13

@Isso89 ustaw budzik na 5:50 żebyś jeszcze jutro zdążył kawy się napić xD

47

@kaamil1910 Kolego, ogólnie pojmowanie świata i wyrabianie sobie na jego temat zdania na podstawie memów i żartów...to nie jest najlepsza droga

0

@Sawik_10 Ba, dodatkowo zdobyto K2 teraz - w połowie stycznia, a Polacy próbowali dopiero w marcu gdy warunki zawsze są o wiele lepsze (słabszy wiatr, wyższa temperatura)

1

@michal26 a ja od jakiegoś czasu powtarzam sobie tylko gorzkie "a nie mówiłem"

0

@Zoker Remont mieszkania, pomieszkam tam parę lat z dziewczyną, później będziemy się budować więc mieszkanie pójdzie w sensowny wynajem

6

Dramat. Ale wszystko ze względu na bierność nas wszystkich, poprzedniego systemu i agresorów w czasie II wojny światowej, który zarżnęli w lasach większość polskiej inteligencji. A ostatnio to prawdziwa groteska.
Jakiś czas temu apel „o opamiętanie, o prawdę i szacunek w pamięci o Janie Pawle II” - podpisało kilkuset naukowców z całej polski - na liście wiele uczelni - w tym Politechnika Warszawska, Gdańska, Poznańska, Śląska. Tylko powiedzcie mi - jakim prawem ci ludzie podpierają się wykształceniem zdobytym na UCZELNI TECHNICZNEJ w sprawach historycznych i światopoglądowych? Sprawami JPII nie powinni zająć się teolodzy i historycy? Jest to nic innego jak szarganie neutralności politycznej i światopoglądowej Uczelni, z których wywodzą się naukowcy. Jest to wydmuszka mająca nadać wyimaginowaną "ważność" ich opinii. Sami szargają swój autorytet.

Absolwent uczelni technicznej AGH w Krakowie Jerzy Zięba staje się mentorem w kwestiach medycznych i pociąga za sobą tłumy pseudooświeconych ludzi. To już jest temat wałkowany, ale znów - osoba bez żadnego wykształcenia w tym kierunku ani nawet zbytniego pojęcia - zarabia na ludziach, którzy bezgranicznie mu wierzą.

A poprzedni system? Uwielbienie ludzi pracy, zaniedbanie działania uniwersytetów. Kto nie poszedł do kopalni był gorszy - wykształciuchem, przedstawicielem zgniłej burżuazji, podważanym autorytetem. Bo nie wracał umordowany każdego dnia po wypracowaniu 300% normy. Takich ludzi się nie słuchało, podważało, każdy miał własną filozofię a wykształcona osoba używała tylko niezrozumiałych zwrotów więc przynudzała.

I to wszystko spotkało się właściwie w tym jednym miejscu - krytyka szczepionek. Naukowcy mogą się trudzić, wykształceni ludzie mogą tłumaczyć - ich się nie słucha, przynudzają, na 100% są kupieni. Wystarczy, że Putin rzucił tekstem, że zachodnie szczepionki są złe i mamy koronny argument, że chcą nas powybijać. Naprawdę nie wiem skąd wzięło się przeświadczenie, że "MYŚL SAMODZIELNIE" jest równoznaczne z "MUSZĘ SIĘ PRZECIWSTAWIĆ, NA PEWNO MAM RACJĘ". Jakieś teorie o Gates'ie (serio, skąd on się w ogóle wziął w tych całych teoriach?), mordowaniu rasy białej XD

Nie da się, po prostu czasem nie da się tego wszystkiego słuchać.

