4

@AlexDark00 No tak, na kilka incydentów popisania kościoła sprejem (przy kilkudziesięciu tysiącach kościołów w Polsce) prezes największej partii wezwał do "obrony za wszelką cenę" XD

12

Oh, uciskani przez cały świat Narodowcy, którzy bijąc polskie kobiety bronią Polski przed "zalewem lewactwa", "bronią kościołów" przed atakami, których nie ma - w Święto Niepodległości własnego kraju podpalają mieszkanie, demolują stolicę i biją się z policją.
Nowe, nie znałem XD

0

@michal26 Tajemnicą poliszynela jest to, że rząd i reszta polityków urządziła sobie kampanię wyborczą w momencie, gdy był odpowiedni czas na przygotowanie w miarę sensownej strategii walki z pandemią.
Aktualnie mamy szamotanie się i taplanie w gnoju. Nie działa nic, nikt nie wie jak ma działać. Podejmowanie decyzji z dnia na dzień, zero konsultacji społecznych, wizji, przewidywania czegokolwiek. A na koniec dowiemy się, że to kasta lekarska zarżnęła Polaków.

A służba zdrowia powinna być stworzona na wzór tej niemieckiej.

4

@pt9 Nie wiem, może idzie do pedofila bo jest od X lat jest z nim związany w sposób emocjonalny i głęboko krzywdzony. W momencie, gdy kształtuje się rozumienie świata, a całe środowisko wmawia "że to nic takiego, wszystko jest w porządku". Gdy ksiądz we własnym domu jest autorytetem i dziecko samo sobie tłumaczy, że to jest dobre. I w kraju, gdzie świadomość i edukacja seksualna jest na poziomie zerowym (głównie też przez lobbowanie ze strony kościoła katolickiego)

I użyję stwierdzenia, którego używam tu ostatnio coraz częściej: Twoje słowa i określenia są obrzydliwe

10

@Prezes_sycylijczyk A to było wiadome jeszcze za jego pontyfikatu, ale należał do organizacji jak i narodu, który lubi tworzyć kult jednostki wbrew rzeczywistości

1

@AlexDark00 no trochę się rozminęliśmy, bo widzisz, jeden argument Cię śmieszy a drugi do Ciebie trafia :p

4

@AlexDark00 ale jak już ktoś napisze, że przecież osoby heteroseksualne nie mogą wziąć ślubu z osobą tej samej płci, tak jak chcą to robić osoby homoseksualne więc wszyscy są równi wobec prawa to wtedy ZAORANE LEWAKUUUU

1

@patataj W przypadku protestów kobiet sprawa trochę inna - bo protesty BYŁY spontaniczne i dopiero po kilku dniach zaczęły się wyłaniać polityczne gierki i celebryci chcący zbić polityczny kapitał.
A część wspólna - przerażająca cześć obu wydarzeń to zwykli ludzie idący ze swoich własnych powodów, którzy jednak są uogólniani do prawej/lewej patologii przez jakieś wybryki czy skrajne hasła.

2

@Dzemix111 tak skończyć to jak nadal pięknie żyć!

2

- Dzień dobry, przyniosłem swoją La Ramblę do naprawy.
- Ale z Pana La Ramblą wszystko w porządku.
- Tak? To dlaczego nie ma żadnych komentarzy od @Kapitan hawk

Niech go ktoś tu zawoła :(

0

@Foton Zadatek nie podlega zwrotowi.
Jeśli była to zaliczka - to ona zwrotowi podlega

16

@maroon proszę Państwa, USA już nie ma. Tak jak Szwecji, Niemiec, Norwegii, Danii, Francji, Hiszpanii, Włoch.
Broni się tylko wielka Polska

1

@maroon o tak, Trump ratuje świat przed nowym prezydentem USA.
Po pierwsze - to nie niskobudżetowy amerykański film w którym ktoś musi przed czymś ratować świat
A po drugie - jak już koniecznie musi - niech sobie chociaż jakąś pelerynkę ogarnie

