Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khardan Cyferki natomiast mają to do siebie, że dzięki nim można coś fajnie przedstawić jak nie pokaże się reszty - Cena za baryłkę ropy jest niemal dwa razy niższa niż w roku 2013, a za benzynę 95 aktualnie płacimy w niektórych miastach nawet ponad 5zł - czyli tyle ile w "najgorszych" latach za PO kiedy to byli nazywani złodziejami :D
3
@inViNcibl3 bardzo dobrze! Miłego dnia :)
4
Czy wiecie, że 17 lutego Sąd Najwyższy odrzucił kasację skrajnie prawicowych działaczy w sprawie nazwania ich organizacji "faszystowską"?
2
@Stoiczkow kafelki dla mnie dużo wygodniejsze. Szczególnie, że swego czasu długo korzystałem z Lumii i jak dla mnie Windows Phone to najlepszy system z jakiego do tej pory korzystałem
6
@Maniek9444 zapytałeś czy możesz - odpowiedziałem Ci, że w sumie możesz, ale podchodzi to pod dwa paragrafy. Oceniłem gdzieś Twoje postępowanie?
Inną sprawą jest to, że bukmacherka najlepszym pomysłem na pomnażanie majątku nie jest - musisz pamiętać, że w takich grach na końcu i tak wygrywa organizator. A jak zrobisz - to już tylko Twoja sprawa.
20
@Maniek9444 no to w tym przypadku masz na to dwa osobne paragrafy w kodeksie karnym - nie wiem czy warto
23
@Maniek9444 w sensie, że chcesz posłużyć się czyimś dokumentem i założyć konto na nie swoją tożsamość, tak? I przy okazji ukrywać dochody przed komornikiem?
2
@fcbarcafan19 Ślązak Ślązakiem, o stanie i sensowności Marynarki Wojennej jako takiej już rozmawiano godzinami. A w przypadku śmigłowców - aktualnie praktycznie nie możemy wywiązać się z zobowiązań ratowniczych na Morzu Bałtyckim (już nie ma czym latać), helikoptery wojskowe są z początku lat 80-tych. Wyobraź sobie co by się stało w przypadku powtórki z katastrofy promu Heweliusz...w czasie akcji ratunkowej musieliby pomóc wszyscy sąsiedzi, a tak naprawdę nie pomóc, a zastąpić
1
@Gomess Belka podniesiona o jeden próg. Wiatr niebezpiecznie wieje pod narty, ale to nie przestraszy młodego Mazocha. Chorągiewka Słowacji uniesiona nad głową trenera, w myślach Mazurek Dąbrowskiego.
2
A tak swoją drogą to jak tam poszedł zakup śmigłowców dla polskiego wojska i jednostek nadmorskich? Wsadzono już pół MONu z czasów PO za te kontrakty z francuzami na Caracale czy sprzedano wtedy populistyczny ściek o "zdradzie polskich zakładów lotniczych przez niemca Tuska", rzucano oskarżeniami i koniec końców jak zwykle nic z tego nie wynikło?
3
@marcin62 mmmm uwielbienie dla społeczeństwa niewiele różniącego się od krów rozpłodowych xD Inna wizja niż siedzenie w domu i rodzenie dzieci będzie karane
Co tam kariera zawodowa, naukowa albo po prostu poczucie, że nie jest się gotowym na dziecko albo że się na to nie nadaje :D
/Już pomijając odsetek ludzi samotnych. Nie dość, że nikogo w życiu się nie znalazło to musisz jeszcze za to płacić xD
1
@capm o Panie, powodzenia z własnym biznesem, szanuję!
0
@DaPi ostrożnie z tą rachunkowością, bo ogólnie prosty kierunek to to nie jest :P
0
@DaPi Z tego co widziałem - matmę macie uproszczoną. A to idealna okazja na dobry wynik, ale jednocześnie duża przeszkoda w trakcie rekrutacji na studia - bo dużo osób wykręci wysoki wynik. Planujesz techniczne/ekonomiczne czy matma na zasadzie "byle zdać"?
1
@Joe_Pesci a kto umarł ten nie żyje
2
@macio_944 uuu będą dymy a to dopiero poniedziałek
#TeamWiniary
2
Jak tak patrzę na ostatni czas w Polsce i do czego to dąży, to coraz bardziej zaczynam popierać tezę, że Polacy nie obalili komuny z powodu braku wolności i demokracji a ze względu na postępujące podwyżki cen. A udało się to przez wewnętrzne kłopoty ZSRR i zachodnią ingerencję. Zresztą...co to było za obalenie skoro w następnych wyborach wygrał Kwaśniewski, a całe lata 90-te to festiwal narzekań na zmiany
0
@DonMatteo901 kilka miesięcy temu dyskutowałem w internecie z synem lokalnego browaru, który cieszył się na wieść o "repolonizacji" mediów przez Orlen. No cóż, ciekawe jak zareaguje na pogrzebanie mu rodzinnego interesu.
Przyjdą po każdego tylko w różnym czasie
1
@Yosemite no niby tak, ale nadal należy pamiętać, że Ronaldo jest 3 lata starszy od Messiego, więc ta kwestia starzenia się też trochę się przesuwa
0
@Koors tak, zdecydowanie - używa jej np Dr Mentzen, więc w sumie cieszę się, że jestem na poziomie doktorskim :p
3
@tobiasson92 ciiii, wszystko okej bo nie ma pudelka, nie ma co się przejmować
3
@rafi509 "Wybiórcza"
Niektórzy to mają talent już w pierwszej linijce tak się przedstawić, że całkowicie wiadomo z kim się rozmawia xD
6
@tomek8756 klasycznie - oni są bogaci, są źli, a wy jesteście biedni i jedyni się z wami dzielimy xD
Tępa propaganda na mniej więcej takiego samego poziomu elektorat
6
@tomFCB mmm ciche przyzwolenie bo coś mi się nie podoba :/
Rzecz w tym, że aktualnie masz wybór. Chcesz - to szukasz portali i kanałów, które Ci odpowiadają i dobierasz treści pod siebie.
A w sumie jeszcze kilka - kilkanaście miesięcy i wiele lokalnych mediów zniknie całkowicie
4
@Gregsky10 Konfederacja to partia wyznaniowo-zamordystyczna, bardzo dziękuję za taką zmianę zamiast pisu
3
@macio_944 Tak, masz rację. Polityka strachu to najłatwiejsza polityka utrzymania władzy. Stąd, jak wspomniałeś - właściwie nie ma sensownej retoryki w TVP - Trzaskowski miał nas zalać homoseksualizmem, Tusk to Niemiec, a kobiety będą mordować dzieci.
A przeciętnego spijacza pisowskiego socjalu to tylko utwierdza w przekonaniu, że pis ich od tego wszystkiego uratuje
1
@FC1899Barca a przedsiębiorcy wychodzili na ulicę gdy wprowadzano reformę sądownictwa? Czy dopiero jak uniemożliwiono im pracę?
Każdy protestuje w swojej sprawie
15
@MesQueUnClub96 bo przeciętny Polak potrzebuje wroga i wiary w to, że jest oblężoną twierdzą, którą każdy chce zniszczyć.
A Niemiec to bardzo oczywisty wróg, więc wszystko co złe to niemieckie.
Nie pytaj dlaczego i ile trzeba mieć w głowie żeby w to wierzyć. Ale ludzie wierzą
0
@JimMorrisonFCB większość? Przekopałem się do początku roku...i tak średnio, przy okazji udostępniają Żelazną Logikę która jest z rządem powiązana
16
@cata_luna "dzień bez szczucia" ale TVP nadal nadaje :p