1

@clyde to trzymaj się Mordo, wystarczy że ja jestem w takiej rozsypce że nie wiem co ze sobą zrobić xD

19

Nah, uśpienie 16-letniego psa, z którym przeżyło się zdecydowaną większość swojego własnego życia to konkretny cios, nawet jeśli wszystko wskazywało na takie rozwiązanie od jakiegoś czasu...święta i po świętach

12

@Bykunn kolega cytował scenę z Chłopaków z Baraków


0

@D10SLEO bo my w tym cyrku występujemy w świetle reflektorów XD

6

@student97r Taaak i okazało się, że ci czerwoni, obrzydliwi lewacy to byli trzy poziomy wyżej niż aktualna polska "elita". Czarzasty, Miller, Kwaśniewski, Oleksy - po latach się okazało, że nie było tak źle

9

Tak swoją drogą, to ciekawe czy choćby kilka osób od #MimoWszystkoDuda i regularnie głosujących na pis ma jakąś wewnętrzną refleksję, że przykłada rękę do wybicia większości prywatnych interesów w kraju (vide Gołębiewski na skraju bankructwa czy mała firma moich przyszłych teściów, gdzie tak naprawdę nie wiedzą co dalej)
Przypominam, że tydzień temu cała pisowska śmietanka balowała u Rydzyka.
Już wiecie, że plują Wam w twarz - ale woleliście powiedzieć, że to przynajmniej PoLSkA ślina

5

Gdybym miał zliczać ile razy powiedziałem "a nie mówiłem" widząc reakcję ludzi na działania rządu...

0

@ksobi na potrzeby eksperymentu mogę być, zresztą i tak nie lubię Legii XD

4

@IronSanHybrid @VamosRakieta i @Robertinho polecam i miłego dnia wszystkim, już prawie weekend

3

@IronSanHybrid albo @VamosRakieta za mądre i kulturalne wyrażanie swoich opinii

2

@ksobi cóż no, takich mamy Rodaków - poprzednie "zdradzieckie mordy" są do tej pory cytowane jako koronny argument z OBRZYDLIWYM LEWACTWEM

0

@ksobi oni to akurat są inteligentni, bo potrafią trafić do swojego elektoratu. Ich wyborców ruszają takie odwołania do "braci Wegrów", plucie na UE, wyzywanie od zdrajców.
Ot, pokrzyczą, wyborcy przytakną a nawet się nie zorientują, że najbardziej na tym ucierpią

5

@IronSanHybrid kompletny brak argumentów więc trzeba jakoś zabłysnąć przed elektoratem - krzyknąć o targowicy, popieraniu Niemiec i można wrócić do partyjki w CSka

2

@NeroTFP @MesQueUnClub_87 uuu witam gliwickich sąsiadów :P

7

@Witam braknie mi śliny na op...owiedzenie jak wielki jest to Polak!

10

@Chakalaka tak w sumie to dzisiaj dokupiłem dwie brakujące płyty i bluzę Kultu, dziękuję Pan Bayer Full za mobilizację XD

12

Dzień dobry! No to może zaczniemy ten chłodny dzień jakimś anonimowym zespołem, którego nikt nie słucha?
Kult - Prosto



Kult - Arahja


Kult - Polska


Kult - Jeźdźcy


Miłego dnia! I więcej uśmiechu, pamiętajcie :D

1

@swiechu97 a z poważnej literatury to sciencedirect.com

6

@DonMatteo901 no to ktoś się pożegnał z premią świąteczną :p

1

@masq oceniaj ludzi po czynach a nie stosuj symetryzmu dla dwóch różnych grup w dwóch zupełnie różnych sytuacjach

0

@Criss18Barca wow, niezłe przejście od twitta piłkarskiego do polityki xD

Ale tak, chyba jednak wolę Francuzów i Niemców od Rosjan, którzy nas i Wegrów używają do osłabiania UE

0

@IronSanHybrid no cóż - zwierzęta mają to do siebie, że instynkt każe im reagować agresją na każdy ruch, który wyda im się wymierzony przeciwko nim xD
Ich prowokuje nawet kilka kolorów na fladze

9

Uf, dobrze, że Narodowcy w przypadku wojny pierwsi będą bronić naszych kobiet i dobytku...a nie, czekaj - kobiety pobiją za inne poglądy a dobytek podpalą i zdemolują XD

https://streamable.com/pqr50h

2

@AlexDark00 a kto powiedział, że nie uderzenie?
Czy uważasz, że orędzie "do swojej części narodu" aby bronić "za wszelką cenę" (co w przypadku środowiska, do którego było to kierowane można spodziewać się reakcji skrajnych) było wyjściem odpowiednim? Nie mamy służ mundurowych, że trzeba nawoływać do pospolitego ruszenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?