Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@chavez Obajtek załatwi angaż Wiśle Płock
1
@VirtuoZ ba, wszyscy od lat narzekamy, że taki awans na Euro to już żaden wyczyn skoro awansuje tam pół Europy. UEFA i FIFA robią skok na pieniądze, to kluby chcą mieć w tym udział albo upieką sobie własny, większy tort
6
A był gdzieś wyjaśniony ewentualny wybór sędziów do Superligi? Jeśli mnie pamięć nie myli, to oni bezpośrednio podlegają federacji.
/pomijając, że sędzia zostanie wybrany przez Pereza, przelewy i te wszystkie inne kwestie :D
1
@Toretto darmowa szkółka piłkarzy w pierwszej lidze zawsze jest w cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
16 piłkarzy Realu w składzie meczowym a w tym trzech bramkarzy xD
4
@BarcaInfo obronę Realu to zaraz trzeba będzie kompletować z Realu Madryt C
1
@VenoM "oglądać póki nie usunięte"
Ponad milion wyświetleń i brak demonetyzacji...tak, widmo usunięcia i wielkiego spisku już się rozpościera nad autorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@JANEK777 "najbardziej znienawidzonych przez Żydów"
Oho, Żydów się tu tak szybko nie spodziewałem.
Czyli już mamy tajemnicze grupy trzymające władze, koncerny, polityków i Żydów (kolejność dowolna) - czyli klasyczny zestaw każdej możliwej teorii spiskowej wypływającej z tych rejonów poglądowych.
5
@Bartek22 Ale skoro Sumliński odkrył spisek konkretnych ludzi i konkretnych sfer to sprawa dla prokuratora a nie empikowe półki. W innym przypadku to historie tworzone ze względu na posiadanie swoich zwolenników, którzy przyjmą wszystko bezkrytycznie i można na nich zarobić.
Swoją drogą pięknie mi poszło wyżej cytowanie powiedzenia, brawo ja :D
8
@Bartek22 No cytując Ciebie
"że w opinii Sumlińskiego różne wpływowe grupy starają się zrobić na pandemii biznes"
3
@ryba84 Ah, czyli jak oni robią biznes, to my też możemy bo skala inna. No to wszystko jasne
5
@JANEK777 I możemy się przerzucać powiedzonkami
"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się kłamstwo". I co z tego wynika? No nic, tylko można się we własnych oczach poczuć trochę mądrzejszym.
@Bartek22 a czy uważasz, że Sumliński i jego znajomi, którzy wydali już kilka książek o "fałszywej pandemii" (bynajmniej nie darmowych) nie próbują na tym wszystkim zarobić?
6
@insp1re Po prostu ludzie typu Sumliński czy Rola trafiają na żyzny grunt ludzi, którzy wierzą w spisek dziejów i wzmacniają syndrom oblężonej twierdzy. W odpowiedzi na film, który wrzucił kolega wyżej Rola stwierdza, że jego kanał jest blokowany bo mówią prawdę, a to nie jest spójne z narracją światową. A tymczasem filmy zaprzeczające pandemii się mnożą, a film Sumlińskiego ma ponad milion wyświetleń i nikt nie zamierza tego blokować ani usuwać XD
Po prostu krzyk o byciu uciśnianym "za prawdę" wzmacnia narrację
Ludzie pokroju Sumlińskiego, Roli czy Ziemkiewicza to...no nie są najostrzejsze ołówki w piórniku, ale niestety posłuch mają ogromny.
6
@Bartek22 Przepraszam za skrót myślowy, który spowodował, że moje zdanie nie jest poprawne - i nawet nie edytuję a napiszę osobny komentarz - Mea culpa.
Sumliński od początku robi biznes na zaprzeczaniu istotności i śmiertelności wirusa*
27
@Avatarr Ale podpieranie się materiałami Sumlińskiego czyli jednego z najtęższych umysłów Gazety Polskiej i autorów książek jak Fałszywa Pandemia - który od początku robi biznes na zaprzeczaniu istnienia wirusa....no błagam xD
1
@DonMatteo901 Szykuje nam się epicki następca Maldonado
6
@Quavosk Ale cóż to za publiczne podniecenie skoro wszyscy wiedzą, że jeśli chodzi o jakikolwiek polityczny poziom, to Węgry są nawet poniżej Polski?
