Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Isso89 ustaw budzik na 5:50 żebyś jeszcze jutro zdążył kawy się napić xD
47
@kaamil1910 Kolego, ogólnie pojmowanie świata i wyrabianie sobie na jego temat zdania na podstawie memów i żartów...to nie jest najlepsza droga
0
@Sawik_10 Ba, dodatkowo zdobyto K2 teraz - w połowie stycznia, a Polacy próbowali dopiero w marcu gdy warunki zawsze są o wiele lepsze (słabszy wiatr, wyższa temperatura)
1
@michal26 a ja od jakiegoś czasu powtarzam sobie tylko gorzkie "a nie mówiłem"
0
@Zoker Remont mieszkania, pomieszkam tam parę lat z dziewczyną, później będziemy się budować więc mieszkanie pójdzie w sensowny wynajem
6
Dramat. Ale wszystko ze względu na bierność nas wszystkich, poprzedniego systemu i agresorów w czasie II wojny światowej, który zarżnęli w lasach większość polskiej inteligencji. A ostatnio to prawdziwa groteska.
Jakiś czas temu apel „o opamiętanie, o prawdę i szacunek w pamięci o Janie Pawle II” - podpisało kilkuset naukowców z całej polski - na liście wiele uczelni - w tym Politechnika Warszawska, Gdańska, Poznańska, Śląska. Tylko powiedzcie mi - jakim prawem ci ludzie podpierają się wykształceniem zdobytym na UCZELNI TECHNICZNEJ w sprawach historycznych i światopoglądowych? Sprawami JPII nie powinni zająć się teolodzy i historycy? Jest to nic innego jak szarganie neutralności politycznej i światopoglądowej Uczelni, z których wywodzą się naukowcy. Jest to wydmuszka mająca nadać wyimaginowaną "ważność" ich opinii. Sami szargają swój autorytet.
Absolwent uczelni technicznej AGH w Krakowie Jerzy Zięba staje się mentorem w kwestiach medycznych i pociąga za sobą tłumy pseudooświeconych ludzi. To już jest temat wałkowany, ale znów - osoba bez żadnego wykształcenia w tym kierunku ani nawet zbytniego pojęcia - zarabia na ludziach, którzy bezgranicznie mu wierzą.
A poprzedni system? Uwielbienie ludzi pracy, zaniedbanie działania uniwersytetów. Kto nie poszedł do kopalni był gorszy - wykształciuchem, przedstawicielem zgniłej burżuazji, podważanym autorytetem. Bo nie wracał umordowany każdego dnia po wypracowaniu 300% normy. Takich ludzi się nie słuchało, podważało, każdy miał własną filozofię a wykształcona osoba używała tylko niezrozumiałych zwrotów więc przynudzała.
I to wszystko spotkało się właściwie w tym jednym miejscu - krytyka szczepionek. Naukowcy mogą się trudzić, wykształceni ludzie mogą tłumaczyć - ich się nie słucha, przynudzają, na 100% są kupieni. Wystarczy, że Putin rzucił tekstem, że zachodnie szczepionki są złe i mamy koronny argument, że chcą nas powybijać. Naprawdę nie wiem skąd wzięło się przeświadczenie, że "MYŚL SAMODZIELNIE" jest równoznaczne z "MUSZĘ SIĘ PRZECIWSTAWIĆ, NA PEWNO MAM RACJĘ". Jakieś teorie o Gates'ie (serio, skąd on się w ogóle wziął w tych całych teoriach?), mordowaniu rasy białej XD
Nie da się, po prostu czasem nie da się tego wszystkiego słuchać.
