Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeneralXavi Widzisz - i dlatego ponownie odsyłam Cię do jego wytłumaczenia sytuacji, bo dokładnie o tym automacie opowiadał, bo po prostu ma kontakt z polskim supportem YT
0
@GeneralXavi To polecam zapoznać się z przypadkiem UNB gdy ktoś mu się włamał na konto i odpalił live o kryptowalutach. Ludzie w dobrej wierze zgłaszali relację, UNB zmienił hasło do konta, usunął relację a po paru godzinach, gdy sytuacja była opanowana - kanał dostał bana.
A ile stron na fb zleciało ze względu na masowe zgłoszenia i wracało po kilku dniach to nawet ciężko zliczyć.
I nawet sam KS dostał blokadę zaraz po zgłoszeniu ich relacji przez Polsat - jako właściciele praw autorskich zgłosili naruszenie i automat zadziałał.
Odpowiadając na pytanie - tak, mając dobrze zorganizowaną i sporą grupę można zrzucić praktycznie wszystko.
0
@GeneralXavi Osobiście nie ruszałbym jeszcze teraz z krucjatą przeciwko całemu światu - tak działały i działają algorytmy dużych serwisów, że kanały i strony potrafią z niczego spadać po otrzymaniu kilku tysięcy zgłoszeń w krótkim czasie - teoretycznie tak powinny działać zabezpieczenia przed szkodliwymi treściami. Niestety odkręcanie wszystkiego trwa kilka dni, także trzeba czekać na jakieś oficjalne info.
A niestety, "klimatem programu" niektórych żartów tłumaczyć nie można. Szczególnie że Stano i spółka to nie są dzieci i wiedzą o jakie pieniądze i na jakich zasadach jest gra.
3
@GeneralXavi A mnie się zdaje, że po programie z Mazurkiem, w którym kilkukrotnie leciały dość kontrowersyjne żarty i nawet Mazurek kręcił głową i mówił, że "słabe". Tak czy inaczej pewnie poszedł ban z automatu ze względu na mnogość zgłoszeń, ciekawe co na to support YT
6
@reloaded zwolnienie Koemana będzie jedynie zyskaniem wymówki, że "nowy trener potrzebuje czasu żeby poukładać zespół". Zarząd bawi się w pudrowanie trupa, a w momencie tak głębokich restrukturyzacji klubu wyrzucanie trenera to chyba nie jest dobry pomysł.
98
Już się kiedyś tak Bayern napinał i pysznił, przed meczem z Realem w 2014 "całe Monachium miało płonąć". Tak płonęło, że dostali czwórkę do zera w meczu i uśmieszki im z twarzy zeszły. Życzę Wam uciszenia bawarskich cwaniaczków ;)
0
@Pilka_jest_okragla Najczęściej kwestionowany - jak najbardziej. Ale doceniony jest całkowicie, więc trochę głupoty piszesz :D
0
@Kurkmen Z tymi zdradami z przeszłości to bym nie szalał - zapewne chodzi Ci o sytuację z roku 1939 - tu swoją drogą polecam świetny audiobook
Polecam zagłębić się w okres lat 30-tych w Polsce. Polska będąc w ścisłym sojuszu z Francją, głównie przez działania Becka zaczęła grać w polityce międzynarodowej jawnie antyfrancusko chcąc podkreślić swoją niezależność. Ponadto zajęcie Zaolzia zostało odebrane przez zachód jako jawne przymierze z Hitlerem.
Już kilkukrotnie zagraliśmy na większych niż w rzeczywistości jesteśmy - i za każdym razem kończyło się to dla nas tragicznie.
Zamiast bawić się w bomby atomowe trzeba nauczyć się poważnej dyplomacji choćby jak Węgrzy lub Turcy - oni potrafią negocjować z każdym (odnośnie Węgier polecam mój post sprzed paru tygodni, wiele nie pisałem więc znajdziesz)
0
@Kurkmen To tak do końca nie działa - bo my nie mamy ani opracowanych technologii ani dostępu do odpowiednich surowców w wystarczającej ilości. W obu przypadkach jesteśmy uzależnieni od "większych", w których interesie jest utrzymywanie Polski zależnej a to od wschodu a to od zachodu. Taki los i to już od kilkuset lat.
3
@PatrykBarcelona nie wiem o co chodzi więc pytaj @AmigoBlancos XD
0
Często się mówi, że Polska idzie polityczną drogą Węgier - nic bardziej mylnego. Polscy rządzący coś gdzieś kiedyś usłyszeli, wychwycili co najgorsze i poszli własną ścieżką.
Zachęcam do zapoznania się z poniższym materiałem przedstawiającym jak świetnie polityką zbrojeniową zarządzają Węgrzy - zakup sprzętu i broni od Francji, Niemiec, USA, Rosji, Czech (!), Izraela na horyzoncie romans z Turcją. Wielopłaszczyznowość interesów pozwala im na prowadzenie zręcznej polityki i możliwością czerpania dla siebie korzyści z wielu otwartych drzwi.
