekowy na tej stronie to pewnie i tak jest), że PIS od 2010 utworzył wręcz swój program na grobach ofiar katastrofy smoleńskiej - od zdrad, zamachów, nieudolnego sprawdzenia wraku, śledztw, komisji itd. Jeśli to porównujesz do zapalenia znicza i zapewne jakiejś manifestacji...no to nieźle tam masz. I przeczytaj ten krótki akapit do końca - tak, pis chciał ustawowo zmusić Rosjan do oddania wraku XD wyobrażasz sobie ten proces? Ba, PIS od 7 lat rządzi większościowo i sam takiej ustawy nie przyjął. Czym zatem był ten projekt jak nie wykorzystaniem tragedii setki ludzi do budowania kapitału politycznego?
1
@Barca1992 Godzinne przerwy w dostawie prądu dla Twojego zdrowia. Czy wiesz, że medytacja w ciemnościach pozwala uspokoić wewnętrzne potrzeby pieniądza i towarów luksusowych? Możesz żyć skromniej!
2
@verdant Wołam @baartekk97 bo ostatnio tonował nastroje mówiąc "Pamiętaj, że to onet"
"W 2017 r. został skazany na karę 5-letniego zakazu publicznego wypełniania posługi kapłańskiej, zakazu spowiadania i ze względu na pokutny charakter kary – nakazu przebywania w odosobnionym miejscu."
Mam nadzieję, że Bóg, w którego wierzy ten ksiądz - odpowiednio go osądzi. W tym państwie kościelnym nawet nie ma co liczyć na sprawiedliwość.
2
@BART97 a no to luz, w Ugandzie południowej mają gorzej więc u nas nie jest tak źle, pora na CSa XD
Właśnie przez takie zwykłopolackie ułomne myślenie w tym kraju nigdy nie będzie normalnie.
1
@tomek8756 Właśnie dlatego pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@derlysy1979 mama widzę lubi grę na spadki, zainwestowała w dołku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18
@tomek8756 może i jeszcze nie mam prawa jazdy, a kanapki robi mi mama, ale pamiętajcie - wystarczy żyć trochę skromniej, ograniczyć się i nie narzekać!
3
@MarioVeB! Tylko jak Polakom zaczyna się powodzić to ci obrzydliwy prywaciarze i Żydzi podnoszą ceny!
13
@IronSanHybrid @HighestInTheRoom Drugi raz mi ciśnienie podnosicie, już zdążyłem zapomnieć xD
1
@ranger3120 Uczelnia, kierunek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore aj aj, młody jest to się nauczy, z tego co widziałem to czasami za bardzo ponosi go ambicja :D
0
@Encore a jak Wasza młodzież pograła?
0
I jak dzisiejsze mecze w skali #escalando? U mnie niestety Canal- a nie +, więc zostało mi tylko śledzenie wyniku :/
0
@Klaudix Tak, okres wypowiedzenia zaczyna się od kolejnego miesiąca
26
@CatalanDream Chciałem również przypomnieć, że PO w czasie swoich rządów dostało po twarzy najgorszym co ich mogło wtedy spotkać - a mianowicie organizacją EURO 2012 właściwie w środku światowego, głębokiego kryzysu. A i tak to udźwignęli pomimo bankructwa wielu firm wykonawczych. No i przypomnijcie sobie jak ludzie protestowali w sprawie usunięcia bazaru na Stadionie Dziesięciolecia, o którym nikt teraz nawet już nie pamięta. Przecież chcieli wtedy PO i władze Warszawy wywieźć na taczkach
Najlepsze czasy PO to rządy Tuska. Później, przyznaję, oderwali się od rzeczywistości i stracili kontakt z Polakami. Brakło wewnętrznej władzy silnej ręki, która trzymałaby ich za mordy. Ponadto, to TVN i Wyborcza "ugotowały" Platformę w wyborach, bo to te media spowodowały największy odpływ wyborców od PO.
58
@Kusco15 przecież spotykałem się z argumentem, że lepiej głosować na Dudę, bo przynajmniej dumnie śpiewa hymn XD ten kraj, z tak dużą ilością nizin intelektualnych jest stracony. Tutaj możemy się nie zgadzać, spierać, dyskutować, ale w większości jest tu grono, które potrafi użyć jakichś argumentów. Jak wyjdzie się z bańki i spotka "zwykłopolaków" i ich polityczne argumenty to można się tyło załamać
18
@arasz1819 i zrób taki burdel, że nawet ZUS nie zdążył uruchomić poprawnie działającego kalkulatora składek zdrowotnych, a przedsiębiorcy nie wiedzą co i jak opłacić.
"Dobra zmiana"
156
@Damian11 "Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków."
Jak się wyprowadzisz od mamusi, to zrozumiesz skalę problemu, gdy większość codziennych produktów podrożała o co najmniej 20%. Jak już się będziesz wyprowadzać z domu, to zapnij pasy, bo zderzenie z rzeczywistością może delikatnie zaboleć. Bez odbioru, bo nawet nie ma o czym więcej dyskutować
0
@Karzel Cytowanie korwina do najmądrzejszych rzeczy akurat nie należy ;)
3
@Janas11224 pis to tylko objaw zdegenerowanego i ogłupiałego społeczeństwa. Pamiętajmy, że sami się nie wybierają (tzn. do czasu, bo coraz mniej wierzę w kolejne "uczciwe" wybory)
0
System Pegasus nie jest na wyposażeniu polskich służb. Nie jest wykorzystywany do tego, aby śledzić, inwigilować kogokolwiek w naszym kraju — jeszcze niedawno zapewniał wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz.
Nie wiem, o jaki system pan pyta. Nie mam wiedzy, co to może być za system – tak w środę, 29 grudnia, na pytania TVN24 w sprawie oprogramowania szpiegowskiego Pegasus odpowiadał z kolei wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.
Już wcześniej prezes NIK Marian Banaś informował o znalezieniu faktury na zakup tego oprogramowania. — Najwyższa Izba Kontroli już w 2019 r., przy okazji kontroli budżetowej, zwracała na to uwagę, kiedy znaleziono fakturę dotyczącą zakupu systemu Pegasus.
Po czym, uwaga uwaga, wchodzi Prezes Jarosław Kaczyński, wczoraj:
Pegasus to program, po który sięgają służby zwalczające przestępczość i korupcję w wielu krajach — zapewnił i dodał, że to oprogramowanie jest wykorzystywane ze względu na "zmianę technologiczną". — Źle by było, gdyby polskie służby nie miały tego typu narzędzia
I natychmiastowo TVP info puszcza twitty, że "za peło" używano gorszych narzędzi niż pegasus xD
1
@Encore Janowicz Janowiczem, ale chyba nie widziałeś szopów, które trenowały przed nim
1
@arkasath "Na początku popierałem te strajki ALE ZACZĘLI PRZEKLINAĆ I SĄ BRZYDKIE SŁOWA NA TRANSPARENTACH"
0
@SkyWalkerr "uważam TVN za propagandę i pierwszą po TVP do zdelegalizowania" czyli i tak popierasz cenzurę i zamordyzm w takiej czy innej formie xD
2
@SkyWalkerr Nie dalej jak trzy tygodnie temu Konfederacja śmiała się z lexTVN i "umyła ręce" od możliwości blokady głosowania. Ba, z wypowiedzi ich polityków jasno wynikało, że popierają działania mające na celu "unarodowienie mediów". Więc ten...