1
@clyde to trzymaj się Mordo, wystarczy że ja jestem w takiej rozsypce że nie wiem co ze sobą zrobić xD
19
Nah, uśpienie 16-letniego psa, z którym przeżyło się zdecydowaną większość swojego własnego życia to konkretny cios, nawet jeśli wszystko wskazywało na takie rozwiązanie od jakiegoś czasu...święta i po świętach
12
@Bykunn kolega cytował scenę z Chłopaków z Baraków
0
@D10SLEO bo my w tym cyrku występujemy w świetle reflektorów XD
6
@student97r Taaak i okazało się, że ci czerwoni, obrzydliwi lewacy to byli trzy poziomy wyżej niż aktualna polska "elita". Czarzasty, Miller, Kwaśniewski, Oleksy - po latach się okazało, że nie było tak źle
9
Tak swoją drogą, to ciekawe czy choćby kilka osób od #MimoWszystkoDuda i regularnie głosujących na pis ma jakąś wewnętrzną refleksję, że przykłada rękę do wybicia większości prywatnych interesów w kraju (vide Gołębiewski na skraju bankructwa czy mała firma moich przyszłych teściów, gdzie tak naprawdę nie wiedzą co dalej)
Przypominam, że tydzień temu cała pisowska śmietanka balowała u Rydzyka.
Już wiecie, że plują Wam w twarz - ale woleliście powiedzieć, że to przynajmniej PoLSkA ślina
5
Gdybym miał zliczać ile razy powiedziałem "a nie mówiłem" widząc reakcję ludzi na działania rządu...
0
@ksobi na potrzeby eksperymentu mogę być, zresztą i tak nie lubię Legii XD
4
@IronSanHybrid @VamosRakieta i @Robertinho polecam i miłego dnia wszystkim, już prawie weekend
3
@IronSanHybrid albo @VamosRakieta za mądre i kulturalne wyrażanie swoich opinii
2
@ksobi cóż no, takich mamy Rodaków - poprzednie "zdradzieckie mordy" są do tej pory cytowane jako koronny argument z OBRZYDLIWYM LEWACTWEM
0
@ksobi oni to akurat są inteligentni, bo potrafią trafić do swojego elektoratu. Ich wyborców ruszają takie odwołania do "braci Wegrów", plucie na UE, wyzywanie od zdrajców.
Ot, pokrzyczą, wyborcy przytakną a nawet się nie zorientują, że najbardziej na tym ucierpią
5
@IronSanHybrid kompletny brak argumentów więc trzeba jakoś zabłysnąć przed elektoratem - krzyknąć o targowicy, popieraniu Niemiec i można wrócić do partyjki w CSka
2
@NeroTFP @MesQueUnClub_87 uuu witam gliwickich sąsiadów :P
7
@Witam braknie mi śliny na op...owiedzenie jak wielki jest to Polak!
10
@Chakalaka tak w sumie to dzisiaj dokupiłem dwie brakujące płyty i bluzę Kultu, dziękuję Pan Bayer Full za mobilizację XD
12
Dzień dobry! No to może zaczniemy ten chłodny dzień jakimś anonimowym zespołem, którego nikt nie słucha?
Kult - Prosto
Kult - Arahja
Kult - Polska
Kult - Jeźdźcy
Miłego dnia! I więcej uśmiechu, pamiętajcie :D
1
@swiechu97 a z poważnej literatury to sciencedirect.com
6
@DonMatteo901 no to ktoś się pożegnał z premią świąteczną :p
1
@masq oceniaj ludzi po czynach a nie stosuj symetryzmu dla dwóch różnych grup w dwóch zupełnie różnych sytuacjach
0
@Criss18Barca wow, niezłe przejście od twitta piłkarskiego do polityki xD
Ale tak, chyba jednak wolę Francuzów i Niemców od Rosjan, którzy nas i Wegrów używają do osłabiania UE
0
@IronSanHybrid no cóż - zwierzęta mają to do siebie, że instynkt każe im reagować agresją na każdy ruch, który wyda im się wymierzony przeciwko nim xD
Ich prowokuje nawet kilka kolorów na fladze
9
Uf, dobrze, że Narodowcy w przypadku wojny pierwsi będą bronić naszych kobiet i dobytku...a nie, czekaj - kobiety pobiją za inne poglądy a dobytek podpalą i zdemolują XD
https://streamable.com/pqr50h
2
@AlexDark00 a kto powiedział, że nie uderzenie?
Czy uważasz, że orędzie "do swojej części narodu" aby bronić "za wszelką cenę" (co w przypadku środowiska, do którego było to kierowane można spodziewać się reakcji skrajnych) było wyjściem odpowiednim? Nie mamy służ mundurowych, że trzeba nawoływać do pospolitego ruszenia?