Akurat takie zarzuty ze strony Węgrów, którzy otwarcie romansują z Putinem, to najlepsza laurka dla Tuska i dowód, że stoi po stronie europejskiej, do której dumnie aspirowaliśmy przez lata.
Chyba, że macie pseudopatriotyczne pociągi względem Węgrów na zasadzie "i do szabli i do szklanki, zawsze po jednej stronie" to wtedy nie ma w sumie o czym dyskutować.
A język, którego użyto w tym cytacie...cóż, prosty, chamski język trafia do takich samych ludzi.
1
@Zoker I w sumie dwa gole dla Realu to była "laga do przodu".
Wierni swojemu stylowi już od tylu lat
1
@DawidM110 Oczywiście, że centrum.
Niestety partie centrowe najczęściej określane są jako miałkie, niezdecydowane. A ze względu na brak skrajnych poglądów - nie budzą emocji, nie gwarantują elektoratu i są opluwane z każdej strony.
Dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem są rządy międzypartyjne
9
@Janiama Wracaj do zdrowia kolego, trzymam kciuki
2
@pax Bo Konfederacja to partia w zamyśle i programowo zamordystyczna więc poprawne funkcjonowanie aparatów państwa prawa nie jest w ich interesie
16
@LuisSalvano no i już zaczynasz tuptać nerwowo nóżkami. I po co z samego rana się denerwować? Kto tu słodzi Realowi? Może po prostu niektórzy przynależności klubowej nie traktują jak śmiertelnej zarazy i mogą nawiązać nić porozumienia z "przeciwnikiem".
Wrzuć na luz
7
@LuisSalvano "już się Was panoszy"
Jestem tu dłużej niż Ty, proszę Pana :p
13
@LuisSalvano serio jak kończą Ci się argumenty i "przegrywasz" w dyskusji to zaczynasz się odnosić do tego, co kto gdzie robi w internecie? :D
9
@itmustbejoke a to cytat z Pereza jak Ronaldo odchodził z Realu. Nie pomylił się chłop
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_JopevjgKbEKuL53QxyCHZy9vrFY5uOV0,w1200h627f.jpg
2
@AV0CAD0 Tajemnicą poliszynela jest to, że w latach 2005-2015 gdy na wizji politycy głównych partii się kłócili, to po emisji programu normalnie ze sobą rozmawiali na korytarzach i udawali się na wspólne kolacje z alkoholem.
Niestety po roku 2015 nastąpił rozkład jakiejkolwiek kultury i jakości politycznej. Jak sam zauważysz i w szeregach PO nastąpiła zmiana warty i tak naprawdę ze "starego układu" nie został nikt.
I tak - znamienne jest to, że głosowanie za postawieniem Ziobry nie przeszło, bo kilku polityków PO nie zjawiło się na głosowaniu. A PIS który zarzucał korupcję, nepotyzm, łapówkarstwo - nie postawiło przed sądem nikogo.
To tylko gra dla mas, wielka gra polityczna odbywa się gdzie indziej. I żadna inna partia tego nie zmieni.
1
@marcin000019 Proszę ;)
3
@marcin000019 Już kolejny Twój wpis o "braku szacunku do munduru"
Jakby Ci to ująć...jak policja kilka lat temu strajkowała to miała poparcie większej części społeczeństwa. Jak ci sami policjanci zaczęli bezmyślnie nękać przypadkowych ludzi (vide "co pan ma na rachunku, frytki z rybą, tak?") to stali się pośmiewiskiem i nikt nie bierze ich na poważnie.
1
@Zoker Sugerujesz, że zadaniem trenera jest w sumie wybranie do składu najlepszych dostępnych i wpuszczenie ich na boisko?
3
@MrCule_X Tak tak. Pogoda przeciwko Barcelonie. Boisko zbyt prowincjonalne i piłkarze Barcelony nie mogli się zmotywować, nie czuli przestrzeni. A koszulki Madrytu za bardzo zlewały się z deszczem, nie było widać zawodników.