1

@Adamski69 ma mniejszą szansę dożyć końca swojej kadencji niż Biden xD

4

@Joaquin88 XD
Nie, chciałbym podniesienia poziomu dyskusji na tej stronie, ale właśnie zaprezentowałeś dno dna.
Nie uciekam od dyskusji, ale równie dobrze mógłbym zacząć moją wypowiedź od "wyborca konfederusji". Niemniej się od tego powstrzymuję, gdyż uważam, że takie stosowanie wytartych i pustych sloganów nie podnosi wartości samej dyskusji. Ale no, "typowy lewacki ryk" z Twojej strony znów wskazał, że dobrze przedstawiłeś się w pierwszym poście. Nie zapomnij dopisać czegoś o ideologii gender, bo już prawie skreśliłem wszystko w swoim bingo

20

@Joaquin88 "lobby aborcyjne" oh God...
Czas wpisać do grupy słów jak lewactwo, tvn24, neomarksizm i innych dość mocno sugerujących w pierwszym zdaniu jakie poglądy ma rozmówca

6

@SiSenior właśnie odkryłeś, że jedna grupa pluje na drugą i odwrotnie.
To nie jest tak, że jedna grupa jednych ośmiesza, a jednych głaszcze :D

Poza tym, no raczej nic specjalnego się tutaj nie dowiesz (odmiennego) skoro na tej stronie jest taka przewaga osób popierających Konfę

3

@hayek 70 groszy długu*

1

@SiSenior ooo widzisz i tu za Pana Gwiazdowskiego szacuneczek.
A Tusk nie wyjechał nigdzie na taczkach tylko zszedł ze sceny niepokonany i pojechał do Brukseli :P A to, że Schetyna to dno przywódcze...witaj pisie

5

@Tomo_95 ale co Ty tutaj tworzysz człowieku, skąd Ty się urwałeś i jakim cudem udaje Ci się takie fikołki logiczne popełnić w praktycznie łącznie czterech zdaniach

8

@Tomo_95 Oho, w pierwszej linijcie użyte "lewica", już wiemy kim tu pachnie
Poza tym, serio chcemy porównywać jak to miało przebiegać w Polsce (w pierwotnej wersji) czy sobie odpuszczamy i uznajemy, że się niepotrzebnie podpalasz?

Poza tym Trump sam nawoływał swoich zwolenników do głosowania w lokalach, stacjonarnie, więc skąd to oburzenie i zdziwienie, że Biden ma w nich taką przewagę

2

@Jonyx "Polska zyska" - Polska się jak zwykle podłoży, np unieważniając przetargi na sprzęt wojskowy i rozpisując je pod ofertę USA lub płacąc za obecność ich wojsk vel kucharzy i sprzątaczy w koszarach

1

@MESSIah16 ale cóż to za kolejny shitpost o jego wieku...odpuść bo się trochę odklejasz

0

@SiSenior Ja tam gdzieś kiedyś widziałem Świetego Mikołaja na niebie.
Nie wiem, nie śledzę tych wyborów z taką pasją, więc szczerze mówiąc - wejdę co 2-3 godziny sprawdzić czy się coś ruszyło w statystykach głosów elektorskich.
Ale kolega Ci wyżej napisał - to komisje nie wpuszczają. A dlaczego? No nie wiem, może się obawiają próby wstrzymania liczenia, do czego nawołuje ich kandydat. Nie wiem, zgaduję, próbuję zachować zimną głowę, ale też trochę się podśmiechuję.

4

@SiSenior zdziwienie, że w korespondencyjnych Biden wygrywa gdy sam Trump przekonywał swoich wyborców żeby szli głosować osobiście XD

0

@marcinK0000 no i widzisz Helenka, wszystkich świętych było, zaraz znowu święta, nowy rok...

A tak na serio, to kiedyś było tak samo jak nie gorzej, ale Tobie się trochę poszerzyły horyzonty, więcej rozumiesz i masz więcej zmartwień

0

@Przemek2323 tak, jest to absurdalne zarówno że strony Trumpa jak i jego zwolenników, całkowicie się tego nie spodziewaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NemeZis93 ja nie wymagam żebyś kojarzył każdy mój wpis - ale tak w wolnej chwili spójrz w profil jaki mam stosunek do pisu i tvp :D bo to Twój jedyny argument a jest tak wadliwy, że aż przykro

0

@NemeZis93 o, akurat opublikowano dane dotyczące października - w porównaniu z ubiegłymi latami ponad 10tys. zgonów więcej - więc może, zakładając dodatkowo brak opieki nad chorymi na inne choroby (lub jakikolwiek brak pomocy im) coś jednak jest na rzeczy?

5

@Chakalaka czujesz? Coś tu chyba śmierdzi Konfederacją w okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?