Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 cóż, jakieś tam obietnice PiS spełnił - dogoniliśmy czołówkę świata
0
@barcelonaLM dokładnie taką samą procedurą dysponuje Wielka Brytania
8
@sebasek99 No i to jest analiza z najwyższej półki, Panie Ćwiąkała, proszę się uczyć jak to się robi poprawnie
0
@elplacek44 Zależy za co, w jakich warunkach i jakie masz wykształcenie i doświadczenie
0
@kimpanjest Raiola robi tradycyjną dla siebie szopkę. Dało się to zrobić bez kamer i dziennikarzy, ale klasycznie chce zrobić szum.
15
@lucca87 a wszyscy tak naprawdę kopiują to
https://ocdn.eu/images/pulscms/Yjg7MDA_/a3df4466d2b400603352932797fe49c2.jpg
5
@maatiixx i decyzja do końca dnia bo mamy już trzech Braithwaite'ów na Twoje miejsce
3
@RobiS Na poziomie ministerialnym, gdy za stworzenie systemu przetargi są wyceniane na setki a nawet miliony złotych - to przepraszam, ale taka pomyłka to coś więcej niż błąd pokroju wylania herbaty. Więc argument "o nieomylny" to wiesz jaką ma moc
0
@Qlewer Ja normalnie też nie wierzę, niemniej jestem w takiej sytuacji, że właśnie na Śląsku żyję trochę na walizkach, a chciałbym spędzić święta w domu rodzinnym. A z tym rządem i tymi "doradcami" to już właściwie niczego nie można być pewnym
0
@Qlewer gdyby tak to bym się wstydził i nie przyznawał. Źródło mocno "trust me bro" ale zostało mi to przekazane już wczoraj, a dzisiaj wyskoczył z tym Horban.
0
@Allbi Ptaszki ćwierkają i to takie wiarygodne, że zakaz przemieszczania się zostanie wprowadzony w woj. śląskim. Osoby obsługujące infolinię covidową dostały sprzęt do pracy zdalnej i informację, że "szykują się duże zmiany"
4
@Mat_Cat jak usłyszałem wczoraj "Turbogrosik" to aż mnie ścisnęło z zażenowania, szczególnie że 2 sekundy później Walker przestawił go jak pachołka xD
2
@barcelonaLM To dlaczego większość ograniczeń nie dotyczy osób najbardziej zagrożonych a uderza w tych, którym statystycznie niewiele grozi? To znaczy ja wiem, Ty też wiesz, a pytanie jest retoryczne
2
@Bykunn Mogą, ale wstawaj emerycie, są obostrzenia dotyczące ilości osób w kościele do złamania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Kengo Śmieszki śmieszkami, ale transferu Ivana Wam zazdrościłem. Niby wyśmiewany, niby nic nie wnosił, a zagrał właściwie we wszystkich najważniejszych meczach Barcy, strzelił kilka kluczowych bramek
5
Jak słucham i czytam wypowiedzi Stanowskiego to mam wrażenie, że zakulisowo jednak Najman mu jakiegoś strzała sprzedał i trochę się w głowie Szanownemu Panu Dziennikarzowi poprzestawiało
1
@masq aż dałem łapkę w górę, bo staty macie słabe xD
1
@bartekvisca pokłosie sfrustrowanych dziennikarzy, którzy zostali "oszukani" przez Bońka przy wyborze selekcjonera. Wiedzą, że atak na reprezentację to atak na trenera i Bońka.
2
@pele1282 Stanowski to uosobienie powiedzenia, że i zepsuty zegar dwa razy na dobę pokaże dobrą godzinę.
Zdarza mu się powiedzieć coś trafnego/słusznego, ale zdecydowana większość jego wysr...twórczości internetowej to nic innego jak posty pod publiczkę, atencyjność, frustracja i ciśnięcie z przypadkowych osób.
28
Skowyt polskich dziennikarzyn pokroju Rudzkiego czy Stanowskiego pięknie obnaża ich wściekłość na odcięcie od "informacji z drużyny" przez Bońka. A Stanowski to swoim codziennych hejtem na nowego selekcjonera tylko się kompromituje.
1
@BorzyKrzys ja mówię "zjedź z lewego pasa" XD
1
@barpol11 Ewentualnie krótko, dwójka na głowie
https://memisko.pl/upload/ogloszenie/4788/img_vZs7p1BJwc.webp
28
@Stasiuburza Boki krótko, góra dłuższa
1
@333tricampeones333 Minusem internetu jest to, że byle pijak może głosić swoje hasła na cały świat i jeszcze znajdzie sobie grono popleczników. Właściwie w tym przypadku od wielu lat właśnie taka sytuacja występuje.
21
@FC1899Barca Chyba sobie żartujesz. Akurat rządy Tuska, choć niepopularne ze względu na nacisk na zjednoczenie europejskie - były największym krokiem naprzód naszego kraju od czasów wcześniejszych niż upadek PRL. Mądre wykorzystanie środków unijnych, wymagane zaciśnięcie pasa ze względu na światowy kryzys. W przypadku skandali czy afer - leciały głowy.
Największym szkodnikiem i w latach 2005-2007 i od roku 2015 jest nie kto inny jak Zbigniew Ziobro, zaraz za nim znajduje się Kaczyński i reszta śmietanki.
Rządom Tuska można wiele zarzucić, wiele było zaniedbań i niedociągnięć, ale rządy PiS to hańba dla tego kraju.
28
@FC1899Barca A to nie Kopacz i Tusk nie zakupili szczepionki na świńską grypę, co okazało się dobrą decyzją?
To Wasze "Tusk zaorany" to chyba jakieś żarty.
A teraz odrobić lekcję - przeczytać o co chodziło z OFE.
0
@Dani13 Jak mu dadzą spokój, łącznie z matką, która wystawiła go przed reflektory jak jakiegoś kapelana partyjnego - to tak. Ja mu życzę dużo szczęścia i mocnej psychiki
0
@Homeopata8989 Częsty przypadek w Planicy...oby wszystko dobrze się skończyło
4
@zakazskretuwlewo Myślę, że to wynik poczucia, że są równi i równiejsi, a władza ewidentnie nie chce naruszyć "przymierza" z władzą kościelną
0
@AlexDark00 Oczywiście, niemniej to już jest ingerencja w czyjeś prywatne przekonania, więc raczej unikam usilnego wchodzenia komuś w życie :P