6

RMF FM nieoficjalnie donosi, że zaprzysiężenie Dudy na Prezydenta ma odbyć się na...Stadionie Narodowym xD

No cóż, może chodzi o mecz o honor

9

@Mathew86 jeśli taką petycję podpisało 100tyś naszych Rodaków to niezbyt to dobrze świadczy o naszym społeczeństwie

6

@Kettger trochę bezsensowny przykład bo wojsko nic nie produkuje więc na siebie nie ma jak zarobić.
A zakłady typu stocznie, huty, FSO już tak - w których pracowało za dużo ludzi, za dużo związków zawodowych, brak zgody na restrukturyzację, stare technologie, brak popytu

8

@Kubox to, że zakłady powstawały to nie znaczy, że były rentowne
Zresztą zadłużaliśmy się bo na siebie nie zarabiały, wszystko było bardziej lub bardziej bardziej państwowe. Także PRL rozwiązywał problemy które sam tworzył

2

@dasouzar11 a za pełooooo
Ludzie, pis już rządzi ponad 5 lat, a Wy cały czas do rządów platformy porównujecie. A podobno nowy pis u władzy miał dać nową jakość

8

@Janiama najobrzydliwszy prawicowy dziennikarzyna, wręcz momentami poziomem umysłowym gdzieś w okolicy patostreamera

4

@NeroTFP przemyślenia przemyśleniami, mistrzu, podrzuć link do książki jak skończysz, chętnie kupię :D

0

@paweldunajecfcb patrząc po moich znajomych z tego kierunku - warto, bo pracy sporo, ale też w zależności od uczelni - ciężki kierunek

1

@Triv44 i zapowiadają deszcze w przyszłym tygodniu akurat podczas mojego urlopu nad morzem - klasyczek

4

@Irmscher10 za to Tauron został zmuszony do przejęcia i ratowania trupa w postani kopalni Brzeszcze (kompletnie niewydolna) z okolic których pochodzi była premier Szydło...także Śląski Tauron też lekko nie ma

16

@Triv44 Ty już przesadzasz ze swoją toksycznością. Serio, wszyscy zauważyli ze się cieszysz wygraną Dudy, teraz możesz przejść do jakichś bardziej merytorycznych wypowiedzi

8

@Chaoss Orlen ma sprzedać część stacji Lotosu oraz spółek tej firmy, także nie wiadomo co dalej z pracownikami

A przy okazji podpisano list intencyjny w sprawie zakupu PGNiG przez Orlen...ktoś tu nam szykuje molocha-monopolistę

Poza tym Grupa Lotos płaci podatki w Gdańsku. Także odpadnie temu miastu dość duże źródło finansowania inwestycji

5

@kamil9040 program 500plus powinien być realizowany w formie ulgi podatkowej lub bonów na konkretne usługi.
Pandemia pokazała, że te 500 złotych miesięcznie idzie to kieszeni rodziców - pamiętasz jaki był krzyk, że dzieci nie mają komputerów do nauki zdalnej? A laptopa do nauki i internetu to i już za 1000 złotych kupisz

1

@Barca_Big_Moment w gruncie rzeczy do wyborów 3 lata - ciężko się będzie Szymonowi utrzymać na powierzchni jako Ruch bez żadnej reprezentacji w Sejmie i przy ciągłym pomijaniu go w mediach, szczególnie publicznych. A sam mówił, że z pieniędzy się wyzerował już podczas kampanii

1

@Fizzy Womack 1,5 roku mam Xiaomi Mi 8 Lite i jestem bardzo zadowolony. Duży ekran, bez zacięć, bateria trzyma odpowiednio

4

@DonMatteo901 i to doprowadzi do tragedii. Bo ludzie zapomnieli, że oprócz preferencji politycznych są przede wszystkim Polakami.
Pozorny pokój po Smoleńsku, zabójstwie Adamowicza to tylko pozory. Szambo wybije mocniej niż kiedykolwiek w III RP

11

@Shapiro a śmieszniejsze jest to, że Schetyna to jeden z największych nieudaczników opozycji od lat xD

2

@rocky5 o taki, że już wczoraj Andrzej krzyczał że wygrał a wyborach z rekordową frekwencją, a to podstawa narracji pod kolejne wybory parlamentarne

6

@chudymc Wy tego cytatu o mniejszym złu nawet nie rozumiecie XD

0

Co zrobiło Ferrari że obaj out?

4

@ricardo0705 jesteś chrzestnym a nie sponsorem - zabawka wystarczy.
Ja mam niedługo chrzciny - zabawka, bilbia i symboliczny banknot w kopercie

0

@Chaoss jeśli nie odbędą się kwalifikacje to pola startowe zostaną przypisane według wyników z FP2 - w takim przypadku dopiero się będzie dziać, Vettel jak zwykle :D

0

@elmayakos ale chyba zgodzisz się, że czym innym jest nielubienie kogoś w głowie a czym innym decyzja na poziomie administracyjnym, że część społeczeństwa raczej ma się w tym regionie nie pokazywać

0

@elmayakos czym innym jest inne zdanie na poszczególne strefy życia a czym innym jest niebezpośrednie przekazanie części społeczeństwa, że nie mają tu czego szukać. No chyba, że popierasz wagony nie dla Polaków albo Żydów w nazistowskich pociągach i tramwajach, to wtedy ok

1

@messiandiniesta oczywiście - dlatego zachodnie kraje mogą sobie nie życzyć finansowania inwestycji w naszym kraju w regionach mentalnie zaściankowych
@WhySoSerious akurat w tym przypadku łamiemy europejską koncepcję równości, tolerancji i wspólnoty

1

@WhySoSerious i zgadnij kto na końcu ucierpi za machanie szabelką

28

"Gminy, które wprowadziły "strefy wolne od LGBT" próbują się z nich wycofać. Wszystko przez groźbę utraty funduszy unijnych.

Argumentują to "złym zrozumieniem" czym są "strefy wolne". "

Lewackie wartości złe, lewackie pieniążki od Unii dobre, chyba mamy impas XD

1

@Patrykl145 ale tu nie chodzi o to żeby ktokolwiek coś dawał XD ja to bym np chciał żyć w kraju, w którym mam szansę wygrać w sądzie jeśli moim przeciwnikiem będzie ktoś partyjnie umoczony. W kraju który akceptuje i szanuje mniejszości, nie dehumanizuje ich i nimi nie szczuje.
Na dobrobyt sobie sam pracuje i zapracuje, z socjali nie korzystam a jedynie je sponsoruje mniej ambitnym :P

1

@chudymc oddając nieważny głos oddajesz głos na wygranego, także najprawdopodobniej zagłosujesz na Dudę :P

9

@dasouzar11 uwaga uwaga, kolega odkrył, że kampanię wyborczą i program wyborczy prowadzi się i układa pod wybory
Gratulacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?