1

@GeneralXavi Widzisz - i dlatego ponownie odsyłam Cię do jego wytłumaczenia sytuacji, bo dokładnie o tym automacie opowiadał, bo po prostu ma kontakt z polskim supportem YT

0

@GeneralXavi To polecam zapoznać się z przypadkiem UNB gdy ktoś mu się włamał na konto i odpalił live o kryptowalutach. Ludzie w dobrej wierze zgłaszali relację, UNB zmienił hasło do konta, usunął relację a po paru godzinach, gdy sytuacja była opanowana - kanał dostał bana.
A ile stron na fb zleciało ze względu na masowe zgłoszenia i wracało po kilku dniach to nawet ciężko zliczyć.

I nawet sam KS dostał blokadę zaraz po zgłoszeniu ich relacji przez Polsat - jako właściciele praw autorskich zgłosili naruszenie i automat zadziałał.
Odpowiadając na pytanie - tak, mając dobrze zorganizowaną i sporą grupę można zrzucić praktycznie wszystko.

0

@GeneralXavi Osobiście nie ruszałbym jeszcze teraz z krucjatą przeciwko całemu światu - tak działały i działają algorytmy dużych serwisów, że kanały i strony potrafią z niczego spadać po otrzymaniu kilku tysięcy zgłoszeń w krótkim czasie - teoretycznie tak powinny działać zabezpieczenia przed szkodliwymi treściami. Niestety odkręcanie wszystkiego trwa kilka dni, także trzeba czekać na jakieś oficjalne info.
A niestety, "klimatem programu" niektórych żartów tłumaczyć nie można. Szczególnie że Stano i spółka to nie są dzieci i wiedzą o jakie pieniądze i na jakich zasadach jest gra.

3

@GeneralXavi A mnie się zdaje, że po programie z Mazurkiem, w którym kilkukrotnie leciały dość kontrowersyjne żarty i nawet Mazurek kręcił głową i mówił, że "słabe". Tak czy inaczej pewnie poszedł ban z automatu ze względu na mnogość zgłoszeń, ciekawe co na to support YT

6

@reloaded zwolnienie Koemana będzie jedynie zyskaniem wymówki, że "nowy trener potrzebuje czasu żeby poukładać zespół". Zarząd bawi się w pudrowanie trupa, a w momencie tak głębokich restrukturyzacji klubu wyrzucanie trenera to chyba nie jest dobry pomysł.

98

Już się kiedyś tak Bayern napinał i pysznił, przed meczem z Realem w 2014 "całe Monachium miało płonąć". Tak płonęło, że dostali czwórkę do zera w meczu i uśmieszki im z twarzy zeszły. Życzę Wam uciszenia bawarskich cwaniaczków ;)

0

@Pilka_jest_okragla Najczęściej kwestionowany - jak najbardziej. Ale doceniony jest całkowicie, więc trochę głupoty piszesz :D

0

@Kurkmen Z tymi zdradami z przeszłości to bym nie szalał - zapewne chodzi Ci o sytuację z roku 1939 - tu swoją drogą polecam świetny audiobook



Polecam zagłębić się w okres lat 30-tych w Polsce. Polska będąc w ścisłym sojuszu z Francją, głównie przez działania Becka zaczęła grać w polityce międzynarodowej jawnie antyfrancusko chcąc podkreślić swoją niezależność. Ponadto zajęcie Zaolzia zostało odebrane przez zachód jako jawne przymierze z Hitlerem.
Już kilkukrotnie zagraliśmy na większych niż w rzeczywistości jesteśmy - i za każdym razem kończyło się to dla nas tragicznie.
Zamiast bawić się w bomby atomowe trzeba nauczyć się poważnej dyplomacji choćby jak Węgrzy lub Turcy - oni potrafią negocjować z każdym (odnośnie Węgier polecam mój post sprzed paru tygodni, wiele nie pisałem więc znajdziesz)

0

@Kurkmen To tak do końca nie działa - bo my nie mamy ani opracowanych technologii ani dostępu do odpowiednich surowców w wystarczającej ilości. W obu przypadkach jesteśmy uzależnieni od "większych", w których interesie jest utrzymywanie Polski zależnej a to od wschodu a to od zachodu. Taki los i to już od kilkuset lat.

3

@PatrykBarcelona nie wiem o co chodzi więc pytaj @AmigoBlancos XD

0

Często się mówi, że Polska idzie polityczną drogą Węgier - nic bardziej mylnego. Polscy rządzący coś gdzieś kiedyś usłyszeli, wychwycili co najgorsze i poszli własną ścieżką.
Zachęcam do zapoznania się z poniższym materiałem przedstawiającym jak świetnie polityką zbrojeniową zarządzają Węgrzy - zakup sprzętu i broni od Francji, Niemiec, USA, Rosji, Czech (!), Izraela na horyzoncie romans z Turcją. Wielopłaszczyznowość interesów pozwala im na prowadzenie zręcznej polityki i możliwością czerpania dla siebie korzyści z wielu otwartych drzwi.



