0

@RosjaninBut w gruncie rzeczy najpierw trzeba się zastanowić czy w aktualnym momencie w którym jest Barca - zawodnicy z klubów topowych zechcą do niej przejść

1

@patry295 sporo La Rambli zaczęło oglądać mecze Juventusu po przejściu Ronaldo także tak, masz 100% rację xD

0

@Ratamahatta krąg życia

1

@Crack18 z nim
Po co wchodzić w związek skoro się drugiej osobie nie ufa. Po co być w związku z skoro się zakłada, że druga osoba tylko czeka na szansę "podmiany"
Związek to nie więzienie

3

@LuisSalvano póki nie napiszesz swojego komentarza w sprawie transferu Neymara to będzie w miarę spokojnie

0

@Don_Macinho przekaż tam kolegom, że ten dźwięk przewijania powinien być z 70% ciszej bo idzie zawału dostać, kompletny brak synchro z głośnością reszty materiału xD

1

@zadafcb w poprzednim meczu mówili o nim w ciągu kilku sekund od strzelenia gola nawet jak nie brał udziału w akcji...

0

Polecam, super materiał.
Posłuchajcie, spójrzcie szerzej, wyciągnijcie wnioski. To dzieje się bliżej niż Wam się wydaje


3

Boli, jako antyfana Bayernu i kibica hiszpańskiej piłki...boli

0

@AlexDark00 No właśnie dlatego sugeruję Ci przekonanie się jak w rzeczywistości te parady wyglądają.
I chyba oboje stwierdzimy, że zachowania drugiej strony również są nienormalne tj - chodzenie na pochody z nożami, plucie na osoby z parad równości, grożenie śmiercią czy wyrywanie drzew i kostki brukowej np na Marszu Niepodległości

0

@AlexDark00 Obracając się w zamkniętym środowisku o danych preferencjach społecznych nie dziwię się, że chce Ci się wymiotować - bo dociera do Ciebie tylko skrajny obraz marszów czy parad. To tak jak z drugiej strony mówić, że każdy Polak od nauczenia się "Polak Mały" jest naziolem, bo na Marszu Niepodległości pojawiają się skrajne hasła.
Wyjdź z bańki, poznaj ludzi.

9

@Janiama człowiek małej wiary widocznie, przecież Bóg powinien go ochronić w swym Domu

6

@mesqueunbarca może na siłę próbują pokazać, bo są jawnie dyskryminowani?
Tak samo walczyły kobiety gdy nie miały żadnych praw

1

@SHIBA a ja się zastanawiałem skąd się wziął Twój follow u mnie... :( xD

0

@Jaca27 taaak, ruszą na stolicę...marzenia kolego, marzenia ściętej głowy - ważne, że rząd pieniążki daje :P

3

Reklama Warki jest chyba najbardziej uciążliwą reklamą na mobilnej wersji od kilku lat

4

@Shapiro takie czasy, że każdy jest specjalistą od wszystkiego i musi mieć własne niepodważalne zdanie, nawet jeśli lekarze mówią inaczej.
A według mnie maseczki powinny zostać np w okresie zimowym w komunikacji zbiorowej. Bo kichające i kaszlące autobusy to zimowa codzienność

1

@NemeZis93 oczywiście, należy o tym pamiętać.
Trzeba jednak sobie zadać pytanie - co wynikło z tego udowodnienia, że walczymy do końca?
Niestety nie potrafiliśmy dobrze rozegrać kluczowego okresu, który można było poprowadzić na wzór czeskiego powstania w Pradze. Oszczędzilibyśmy zabytki, piękne miasto i bezcennych ludzi, inteligencję i patriotów. A po PW pozostałości po AK i tak w dużej części zostały zabite przez nowego okupanta. Prawda jest taka, że kosy na sztorc nie zawsze są jedynym wyjściem spod okupacji.

7

Niestety obchodzimy dziś rocznicę, smutną rocznicę początku dwumiesięcznej rzezi mieszkańców Stolicy Polski oraz Powstańców.
Czyn bohaterski i heroiczny, ale tylko Powstańców i tylko jako symbol przeciwstawienia się krwawemu okupantowi.
Dowództwo AK w tym wszystkim powinno zostać historycznie potępione. Doskonale wiedzieli o braku możliwości i chęci pomocy ze strony zachodnich sojuszników, o braku aprobaty ze strony Rządu RP w Londynie. Prawdopodobnie dali się zmanipulować Stalinowi, który kolejny raz posłał kwiat polskiej młodzieży i wojskowości na śmierć. Stalin pomocy nie udzielił, a gdy Warszawa była bliska pierwszej, wcześniejszej kapitulacji - nakazał Berlingowi upozorować pomoc Powstaniu Warszawskiemu aby Warszawa walczyła i umierała dalej i jeszcze boleśniej.
Część i Chwała Bohaterom, pamiętajmy.
Ale bądźmy też świadomi dlaczego Powstanie skończyło się śmiercią ponad 200tys Polaków, zrównaniem z ziemią Stolicy przy marginalnych stratach niemieckich.

0

@NaFazieHitman nie wiem, może dlatego że nie wkleiłeś tego jako głupkowatego cytatu a Twój dopisek niejako wskazuje, po której stronie się opowiadasz

1

@NaFazieHitman jak Wy to robicie, że za każdym razem z taką satysfakcją przeklejacie oklepane teksty z internetu i myślicie, że to właśnie tym razem "zaoraliście lewactwo"

0

@SonBarcaGoku mooordo, na spokojnie, ani nie mam chęci ani motywacji jakoś zbytnio bronić ani atakować którekolwiek ze stron bo ja z piłką od paru lat to raczej reorezentacyjnie i barowo więc no XD
A tak ogólnie to prezesi Barcelony z tamtych lat raczej ideologicznie byli po tej drugiej stornie barykady, zależy też czy Ci chodzi o wpływ czy "wpływ" bo ja nie twierdzę, że Franco nie pomagał Realowi i zwalczał konkurencję, bo to fakt z którym nie mam za miary walczyć bo broniłbym kłamstwa

1

@SonBarcaGoku napisałeś w sumie drugi taki sam komentarz w ciągu jakiegoś tam czasu, nieźle xD idąc tą logiką "Wy" jesteście bolszewikami. No ale nie wiem po co takie rzeczy w to wszystko w tym momencie mieszać, ewidentnie zluzuj bo ani Ty ani ja nie mamy na to wszystko wpływu

3

@Image uważaj bo @SonBarcaGoku brzmi na całkiem groźnego osiedlowego ziomeczka XD

2

@barcowy1899 rozumiem że wydaje się przeciętnym trenerem bo na boisku głównie klaszcze a Real grał na wrzutki?
Zdefiniuj pochodzenie tego wydawania się to jakoś będzie się dało podyskutować

8

@macio_944 no i fajnie, że część społeczeństwa woli cały rok jeść tylko ziemniaki z kefirem ale przynajmniej ze świadomością, że w promieniu kilkuset kilometrów od nich żadna homoseksualna para nie weźmie ślubu cywilnego.
Smutne, że sprzedano kraj za pozorny socjal, który w rzeczywistości podniesie koszty życia

6

@NeroTFP chleba i igrzysk :p

3

@Janiama moim topem Republiki jest "Moja krew"


1

@koksik2700 wiem i ubolewam, Dziambor był dużo "czystszym" kandydatem raczej niekojarzącym się z MW

3

@koksik2700 Dziambor według mnie byłby lepszym kandydatek Konfy na prezydenta od Bosaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?