Tymczasem u nas - wszystko oparte na USA (jak widać, jedna zmiana władzy i polityka Polski zaczyna mieć pewne problemy), Francuzi na nas obrażeni za odwołanie miliardowych zleceń i inwestycji, Rosja główny wróg i wszystkie czołgi stawiamy na naszą wschodnią ścianę...eh, jeszcze wiele nauki przed nami.
5
@MontelQ dobieranie się do zajętych lasek nie jest zbyt daleko od podłości osoby zdradzającej będącej w związku.
2
@Archie w sumie jak najbardziej tak, jestem doktorantem, dodatkowo oprócz uczelni pracuję przy projektowaniu części do samochodów sportowych i elektrycznych
4
@RomanHoffer no to zamiana Panie Romanie, zaraz wychodzę do pracy
https://img.besty.pl/images/403/85/4038590.jpg
0
@Don-Corleone >produkt katolickiego zatęchłego Krakówka
A najciekawsze jest to, że Kraków jest aktualnie najszybciej laicyzującym się regionem jeśli weźmie się pod uwagę młodzież :) ot, tak los robi na przekór
3
@Kapitan hawk "Jak ja Was k...nienawidzę" P. Kukiz :D
34
P. Kukiz dla Rzeczpospolitej " Nie zagłosuję za odwołaniem Marszałek Witek. Jednym z punktów umowy, którą zawarłem z prezesem Kaczyńskim jest wspieranie PIS również w sprawach personalnych do końca tej kadencji"
To niezły ten naczelny antysystemowiec, który miał pokonać duopol polityczny w Polsce XD
0
@baartekk97 choćby wielokrotne wspomnienia, że uderzenie o drzewo nie może dokonać takich zniszczeń w konstrukcji skrzydła samolotu, że niemożliwy jest obrót samolotu w powietrzu na tej wysokości, brak zrozumienia składowych wektorów prędkości samolotu (używanie prędkości pionowej samolotu jako głównej wpływającej na siłę zderzenia z drzewem i gruntem), testy wytrzymałości wykonywane chałupniczo bez wykazania podstawowych znajomości praw fizyki
1
@baartekk97 pewna komisja sejmowa zaprzecza prawom fizyki w przypadku pewnego samolotu, a władze państwowe uznają jej "dokonania i raporty"
2
@Piernik Chciałbym jedynie zaznaczyć, że Solorz, będący właścicielem Polsatu jest również właścicielem m.in. Zespołu Elektrowni Pątnów - Adamów - Konin - Elektrowni, które otrzymują gigantyczne państwowe pieniądze za rezygnację z węgla, inwestycje w OZE oraz wodór - polecam poczytać ile finansowanych przez państwo projektów jest tam aktualnie realizowanych.
8
@barcelonaLM dodajmy do tego wykres ceny ropy na świecie i ujrzymy prawdziwą przyczynę "wspaniałych wyników za rządów Obajtka" w Orlenie.
Niemniej nie uważam, że w pozostałych tematach powinno się milczeć.
3
Mijają 32 lata od premiery tej piosenki. Przekaz nadal aktualny. Nie dajcie się uśpić pozorną wolnością.
2
@ObiwanKenobi oczywiście, że wyzywam :P
Tylko Kukiz miał być "nie do kupienia" i nie stać się politykiem. A stał się politykiem najgorszego sortu. Głosowałem na niego, ale szybko się z niego wyleczyłem. Dzisiaj gardzę
35
@Mathoue realizm 110%
3
@Kgorecki2500 opcją akceptowalną dla Konfederacji jest Tyszka
4
@ObiwanKenobi gdyby to była zemsta to zagłosowałby tak za pierwszym razem a nie po przerwie i zamknięciu się w pokoju z pisowczykami. Prawda jest o wiele prostsza - mieliśmy transmisję live ze zwykłej korupcji
0
@priest9999 w drugiej głosowałem na Dudę...
1
@priest9999 z perspektywy czasu oddałbym głos na Komorowskiego, jednakże osobiście w prawyborach popierałem Radosława Sikorskiego. Oddanie władzy w ręce jednej partii to był błąd
3
@ObiwanKenobi jak teraz przeanalizujesz kto tworzy te podziały w społeczeństwie i podsyca konflikty to dojdziesz do tego samego źródła
13
W 2015 roku zagłosowałem na Pawła Kukiza widząc w nim szansę na szczerość i bezpośredniość w polityce i powiew świeżości po 8 latach rządów Platformy, która straciła kontakt ze zwykłymi obywatelami.
Teraz wychodzi, że "na złość mamie odmroziłem sobie uszy".
Szczerze przepraszam za tamten głos.
A w drugiej turze głos poszedł na Dudę...człowiek był głupi i dał się nabrać na "nową twarz pisu bez Kaczyńskiego"