Tymczasem u nas - wszystko oparte na USA (jak widać, jedna zmiana władzy i polityka Polski zaczyna mieć pewne problemy), Francuzi na nas obrażeni za odwołanie miliardowych zleceń i inwestycji, Rosja główny wróg i wszystkie czołgi stawiamy na naszą wschodnią ścianę...eh, jeszcze wiele nauki przed nami.

5

@MontelQ dobieranie się do zajętych lasek nie jest zbyt daleko od podłości osoby zdradzającej będącej w związku.

2

@Archie w sumie jak najbardziej tak, jestem doktorantem, dodatkowo oprócz uczelni pracuję przy projektowaniu części do samochodów sportowych i elektrycznych

4

@RomanHoffer no to zamiana Panie Romanie, zaraz wychodzę do pracy
https://img.besty.pl/images/403/85/4038590.jpg

0

@Don-Corleone >produkt katolickiego zatęchłego Krakówka
A najciekawsze jest to, że Kraków jest aktualnie najszybciej laicyzującym się regionem jeśli weźmie się pod uwagę młodzież :) ot, tak los robi na przekór

3

@Kapitan hawk "Jak ja Was k...nienawidzę" P. Kukiz :D

34

P. Kukiz dla Rzeczpospolitej " Nie zagłosuję za odwołaniem Marszałek Witek. Jednym z punktów umowy, którą zawarłem z prezesem Kaczyńskim jest wspieranie PIS również w sprawach personalnych do końca tej kadencji"

To niezły ten naczelny antysystemowiec, który miał pokonać duopol polityczny w Polsce XD

0

@baartekk97 choćby wielokrotne wspomnienia, że uderzenie o drzewo nie może dokonać takich zniszczeń w konstrukcji skrzydła samolotu, że niemożliwy jest obrót samolotu w powietrzu na tej wysokości, brak zrozumienia składowych wektorów prędkości samolotu (używanie prędkości pionowej samolotu jako głównej wpływającej na siłę zderzenia z drzewem i gruntem), testy wytrzymałości wykonywane chałupniczo bez wykazania podstawowych znajomości praw fizyki

1

@baartekk97 pewna komisja sejmowa zaprzecza prawom fizyki w przypadku pewnego samolotu, a władze państwowe uznają jej "dokonania i raporty"

2

@Piernik Chciałbym jedynie zaznaczyć, że Solorz, będący właścicielem Polsatu jest również właścicielem m.in. Zespołu Elektrowni Pątnów - Adamów - Konin - Elektrowni, które otrzymują gigantyczne państwowe pieniądze za rezygnację z węgla, inwestycje w OZE oraz wodór - polecam poczytać ile finansowanych przez państwo projektów jest tam aktualnie realizowanych.

8

@barcelonaLM dodajmy do tego wykres ceny ropy na świecie i ujrzymy prawdziwą przyczynę "wspaniałych wyników za rządów Obajtka" w Orlenie.

Niemniej nie uważam, że w pozostałych tematach powinno się milczeć.

3

Mijają 32 lata od premiery tej piosenki. Przekaz nadal aktualny. Nie dajcie się uśpić pozorną wolnością.


2

@ObiwanKenobi oczywiście, że wyzywam :P
Tylko Kukiz miał być "nie do kupienia" i nie stać się politykiem. A stał się politykiem najgorszego sortu. Głosowałem na niego, ale szybko się z niego wyleczyłem. Dzisiaj gardzę

35

@Mathoue realizm 110%

3

@Kgorecki2500 opcją akceptowalną dla Konfederacji jest Tyszka

4

@ObiwanKenobi gdyby to była zemsta to zagłosowałby tak za pierwszym razem a nie po przerwie i zamknięciu się w pokoju z pisowczykami. Prawda jest o wiele prostsza - mieliśmy transmisję live ze zwykłej korupcji

0

@priest9999 w drugiej głosowałem na Dudę...

1

@priest9999 z perspektywy czasu oddałbym głos na Komorowskiego, jednakże osobiście w prawyborach popierałem Radosława Sikorskiego. Oddanie władzy w ręce jednej partii to był błąd

3

@ObiwanKenobi jak teraz przeanalizujesz kto tworzy te podziały w społeczeństwie i podsyca konflikty to dojdziesz do tego samego źródła

13

W 2015 roku zagłosowałem na Pawła Kukiza widząc w nim szansę na szczerość i bezpośredniość w polityce i powiew świeżości po 8 latach rządów Platformy, która straciła kontakt ze zwykłymi obywatelami.
Teraz wychodzi, że "na złość mamie odmroziłem sobie uszy".
Szczerze przepraszam za tamten głos.

A w drugiej turze głos poszedł na Dudę...człowiek był głupi i dał się nabrać na "nową twarz pisu bez Kaczyńskiego"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?